Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

44 minuty temu, tomaliusz napisał:

Dzięki Kolego, rzadko na meila dropowego zaglądam a oferta fajna.

Zamówione 🤭

To teraz czekam no fotkę na forum z zegarkiem na ręce 😁

Teraz, Perpetuum Mobile napisał:

To teraz czekam no fotkę na forum z zegarkiem na ręce 😁

Z miesiąc trzeba czekać :D

Witam, jak wygląda sprawa z tą firmą zegarkowygigant.pl? Jakieś tam stare opinie znalazłem, ale fajnie by było wiedzieć czy ktoś na czasie korzystał z usług tej firmy? Z góry dziękuję

Witam, jak wygląda sprawa z tą firmą zegarkowygigant.pl? Jakieś tam stare opinie znalazłem, ale fajnie by było wiedzieć czy ktoś na czasie korzystał z usług tej firmy? Z góry dziękuję
Ja kupowałem tam protreka. Przy płatności pobierało i tak w koronach, więc lepiej mieć kartę walutowa (chyba, że coś się zmieniło) dostawa trwała do 5 dni do punktu odbioru dpd. Zamawiałem Pro Treka w tytanie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

44 minuty temu, dudak napisał:

Ja kupowałem tam protreka. Przy płatności pobierało i tak w koronach, więc lepiej mieć kartę walutowa (chyba, że coś się zmieniło) dostawa trwała do 5 dni do punktu odbioru dpd. Zamawiałem Pro Treka w tytanie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki bardzo za szybką odpowiedź, najważniejsze że doszedł tzn ze firma istnieje :) pozdrawiam

Japanphoto.pl też istniało ;)

https://tvn24.pl/polska/oszusci-z-japan-foto-zlapani-ra83730-3723444

A tak serio to właścicielem ZegarkowegoGiganta jest firma Reverie ApS z Danii, które jest również właścicielem sklepu Watchia.com, który funkcjonuje od dłuższego czasu i nie było na ich temat żadnych nieciekawych opinii. MZ można kupować bez obaw, a fakt, że trzeba w razie czego odsyłać do Danii... no cóż, ryzyko dodatkowych kosztów jest jak najbardziej warte różnicy w cenie niektórych modeli :)

w kruku autavia po 16400pln

monaco po 16700pln

może kogoś zainteresuje

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

W dniu 29.05.2020 o 11:56, clusca napisał:

Japanphoto.pl też istniało ;)

https://tvn24.pl/polska/oszusci-z-japan-foto-zlapani-ra83730-3723444

A tak serio to właścicielem ZegarkowegoGiganta jest firma Reverie ApS z Danii, które jest również właścicielem sklepu Watchia.com, który funkcjonuje od dłuższego czasu i nie było na ich temat żadnych nieciekawych opinii. MZ można kupować bez obaw, a fakt, że trzeba w razie czego odsyłać do Danii... no cóż, ryzyko dodatkowych kosztów jest jak najbardziej warte różnicy w cenie niektórych modeli :)

Kupiłem tam w listopadzie '19 Seiko żółwia z płetwą rekina 😉 mieli miesiąc BF i cena była całkiem możliwa. Przy Paypal przeliczało mi z koron i cena była wyższa niż w PLN na stronie a nie mam podpiętej karty więc zaryzykowałem PayU i OK. Ekspresowa wysyłka UPS.  

Zakupiłem Casio PRW 60T na zegarkowygigant, jak na razie wszystko idzie jak po sznurku... Powiadomienia o transakcja, wysyłce itp. Płaciłem normalnie w PLN.U nas najtaniej 2099zł a ja zapłaciłem 1240zł z urządzeniem do skracania bransolety i 3 letnią gwarancją...