Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu to był program co najwyżej równoważący  różnicę  kursową  a nie ma go  bo teraz Kruk uważa że ma lepszą metodę…zegarek na który się zapisałeś jest Ci przez 5 lat oferowany przez grey market za premium …nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi…

Zgadzam się, że był kiepski w ostatnim czasie, ale teraz nie ma go wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro o Mediolanie i kebabach mowa , kto z kolegów poleci mi restaurację w Mediolanie ? Taka nie dla turystów , a bardziej dla tubylców 😉 z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu to był program co najwyżej równoważący  różnicę  kursową  a nie ma go  bo teraz Kruk uważa że ma lepszą metodę…zegarek na który się zapisałeś jest Ci przez 5 lat oferowany przez grey market za premium …nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi…

W dodatku słabo równoważący bo Rolexa nie dotyczył w ogóle a żeby kupić np Omegę SMP z 20% rabatem trzeba wydać wcześniej ok 57tys gdzie inni AD takie lub zbliżone rabaty są w stanie dać od ręki klientowi z ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku słabo równoważący bo Rolexa nie dotyczył w ogóle a żeby kupić np Omegę SMP z 20% rabatem trzeba wydać wcześniej ok 57tys gdzie inni AD takie lub zbliżone rabaty są w stanie dać od ręki klientowi z ulicy.

Byli w stanie dać, byli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Kupa punktów została. Przyda się, jak już zadzwonią ze Snoopym. A dzisiaj tak.

120f11aca36ea5ae10758d84086c9c2f.jpg

Zadzwonią…dzień po upływie terminu ważności punktów…nie mamy pańskiego płaszcza…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, desmo napisał(-a):

Zadzwonią…dzień po upływie terminu ważności punktów…nie mamy pańskiego płaszcza…

To byłby mój kolejkowy rekord! 😆


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupa punktów została. Przyda się, jak już zadzwonią ze Snoopym. A dzisiaj tak.

120f11aca36ea5ae10758d84086c9c2f.jpg&key=0b90bdc18eb15c7bd253a494c555f9d172f178759092ce4a5a54f2333b3654c5

A na Snoopiego nie wpłacało się 100% zaliczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie wpłacało (przynajmniej w butiku). 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bugs napisał(-a):


A na Snoopiego nie wpłacało się 100% zaliczki?

Nie, standardowo jak to wtedy było w zwyczaju, 10% zaliczki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2022 o 14:39, Bugs napisał(-a):


A na Snoopiego nie wpłacało się 100% zaliczki?

 

Butik nie chce zaliczki. Kruk chciał 10% ale co ciekawe był problem przy odbiorze z rozliczeniem, więc musiałem zapłacić 100% a później zaliczkę zwrócili przelewem.

Żadne punkty czy rabaty na snoopy nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dzikipl napisał(-a):

 

Butik nie chce zaliczki. Kruk chciał 10% ale co ciekawe był problem przy odbiorze z rozliczeniem, więc musiałem zapłacić 100% a później zaliczkę zwrócili przelewem.

Żadne punkty czy rabaty na snoopy nie działają.

Nie ma w regulaminie zapisu o tym, ze mogą odmówić przyjęcia punktów na Snoopiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma w regulaminie zapisu o tym, ze mogą odmówić przyjęcia punktów na Snoopiego. 

Niestety jest, Michal. Vide koncowy zapis ponizszego punktu. Maja wytrych na kazda okazje.

W.KRUK ma prawo wyłączyć wybrane Salony, SI lub Aplikację Mobilną z Programu. Obrót Uczestnika za zakupy w takich Salonach, SI lub Aplikacji Mobilnej nie jest wliczany do Obrotu Uczestnika (nie jest on uwzględniany przy ustalaniu progów do odebrania Korzyści). Ta sama zasada dotyczy poszczególnych towarów lub usług, które mogą być wyłączone z Programu przez W.KRUK lub Partnerów Programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bibbi napisał(-a):


Niestety jest, Michal. Vide koncowy zapis ponizszego punktu. Maja wytrych na kazda okazje.

W.KRUK ma prawo wyłączyć wybrane Salony, SI lub Aplikację Mobilną z Programu. Obrót Uczestnika za zakupy w takich Salonach, SI lub Aplikacji Mobilnej nie jest wliczany do Obrotu Uczestnika (nie jest on uwzględniany przy ustalaniu progów do odebrania Korzyści). Ta sama zasada dotyczy poszczególnych towarów lub usług, które mogą być wyłączone z Programu przez W.KRUK lub Partnerów Programu.

Nie mamy pańskiego płaszcza …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma tam fizycznie tej konkretnej sztuki ;) Mialem taka właśnie sytuacje przy zakupie BB58. Z gabloty, bo ktoś zwolnił rezerwacje. Najpierw, ze karta nie działa i -10% nie ma. Potem że jednak -10% będzie, ale o płatności punktami nie ma mowy. Bo to zegarek na zamówienie, bo kolejki, bo listy, bo to siamto. Poprosiłem o pisemna odmowę wykorzystania 20% punktów lub wskazanie punktu w regulaminie. I tego i tego nie dostałem, więc skorzystałem z 20% płatności punktami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Ale nie ma tam fizycznie tej konkretnej sztuki ;) Mialem taka właśnie sytuacje przy zakupie BB58. Z gabloty, bo ktoś zwolnił rezerwacje. Najpierw, ze karta nie działa i -10% nie ma. Potem że jednak -10% będzie, ale o płatności punktami nie ma mowy. Bo to zegarek na zamówienie, bo kolejki, bo listy, bo to siamto. Poprosiłem o pisemna odmowę wykorzystania 20% punktów lub wskazanie punktu w regulaminie. I tego i tego nie dostałem, więc skorzystałem z 20% płatności punktami :) 

I prawidłowo. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo. Jednak całą sytuacja wydaje się żenująca. To jest jednak zakup dóbr luksusowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wieloryb napisał(-a):

Prawidłowo. Jednak całą sytuacja wydaje się żenująca. To jest jednak zakup dóbr luksusowych...

Ten luksus to głównie czuć na filmikach reklamowych, bo sam proces zakupu to raczej przeciętna wizyta w lepszym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nosiłem nigdy G-shocka na bransolecie, także w tej kwestii się nie wypowiem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie nosiłem nigdy G-shocka na bransolecie, także w tej kwestii się nie wypowiem. 

Szczególnie na jubilee.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.