Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie, nie dostałem. Zastanawiam się czasami, czy potrzebne mi są dwa najfajniejsze Datejust, tak samo jak dwa najlepsze modele GMT w kolekcji. Czy nie łatwiej byłoby mieć jednego DJa, GMT, Suba i Daytonę, do tego Lange, a na zamknięcie kolekcji dokupić Breitlinga Navitimera Ice Blue.   

ab0138241c1a1-navitimer-b01-chronograph-43-rolled-up.png

No tak, rozumiem.

9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie, nie dostałem. Zastanawiam się czasami, czy potrzebne mi są dwa najfajniejsze Datejust, tak samo jak dwa najlepsze modele GMT w kolekcji. Czy nie łatwiej byłoby mieć jednego DJa, GMT, Suba i Daytonę, do tego Lange, a na zamknięcie kolekcji dokupić Breitlinga Navitimera Ice Blue.   

ab0138241c1a1-navitimer-b01-chronograph-43-rolled-up.png

No tak, rozumiem.

Ładny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie, nie dostałem. Zastanawiam się czasami, czy potrzebne mi są dwa najfajniejsze Datejust, tak samo jak dwa najlepsze modele GMT w kolekcji. Czy nie łatwiej byłoby mieć jednego DJa, GMT, Suba i Daytonę, do tego Lange, a na zamknięcie kolekcji dokupić Breitlinga Navitimera Ice Blue.   

ab0138241c1a1-navitimer-b01-chronograph-43-rolled-up.png

Fajnie, ale jak to tak bez seiko...? 

57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie, nie dostałem. Zastanawiam się czasami, czy potrzebne mi są dwa najfajniejsze Datejust, tak samo jak dwa najlepsze modele GMT w kolekcji. Czy nie łatwiej byłoby mieć jednego DJa, GMT, Suba i Daytonę, do tego Lange, a na zamknięcie kolekcji dokupić Breitlinga Navitimera Ice Blue.   

ab0138241c1a1-navitimer-b01-chronograph-43-rolled-up.png

Fajnie, ale jak to tak bez seiko...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał(-a):

Fajnie, ale jak to tak bez seiko...? 

Fajnie, ale jak to tak bez seiko...? 

Ty, jąkała - masz jakieś Seiko? 😄


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę tendencyjny, only BLUE.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trollix ehh jak widzę takie zdjęcia to wraca ból wykopania z kolejki na niego


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ty, jąkała - masz jakieś Seiko? 😄

Miałem, ale uznałem, że jestem niegodny :-D

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

A ja czekam na GMT Coke.

Z prawdziwą czerwienią.

 

Ja też, ale jak się nie ma co się lubi to się kupuje co jest ;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Trollix napisał(-a):

Planowałem dziś chodzić w yachtmasterze,ale 30h od odbioru, a ja ciągle w moim nowym,zabawnym gmt😅  każdy cieszy ;)

20221121_161918.jpg

Gratuluję. 

Jak odbierałem swojego GMT to leżał lewus. Wygląda całkowicie inaczej niż inne GMT. Ciekawy. 

 

2 godziny temu, Kurzy napisał(-a):

W swoich opiniach się nie pier**lisz…

 

Tak mam. :D

 

Znam Mariusza osobiście. On dokładnie wie co mi się podoba. Moge Jemu tak napiąć, bo wiem, że się nie obrazi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

@Trollix ehh jak widzę takie zdjęcia to wraca ból wykopania z kolejki na niego

Na Boga,jak to wykopanie?! Myślalem,że wyrzucają tylko za jakiś ordynarny flipping...

Świat się kończy🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, "ograniczenia dystrybucyjne, nie możemy Pana dopisać" niestety takie info dostałem 1,5 mieś po wyrażeniu chęci zakupu w 1 dzień kiedy było można. Parafrazując: nie mamy dla Pana płaszcza i co Pan nam zrobi?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy Hubert  - jakiego koloru masz auto  na jakich oponach wyjechało z salonu? 

Jeśli ma to związek to może mieć inny;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pytanie może wydawać się naiwne, ale nigdy nie widziałem ich obok siebie. Za to na zdjęciach w necie te na oyster mają często jakiś taki dziwny ten niebieski, jakby bledszy. To zasiało wątpliwości w mojej głowie. Trochę chodzi mi po głowie ten model i chciałbym mieć ten ładniejszy😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice w kolorze bezela mogą być w różnych seriach, tzn pepsi z 2019 może mieć inny niż 2022 niezależnie od tego czy 2022 jest na jubi czy na oyster. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nowy Batman na oyter na inny odcień niebieskiego na bezelu niż ten na jubilee? 
Wszystko zależy od oświetlenia. Chociaż tak jak pisał Filip, bywały różne odcienie ramek np. w Pepsi w zależności od partii produkcyjnej. Te pierwsze były dużo jaśniejsze. W Batmanach nie dostrzegłem żadnej różnicy w niebieskim. 

ec8dfd59806a0f7422d192d2f0effa03.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, facecik napisał(-a):

Czy nowy Batman na oyter na inny odcień niebieskiego na bezelu niż ten na jubilee? 

Niedawno przykładałem swojego Oystera 2021 do wersji na Jubilee 2022 i na moje oko to dokładnie ten sam odcień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, facecik napisał(-a):

nie ma co się przejmować tylko brać jak leci

 

to chyba mantra zakupów Rolexa, prawie nigdy nie można tego co się chce i bierzesz co dają 😂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
to chyba mantra zakupów Rolexa, prawie nigdy nie można tego co się chce i bierzesz co dają 
Nie przesadzaj. Większość z nas kupuje to, co chce, a nie to, co dają. Ja tak przynajmniej robię. Miałem tylko jeden wyjątek jak zamawiałem Hulka, a odbierałem Cermita. 



To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne że generalizuję. Chodziło mi o to że jak są okienka zapisowe to wybór jest ograniczony - albo zapis na te nowości albo brak zapisu. I pomijając zarobkowych flipperów to myślę że jest grupa klientów która zapisem na to co akurat dają potem np finansuje zakup wymarzonego pespsi czy suba 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Nie przesadaj. Większość z nas kupuje to, co chce, a nie to, co dają. Ja tak przynajmniej robię. Miałem tylko jeden wyjątek jak zamawiałem Hulka, a odbierałem Cermita. 
 

Miałem to samo. Tylko że u mnie Starbucks / Cermit zostaje po wsze czasy. No dobra, na Hulka bym wymienił, bo dobrze u mnie leżą te "kwadraty"😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, facecik napisał(-a):

... dobrze u mnie leżą te "kwadraty"😉

Dla mnie też lepiej wygląda "kwadrat". 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, instabottles napisał(-a):

Rodzina DJotów dziś się powiększyła. Z zapisu wyszła zamotka, więc ostatecznie everose wylądował na Jubilee zamiast na Ostysterze.

B506DCEA-7F64-40F9-94A8-D5FA1241B0FF.jpeg

 

gratulacje, piękne kolory :D 

ja już nie mogę się doczekać mojego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.