Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

albo scrollem myszki :-)

Nawet nie wiedziałem, tak mam ustawionego CADa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się taka koronka podoba. Myślę, że trzeba zrobić ankietę na temat szkiełka i przejść do dalszego etapu. Ja głosuję za płaskim szkłem.

 

Wysłano z mojego Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z wypukłym szkłem jest ok.

Koronka też jest ok. 

 

A Ty Marcin, usiądź, weź sobie piwo i odpocznij ;-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z wypukłym szkłem jest ok.

Koronka też jest ok. 

 

A Ty Marcin, usiądź, weź sobie piwo i odpocznij ;-)

 

Jak nie lubię piwa tak dziś wypiłem trzy :-) , dużo pracy włożyliśmy w tą cholerną kopertę ( Ja, Heniek, john.doe i Maczoking no i kolega który zrobił nam wydruk na drukarce 3D ), uważam że pięknie wybrnęliśmy z grubości koperty która nas zaskoczyła już na początku modelowania i zburzyła nam całą wizję Orionową, Obecny zegarek będzie wyglądał na lekki i na pewno będzie wygodny. Uważam, że do tej koronki wszyscy się przekonają ale boją się jej "tak na wszelki wypadek" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło, koronka też, odpręż się taki urok demokracji projektowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opowiedzieć się za szkłem wypukłym czy płaskim, to jeszcze mam dylemat, ale koronka klimatyczna z dobrym feelingiem.


czas nie chodzi spać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam mocno mieszane uczucia co do koronki. Nie lepiej coś prostego bez bajerów do tego projektu?

 

pozdrawiam

Narfas

 

 

Mam to samo zdanie odnośnie koronki. Ni przypiął ni przyłatał, tak trochę na siłę, aby się wyróżniać. Moim zdaniem każda w klasycznym kształcie lepiej by wyglądała.

Co do koperty to nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek ten pdf źle mi się otwiera, mam ograniczone pole widzenia, widzę tylko środek zegarka, mimo obracania  i zmiany skali nic się nie zmienia.

 

Dołączam się do grona osobników nieprzekonanych do koronki w tym kształcie. Średnio to wygląda.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nawet ta koronka podoba, tylko moletowanie zastosowałbym drobniejsze (zmniejszy się wtedy efekt "muffin form")


Lecą żurawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest git, koronka po poprawkach ok, ścięta luneta też i koniecznie wypukłe szkło! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie koperta bardzo ładna, ja przy niej już bym nic nie kombinował. Zróbmy ankietę, ale z jak najmniejszą ilością wyborów (ja pod głosowanie poddałbym tylko szkło płaskie vs wypukłe i kształt koronki "trapez" vs "tradycyjna/klasyczne") i finalizujmy, finalizujmy ten zegarek :) Wiary i optymizmu Koledzy i Koleżanki (jeżeli w tym projekcie jakieś się udzielają ;) )


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jest ok wg mnie. Nie szukajmy dziury w calym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma być NASZ więc innowacjom nie mówmy nie. Trapezowa, nie sztampowa koronka dodaje moim zdaniem uroku.

Ankieta tylko jedna - wybór szkła. W sumie po wizualizacjach raczej wypukłe.

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie - koperta lekka, wypukłe szkło pasuje do przedłużonych uszu. Koronka po zmianach już tak nie bije po oczach tylko wyróżnia się na tle innych zegarków. Kawał dobrej roboty Panowie! Chciałbym mieć taki zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, nie trza psuć. 

Szkło oczywiście wypukłe.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy ale ja bym nic już nie zmienił.

Mnie się podoba i jest OK. Szkło lekko wypukłe też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koronka OK, coś ciekawego i trochę innego fajny klimat , dzięki za kawał roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstanie bardzo fajny zegar. Ja juz się nie mogę doczekać.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę dopiero zestawienie koperty z tarcza na renderku da nam ostateczną odpowiedź czy wszystko pasuje.

Trzeba męczyć tego Pana co tutaj się odgrażał że przygotuje wizualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest świetna, koronka ... może być :)

Szkiełko wypukłe podoba mi się bardziej, ale przy płaskim też nie będę płakał i na 100% zapiszę się na ten zegarek.

 

Świetna robota Marcin.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ścięta luneta + wypukłe (jednak) szkło + koronka = za***iście.

 

Ja bym już nic nie zmieniał, czekam z niecierpliwością na dalsze wizualki z tarczą i wskazówkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze. Akceptujmy i jedźmy dalej.. realizacja na początek 2015 jest realnym terminem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę dopiero zestawienie koperty z tarcza na renderku da nam ostateczną odpowiedź czy wszystko pasuje.

Trzeba męczyć tego Pana co tutaj się odgrażał że przygotuje wizualizacje.

Ja Go męczę :) Wieczorem zrobię to ponownie. Dla mnie będzie ok chociaż wizualizacje z tarczą warto zobaczyć. Szkło - hmmm zastanawiam sie że niektórzy co narzekali na beczkowaty kształt koperty upierają się na szkło wypukle :) Dla mnie lepsze wypukle ale i płaskie daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta teraz jest super, wyglada na smukłął i lekką...i taka miała być. A co do koronki to do tej koperty pasuje, już nic bym nie zmieniał. A co do szkła to wypukłe najlepiej pasuje. Brawo za swietna robote i projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.