Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

32 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):

Dziękuje 🙂

Nadgarstek jest około 16, w pracy noszę rękawiczki S, a XS wcale nie są za małe 🙂 faktycznie 36 wyglada u mnie na wcale nie taki mały 🙂

Super. Ja już miałem kasę odłożona na OP 39 dark rhodium kiedy wjechały nowe modele.. masakra, zauroczyłem się nim, teraz żaden OP mi się tak nie podoba, a nie dam 35k z rynku wtórnego.. gdyby chociaż srebrny nie miał tych złotych elementow...może wiecie co ile lat rolex aktualizuje ofertę ?  Chyba muszę poczekać na „nowe rozdanie” 😕

7 minut temu, robert_gda1 napisał(-a):

Super. Ja już miałem kasę odłożona na OP 39 dark rhodium kiedy wjechały nowe modele.. masakra, zauroczyłem się nim, teraz żaden OP mi się tak nie podoba, a nie dam 35k z rynku wtórnego.. gdyby chociaż srebrny nie miał tych złotych elementow...może wiecie co ile lat rolex aktualizuje ofertę ?  Chyba muszę poczekać na „nowe rozdanie” 😕

Kupuj Explorera, ostatnia szansa na wyrwanie Rolka w rozmiarze 39mm 😉

15 minut temu, robert_gda1 napisał(-a):

Jak szansa, że jak będzie nas więcej niezadowolonych z nowych bobrowych OP na sterydach to coś zmienią ( tak w cyklu dwuletnim ) ...tylko trzeba przekrzyczeć fliperów 😉

Boberek jest 👍 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

9 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Boberek jest 👍 

Zgłaszam zdanie odrębne! 👨‍⚖️

5 godzin temu, Lynx27 napisał(-a):

Wczoraj nabyty, dzisiaj cieszy jeszcze bardziej 🙂 dj36, 126334

To nie jest 126334, DJ41 ma taki numer

Super. Ja już miałem kasę odłożona na OP 39 dark rhodium kiedy wjechały nowe modele.. masakra, zauroczyłem się nim, teraz żaden OP mi się tak nie podoba, a nie dam 35k z rynku wtórnego.. gdyby chociaż srebrny nie miał tych złotych elementow...może wiecie co ile lat rolex aktualizuje ofertę ?  Chyba muszę poczekać na „nowe rozdanie”
Chyba nie chcesz mi powiedzieć że ktoś za OP39 dark rhodium życzy sobie 35 k? To chyba muszę się z Tobą dogadać na trochę mniej

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)
6 godzin temu, Boogie napisał(-a):

To nie jest 126334, DJ41 ma taki numer

Masz racje, literówka 🙂

126234

Edited by Lynx27

@robert_gda1 @desmo mam identyczne oczekiwania, czekałem na nowego OP39 / 36 z białą tarczą a a weszła kolorówka.

Poczekajmy, na pewno wrócą. Bobra jestem w stanie zaakceptować, choć wolałbym pojedyncze markery.

@RysiekOchodzki - Explorer I byłby - dla mnie - doskonały (podobnie jak Longines Spirit) , gdyby nie godzinowy "mercedes", nie podoba mi się do tego stopnia, że kiedyś nie zamówiłem przez niego Suba.

Nowsze mają większą rezerwę czasu. Jak ktoś nie nosi non stop lub nie korzysta z rotomatu to warto się zastanowić nad zapisem na nowy.

Można różne rzeczy mówić na temat samej marki Rolex, że polityka sprzedażowa jest be, że kolejki zabijają nasze umysły, że są mało innowacyjni. Ale ich zegarki są kultowe i niezniszczalne - długowieczne, z jakością wykonania na przyzwoitym poziomie, a werki niezwykle precyzyjne :) Za to ją cholernie cenię.

Screenshot_20210305-092633_WatchCheck.jpg

5 minut temu, deviles napisał(-a):

Nowsze mają większą rezerwę czasu. Jak ktoś nie nosi non stop lub nie korzysta z rotomatu to warto się zastanowić nad zapisem na nowy.

Dodatkowe godziny są miłym dodatkiem ale nie rekompensują „nie podobania się”.  

To wygląda jak jakiś żart
Tym bardziej jak jesteś zainteresowany tym modelem i masz jakiegoś innego R to pisz.
Przyznaje ze dark rhodium w tym rozmiarze to świetny zegarek. U mnie natomiast wychodzi ze mam same zegarki z szarymi tarczami i może rozważę zamianę.
Co innego że to piekny model i nie można tego mu odebrać
7c481431d1dc64932050ef03c4229668.jpg44191b3c315b7dcf4367a877a0dc9642.jpg710cbe9b874942cb15afcdd06979a733.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Mi udało się kupić DJ 36 białe złoto niemal od ręki, z nimi tak zawsze czy są jakieś kolejki na nowe?

3 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):

Mi udało się kupić DJ 36 białe złoto niemal od ręki, z nimi tak zawsze czy są jakieś kolejki na nowe?

Koperta i bransoleta w białym złocie czy tylko sama karbowana ramka?

1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Koperta i bransoleta w białym złocie czy tylko sama karbowana ramka?

Koperta i cyferblat, no generalnie cały środek w białym złocie. Bransoleta stalowa. Taka jak na fotkach wcześniej.

Teraz, Lynx27 napisał(-a):

Koperta i cyferblat, no generalnie cały środek w białym złocie. Bransoleta stalowa. Taka jak na fotkach wcześniej.

A mnie się zdaje, że koperta jest stalowa :)

Sorry, masz racje, ja z tego podniecenia nowym zegarkiem nie wiem co pisze :))) Środek z cyferblatem złoto białe :)

36 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

Sorry, masz racje, ja z tego podniecenia nowym zegarkiem nie wiem co pisze :))) Środek z cyferblatem złoto białe :)

Usystematyzujmy :)

W środku (w sensie, że pod szkłem) z białego złota masz indeksy i wskazówki.

Na zewnątrz z białego złota masz karbowany bezel.

5 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

One są "pełne" złote czy rodowane?

Mowa o wskazówkach...

12 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Tak, ale jak poświecę mocnym światłem na cyferblat to też jest żółty, więc też złoty. Na zewnątrz z białego złota karbowany bezel.

Ponawiając moje pytanie, na takie DJ36 są jakieś zapisy czy praktycznie kupuje się je od ręki?

6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mowa o wskazówkach...

Według mojej wiedzy pełne złoto. Weź nie mów, że jest inaczej, bo się okaże, że te Roleksy to jeszcze większa wydmuszka 🤣

16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mowa o wskazówkach...

Są ze złota.