Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

Niestety Watches Spa to Śląsk i kawał drogi ode mnie. W takim wypadku zostaje Kruk, skoro z Pieskiewiczem bywa różnie. 

Zawsze możesz wysłać zegar ubezpieczoną przesyłką. 
Kiedyś serwisowałem w na PL. Konstytucji ale paprochy pod szkłem skutecznie mnie zniechęciły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bartek79 napisał(-a):

Zawsze możesz wysłać zegar ubezpieczoną przesyłką. 
Kiedyś serwisowałem w na PL. Konstytucji ale paprochy pod szkłem skutecznie mnie zniechęciły. 

 

Rozważę to chyba, bo mnie zniechęcacie do AD. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marr napisał(-a):

Piąty rok ze mną. Wytrwałości dla tych co czekają 😉

A jak bransa? Duzo rys zlapala? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na nowego Ex 2 (czarnucha) są zapisy? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, S-3 napisał(-a):

Czy na nowego Ex 2 (czarnucha) są zapisy? 

 

sie zapisalem w zeszlym tygodniu na pl.Konstytucji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, S-3 napisał(-a):

Czy na nowego Ex 2 (czarnucha) są zapisy? 

 

Na pewno. Jeszcze nie są w sprzedaży. 
Zawsze trochę trzeba poczekać na nowy towar. 



 

AC168ED4-E608-4759-B515-0D866A544DA9.jpeg

Ale piękne są te bestie. 
Takiego białego mogłabym ponosić. 
Zdjęcie ukradzione z netu. 

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Urodziny mojej kochanej drugiej połówki emoji512.png będzie się działo emoji322.pngemoji3.png50b97edce035b1bf74ba552ae34de723.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Bardzo fajne ujęcie :wub:

Niemcy na określenie takiej atmosfery używają pojęcia gemütlich 😍


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, artme napisał(-a):

A jak bransa? Duzo rys zlapala? 🤔

Jasne, ale rysy dodają charakteru😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Markiza napisał(-a):

Na pewno. Jeszcze nie są w sprzedaży. 
Zawsze trochę trzeba poczekać na nowy towar. 



 

AC168ED4-E608-4759-B515-0D866A544DA9.jpeg

Ale piękne są te bestie. 
Takiego białego mogłabym ponosić. 
Zdjęcie ukradzione z netu. 

W tym przypadku moja zdanie jest nadal aktualne. Często zasobnośc portfela nie idzie w parze ze smakiem.Tu jest przykład.

Często im ludzie bardziej z grubszym portfelem to tracą smak i gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, robol1 napisał(-a):

W tym przypadku moja zdanie jest nadal aktualne. Często zasobnośc portfela nie idzie w parze ze smakiem.Tu jest przykład.

Często im ludzie bardziej z grubszym portfelem to tracą smak i gust.

 

Ja bym powiedział, że z pieniędzmi nie przychodzi gust. ;) Jeden wybierze złotą Daytonę, jakiegoś TT DJa, czy wysadzanego brylantami. Drugi sięgnie po klasycznego Patka. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek też robi "kontrowersyjne" modele wysadzane diamentami, i co z tym zrobić😀? Jak żyć?

 

1931633194_CleanShot2021-04-24at10_05_40.png.ce4dc41e27f6bfd014ee006e5070236f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że robi. Chodzi mi o model nie o markę. Kolejny przykład to AP. Nikt nie zaprzeczy, że klasyczny RO to fantastyczny zegarek. Ale firma też produkuje zegarki dka raperów i piłkarzy, podpisuje umowe z Marvelem i robi black panther. Ci się już kompletnie rozmienili na drobne. ;) Rolek to sportowe modele w stali, reszta to jakiś zbędny nonsens. ;)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Markiza napisał(-a):

Na pewno. Jeszcze nie są w sprzedaży. 
Zawsze trochę trzeba poczekać na nowy towar. 



 

AC168ED4-E608-4759-B515-0D866A544DA9.jpeg

Ale piękne są te bestie. 
Takiego białego mogłabym ponosić. 
Zdjęcie ukradzione z netu. 

 

32 minuty temu, robol1 napisał(-a):

W tym przypadku moja zdanie jest nadal aktualne. Często zasobnośc portfela nie idzie w parze ze smakiem.Tu jest przykład.

Często im ludzie bardziej z grubszym portfelem to tracą smak i gust.

 

15 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Ja bym powiedział, że z pieniędzmi nie przychodzi gust. ;) Jeden wybierze złotą Daytonę, jakiegoś TT DJa, czy wysadzanego brylantami. Drugi sięgnie po klasycznego Patka. 

Tu pasowałby idealnie.

000BEXP4SCDVAR1T-C125-F4.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tbn napisał(-a):

Pewnie, że robi. Chodzi mi o model nie o markę. Kolejny przykład to AP. Nikt nie zaprzeczy, że klasyczny RO to fantastyczny zegarek. Ale firma też produkuje zegarki dka raperów i piłkarzy, podpisuje umowe z Marvelem i robi black panther. Ci się już kompletnie rozmienili na drobne. ;) Rolek to sportowe modele w stali, reszta to jakiś zbędny nonsens. ;)

Ludzie te modele kupują - jakby nie chcieli, to by nie kupowali. Ja jeszcze kilka lat temu Daytonę w białym złocie na Oysterflex uważałem za dziwactwo, teraz już się na nią zamierzam. Do tego mam już DD, symbol cygaństwa dla wielu 😁, na którego kiedyś nawet spojrzeć nie chciałem.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Nie spieszy mi się, ale jakby co, to dziękuję za sugestię. Swoją drogą muszę zapytać w salonie czy są zapisy na złote Daytony.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Urodziny mojej kochanej drugiej połówki emoji512.png będzie się działo emoji322.pngemoji3.png

Wasze najfajniejsze Rolki.

💯 lat dla drugiej połówki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasze najfajniejsze Rolki.
lat dla drugiej połówki. 

Dzięki Dorian.
Jeżeli chodzi o Rolki , to uważam , że ja już z tej stajni mam zegarek na każdą okazje , na elegancko na sportowo , na niedzielne jachtowe wyprawy z kumplami z piwkiem i wędkom w ręce jak chodzi o żonę , to ten DJ jest perfekt. Szczególnie przez tą bransoletę. Miałem w planach urodzinowy zakup DJ z czarną tarczą , bo takiego jej w kolekcji brakuje a Breitling co miała mam zamiar sprzedać. Mało kobiecy. Ale jak to kobieta , wymyśliła zupełnie coś innego a ja aż tak bogaty nie jestem by pozwolić sobie na wszystko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wielbicieli i miłośników zegarków Rolex. Czy warto jako pierwszy poważny zegarek zamówić DJ 41 nr 126300 (taki mi się bardzo podoba)? Biorę też mocno pod uwagę IWC 371606 lub bardzie sportowy IWC 388101. Mam już IWC pamiątkę rodzinną na chodzie, złoty pektoralik z 1905 roku (dlatego sentyment do tej marki i generalnie te zegarki do mnie bardzo przemawiają). Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piteks napisał(-a):

Pytanie do wielbicieli i miłośników zegarków Rolex. Czy warto jako pierwszy poważny zegarek zamówić DJ 41 nr 126300 (taki mi się bardzo podoba)? Biorę też mocno pod uwagę IWC 371606 lub bardzie sportowy IWC 388101. Mam już IWC pamiątkę rodzinną na chodzie, złoty pektoralik z 1905 roku (dlatego sentyment do tej marki i generalnie te zegarki do mnie bardzo przemawiają). Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Oczywiście, że powinieneś nabyć kolejne IWC, Roleksy sa przereklamowane ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, piteks napisał(-a):

Pytanie do wielbicieli i miłośników zegarków Rolex. Czy warto jako pierwszy poważny zegarek zamówić DJ 41 nr 126300 (taki mi się bardzo podoba)? Biorę też mocno pod uwagę IWC 371606 lub bardzie sportowy IWC 388101. Mam już IWC pamiątkę rodzinną na chodzie, złoty pektoralik z 1905 roku (dlatego sentyment do tej marki i generalnie te zegarki do mnie bardzo przemawiają). Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.


Bezwzględnie Rolex.

IWC kupisz zawsze i wszędzie. Oby tylko na wtórnym bo są toksyczne.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kierunkuj faceta na Rolexa. Zapisze się/ lub nie (bo go odrzucą, albo lista będzie zamknięta), zacznie prenumerować wątek kolejkowy - kolejny gotowy pacjent do chocholego tańca :lol:

 

A tak na poważnie - DJ 41 to świetny zegarek, praktycznie w każdej konfiguracji. A jest ich nieskończenie wiele - dla każdego coś fajnego się znajdzie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, piteks napisał(-a):

Pytanie do wielbicieli i miłośników zegarków Rolex. Czy warto jako pierwszy poważny zegarek zamówić DJ 41 nr 126300 (taki mi się bardzo podoba)? Biorę też mocno pod uwagę IWC 371606 lub bardzie sportowy IWC 388101. Mam już IWC pamiątkę rodzinną na chodzie, złoty pektoralik z 1905 roku (dlatego sentyment do tej marki i generalnie te zegarki do mnie bardzo przemawiają). Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Imo DJ jest opcja rolka „u can’t go wrong with it”

Jak się podoba to brać. Przymierz czy 41mm leży ładnie, czy może 36mm jest do rozważenia. Akurat z djami nie ma stresu z przymiarkami=)

taki plain bezel na oysterze jest bardzo fajny - troche under the radar.

 

IWC - no cóż, to taka trochę marka w stylu - „mam sianko, jestem na lotnisku, idę kupię coś na łapę”. Wychodzisz ze sklepu, a tam cyyyyyyk - 20% wartości zegarka wyparowało.

Swego czasu przymierzałem się do bigpilota, ale porównując go jakością do rolka, masz przepaść - chociażby indexy na tarczy, szczotkowania, mechanizm. Można by wymieniać.

Ale decyzja jest Twoja=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.