Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Mariuszu, sprawa jest prosta, ponieważ łatwiej poślubić ponownie tę samą kobietę niż po raz drugi zapisać się na Pepsi! 🤡

Edited by memento mori

9 minut temu, memento mori napisał:

Mariuszu, sprawa jest prosta, ponieważ łatwiej poślubić ponownie tę samą kobietę niż po raz drugi zapisać się na Pepsi! 🤡

W sensie dołożyć do Pepsi za Nautilusa ? 

50 minut temu, artme napisał:

W tej chwili nawet jesli zona nie zaakceptuje jak kiedys Hulka, to  zostaje na MILION!!!! procent, 

I słusznie. Bo to ładny zegar.

50 minut temu, artme napisał:

...

ps

dajesz za niego Nautilusa i jest Twoj 😂😉

Bez zawahania. Tylko nie mam Nautilusa bo jest wstrętnym zegarkiem. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

2 godziny temu, artme napisał:

No tak... - dzieki wielkie - licze na spotkanie jak przygarniecie znowu Warszawiaka... 😉😊

Ostatnio przez pandemię w ogóle się nie spotykamy, bo nie ma gdzie 🤷‍♂️

@artme Przyłączam się do gratulacji ! Piękny.

Czy może podczas rozmowy przewinął się temat przywrócenia zapisów na Suby i GMT ?

Edited by mroova
Rozmowy przy odbiorze oczywiście :-)

3 godziny temu, artme napisał:

No to ok - Wy sie przez 3 lata bawiliscie - a ja jak ten duren z jednym chodzilem i czekalem, ale teraz sie ciesze, bo jest z czego 😊

0-2.jpg

A teraz proszę o lepsze zdjęcie tak, bym mógł napawać się pięknem tego zegarka. Wiem, że potrafisz :) 

Ochłoń, walnij lufkę i pstryknij! 

Ja też sobie walnę, z zazdrości :(:lol:

Edited by mario1971

Dzisiaj dzień odbiorów, jak widać ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

4 godziny temu, desmo napisał:

W sensie dołożyć do Pepsi za Nautilusa ? 

Ja to może dziwny jestem, ale w budżecie 70-200k na metce to tylko AP RO do mnie przemawia. Wolałbym już to Pepsi niż Nautilusa czy Aquanauta. Prestiż i dokonania to jedno, ale zegarek musi mi się przede wszystkim podobać a ta marka kojarzy mi się z modelami wybitnie eleganckimi chociaż i tu bym prędzej wybrał Lange 😎

Edited by memento mori

51 minut temu, memento mori napisał:

Ja to może dziwny jestem, ale w budżecie 70-200k na metce to tylko AP RO do mnie przemawia. Wolałbym już to Pepsi niż Nautilusa czy Aquanauta. Prestiż i dokonania to jedno, ale zegarek musi mi się przede wszystkim podobać a ta marka kojarzy mi się z modelami wybitnie eleganckimi chociaż i tu bym prędzej wybrał Lange 😎

Z Lange to śmiało. Kolejek nie ma 😉

4 minuty temu, desmo napisał:

Jeszcze.  ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

12 godzin temu, artme napisał:

W tej chwili nawet jesli zona nie zaakceptuje jak kiedys Hulka, to  zostaje na MILION!!!! procent, ale.. coz - nasza pasja wiele moze zmienic 😉

ps

dajesz za niego Nautilusa i jest Twoj 😂😉

Już nie jeden tutaj deklarował że zostaje na milion procent.Po czym miesiąc i poszło do ludzi.Nautilius chyba bardziej przereklamowany niż ten gmt.

13 godzin temu, mroova napisał:

@artme Przyłączam się do gratulacji ! Piękny.

Czy może podczas rozmowy przewinął się temat przywrócenia zapisów na Suby i GMT ?

Dzieki 😎

Oczywiscie, ze sie przewinal. Dziwi mnie fakt, ze od 3 lat listy na Daytone i Pepsi sa pozamykane, zegarkow na swiecie wyszlo sporo do ludzi a nadal nie mozna sie na nic zapisac. Czemu? Nikt nie wie... Coz - wychodzi na to, ze faktycznie nastaly czasy, gdzie bawic sie jak kiedys raczej nie polecam, bo sprzedaje sie raz a pozniej zostaje tylko rynek wtorny z cenami czasem nawet 100% wyzszymi... 😔

3 godziny temu, robol1 napisał:

Już nie jeden tutaj deklarował że zostaje na milion procent.Po czym miesiąc i poszło do ludzi.Nautilius chyba bardziej przereklamowany niż ten gmt.

J.W.

10 godzin temu, desmo napisał:

To który sportowy model Lange jako EDC byś polecił? 😉

Edited by memento mori

52 minuty temu, artme napisał:

Dzieki 😎

Oczywiscie, ze sie przewinal. Dziwi mnie fakt, ze od 3 lat listy na Daytone i Pepsi sa pozamykane, zegarkow na swiecie wyszlo sporo do ludzi a nadal nie mozna sie na nic zapisac. Czemu? Nikt nie wie... Coz - wychodzi na to, ze faktycznie nastaly czasy, gdzie bawic sie jak kiedys raczej nie polecam, bo sprzedaje sie raz a pozniej zostaje tylko rynek wtorny z cenami czasem nawet 100% wyzszymi... 😔

J.W.

Ale przecież sprzedajemy na tym samym rynku z zyskiem nawet 100%, wiec kupując od drugiego flippera nie płacimy więcej.

1dFQTya.png

@Nicon - mysle, ze ludzi, ktorych stac na Pepsi za 44k albo Daytone za 57k jest o wiele wiecej niz tych, ktorych stac na zegarki za 80k czy ponad 100k.

Edited by artme

52 minuty temu, memento mori napisał:

Jak założysz częściej koszulę to masz spory wybór 😉

Godzinę temu, memento mori napisał:

Oczywiscie okropnego Odysseusa 😉

Całkiem zapomniałem o tym modelu. Jest świetny! Aczkolwiek IMO przez czcionkę na kole datownika i dni tygodnia, metalowe ramki i kształt małej sekundy jest zegarkiem sportowym, ale bardziej dla szachistów, do polówki na trybunach Australian Open itp. niż do białego T-shirta i szarych dresów na poranny bieg czy wyjście do piekarni 😉

Wracając do tematu. Jeśli dobrze kojarzę to już wszystkie męskie modele w stali (poza Daytoną) mają mechanizmy z rodziny 32xx? Ciekawe kiedy nowy wychwyt i reszta zagości w chronografie. Druga rzecz, która mnie ciekawi, to kiedy (przy zmianie modelu, czy w trakcie?) antyrefleks pojawi się w pozostałych zegarkach?

Edited by memento mori