Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Mateo napisał(-a):

Odbierałem w zeszłym tygodniu w WAW i salonu nie zamykali....

Teoretycznie byłem umówiony na konkretną godzinę, ale poprzedni klient płacił gotówką i liczenie trochę trwało więc mój slot nieco się przesunął i poczekać musiał też kolejny klient, umówiony po mnie.

W tym czasie w salonie było kilku innych klientów, w tym para, która cierpliwie pokazywała w katalogu kolejne referencje, a pan sprzedawca równie cierpliwie odpowiadał "niestety tego modelu nie można zamówić" 

Gdy przyszła moja kolej, to już wszystko poszło szybko i sprawnie; płaciłem kartą, trochę czasu zajęło tylko dopasowanie bransolety, oskrobanie zegarka z folii i zapakowanie ich do specjalnego woreczka razem z plastikową osłoną bezela i numerem zamówienia... Najwyraźniej z folii muszą się sprzedawcy rozliczać :D

 

Może to kolega @mylof płacący gotówką taką kolejkę spowodował🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś przez to miał pewnie spore przykrości 

„No raczej”, jak to mówi moja siostrzenica

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

 

Byłem niedawno w Raflesie, w sprawie innej marki, ale mają tam też Rolka. Była matka z synem co chcieli kupić stalowego profesjonala i podoba historia. Przeglądanie katalogu i kręcenie głową sprzedawcy. ;) Chłopak miał na ręku chyba czarnego GMT, którego pomimo grubej puchowej kurtki odsłaniał. Jakby chciał krzyknąć "patrz, mam Rolexa, nie jestem fliperem!" Ale niestety sprzedawca pozostał obojętny na te znaki. 

Hahaa metody zapisu na Rolexa:

1. Metoda „na wnuczka” - przychodzisz z babcią i babcia chciałaby kupić ref. ss z okazji dobrze napisanego dyktanda przez wnuka.

2. Metoda „na synka” - do zwiększenia wiarygodności przychodzisz z mamą, która nomen omen też jest spekulantką.

3. Metoda na biznesmena - heeeee jestem tak bogaty, że nie potrzebuję flipa - mam drogiego patka na łapie🤣 - nie uwierzycie mi=)?

4. Metoda na uśpionego kolekcjonera - Paaaanie jak kupowałem moje 16710 to jeszcze zniżki były, teraz nie dajecie? ......a to na prawdę na nic już nie można...?

 

itd....😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mateo napisał(-a):

Odbierałem w zeszłym tygodniu w WAW i salonu nie zamykali....

Teoretycznie byłem umówiony na konkretną godzinę, ale poprzedni klient płacił gotówką i liczenie trochę trwało więc mój slot nieco się przesunął i poczekać musiał też kolejny klient, umówiony po mnie.

[...]

 

Tak to jest jak ciułacze kupują Rolexy. Jak masz gotówkę w sztapli z sejfu to liczarka, którą mają u AD (a jest u każdego AD) przeliczy dwa razy gotówkę w kilka-kilkanaście sekund. Jak się wyciąga pomemłane ze skarpet, gaci, podszewki i jeszcze rozbitej u AD na ladzie ceramicznej świnki to później reszta normalnych klientów musi czekać. Co za ludzie... 😜 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Tak to jest jak ciułacze kupują Rolexy. Jak masz gotówkę w sztapli z sejfu to liczarka, którą mają u AD (a jest u każdego AD) przeliczy dwa razy gotówkę w kilka-kilkanaście sekund. Jak się wyciąga pomemłane ze skarpet, gaci, podszewki i jeszcze rozbitej u AD na ladzie ceramicznej świnki to później reszta normalnych klientów musi czekać. Co za ludzie... 😜 

Jest jeszcze jeden problem, niektóre liczarki słabo sobie radzą z banknotami 500 zł, które są z jakiegoś magicznego materiału i trzeba liczyć ręcznie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupowałem swoje 1603 :) Kolega, który je akurat sprzedawał, zawodowo zajmował się naprawą maszynek do liczenia kasy i miał akurat jedną ze sobą, więc przeliczanie kasy rzeczywiście trwało kilka sekund :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Może to kolega @mylof płacący gotówką taką kolejkę spowodował🤣?

 

Mylof odbierał w Gdańsku, więc to nie ja 😉 Ale trochę gapiów się zebrało i przez szybę patrzyli co tam się dzieje w tym zamkniętym salonie...

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku różne rzeczy dzieją się w salonie co 3 lata, więc zawsze warto popatrzeć 😜 

 

2016 r.

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/nocne-wlamanie-do-galerii-handlowej-zniknely-drogie-zegarki,a,47472

 

2019 r.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ukradl-zegarek-wart-144-tys-zl-Rozpoznajesz-go-n140590.html

 

2022 r.

...musimy poczekać na linka 🤡

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mylof napisał(-a):

 

Mylof odbierał w Gdańsku, więc to nie ja 😉 Ale trochę gapiów się zebrało i przez szybę patrzyli co tam się dzieje w tym zamkniętym salonie...

 

Ale to bilonem płaciłeś że tyle to trwało i tak spektakularnie wyglądało😁?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Tak to jest jak ciułacze kupują Rolexy.

Ciułacze... Pewnie wszyscy miłośnicy Rolexa w tym wątku do ludzie dobrze sytuowani, łącznie z cytowanym. Żart😉

Czepiłem się, bo na swoje rolki ciułałem i ciułam na następne, choć gotówką nie płacę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, memento mori napisał(-a):

 

Jak masz gotówkę w sztapli z sejfu to liczarka, którą mają u AD (a jest u każdego AD) przeliczy dwa razy gotówkę w kilka-kilkanaście sekund.

Nie zawsze, liczarki lubią się zacinać także na całkowicie nowych banknotach dopiero co rozpakowanych. Są za śliskie czy coś, i płacenie degraduje się czasem do ręcznego liczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nim Odues napisał(-a):

Nie zawsze, liczarki lubią się zacinać także na całkowicie nowych banknotach dopiero co rozpakowanych. Są za śliskie czy coś, i płacenie degraduje się czasem do ręcznego liczenia.

Tak jest - liczarki najlepiej liczą już trochę używane banknoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, facecik napisał(-a):

Ciułacze... Pewnie wszyscy miłośnicy Rolexa w tym wątku do ludzie dobrze sytuowani, łącznie z cytowanym. Żart😉

Czepiłem się, bo na swoje rolki ciułałem i ciułam na następne, choć gotówką nie płacę.

 

 

Ja to w ogóle nie jestem sytuowany tylko przebiegły. Jem spleśniały ser popijając starym winem i uwodzę właścicielki Datejustów licząc na stalowe Professionale na szafce w sypialni. Także "Panowie, dbajcie o żony!" 😜 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że moja Żonka nie ma DJ. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😂

 

"Widzę nie gracie, ale roleksy na rękach są"...😆 W Dubaju zebrała się dziś niezła ekipa: @GrzegKrychowiak, Artur Jędrzejczyk, Bartek Kapustka i @ArturBoruc. Łącznie aż 205 meczów w reprezentacji Polski. I jak zawsze - na wesoło. 

https://twitter.com/s_staszewski/status/1483817973907595265?s=20 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nawet zapomniałem, na co się zapisywałem🤣

A tymczasem... ten za mały.

20220117_110056.thumb.jpg.80978c40b5ea422f53ef697a37c790f3.jpg

A ten z kolei brzydki, że aż oczy bolą😁

20220117_110136.thumb.jpg.8dc66efa85ccd24e6af4404b6d267c05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Musa19 napisał(-a):

Ja to już nawet zapomniałem, na co się zapisywałem🤣

A tymczasem... ten za mały.

20220117_110056.thumb.jpg.80978c40b5ea422f53ef697a37c790f3.jpg

A ten z kolei brzydki, że aż oczy bolą😁

20220117_110136.thumb.jpg.8dc66efa85ccd24e6af4404b6d267c05.jpg

No tak, lepiej nie zapisywać się po pijaku :P

Choć już teraz raczej nie będzie z tym problemu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Musa19 napisał(-a):

Ja to już nawet zapomniałem, na co się zapisywałem🤣

A tymczasem... ten za mały.

20220117_110056.thumb.jpg.80978c40b5ea422f53ef697a37c790f3.jpg

 

 

 

Szkoda, że za mały, bo widzę, że leży idealnie:)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 10:45, Musa19 napisał(-a):

... A ten z kolei brzydki, że aż oczy bolą

20220117_110136.thumb.jpg.8dc66efa85ccd24e6af4404b6d267c05.jpg

Niestety to prawda.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jimmibaton napisał(-a):

32a9dcebb198747ae76a46680d4cec68.jpg

I na tym polega cała sztuka. Zrobić piękną fotę brzydkiemu obiektowi. ❤️💙

22 godziny temu, artme napisał(-a):

Poswiatecznie - czas na ferie i rozbior choinki 😎👍

 

4B372226-6743-4D06-BBB7-B2BE09D5F73C.jpeg

A tu przykład antysztuki. Piękna modelka zmasakrowana w amatorskim obiektywie.😱;)

 

 

***obie wypowiedzi posiadają pierwiastki zazdrości i złośliwości...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.