Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Dobrze, że powstał model 3D. Faktycznie - uszy i koperta do poprawki. Ale jesteśmy już bliżej, niż dalej. :)

Koronka chyba jeszcze nie docelowa-trapezowa.

Co z grubością zegarka? Da się odchudzić kopertę, czy raczej będziemy się ratować mięsistymi paskami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest grubasek fakt;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc uszy będą płynnie wychodzić z bocznej ścianki a nie jak teraz .

To najlepsza wiadomość, jaką przeczytałem w tym wątku.

 

Koperta faktycznie wydaje się trochę grubawa, a co za tym idzie, potrzebowałaby grubszych pasków, co trochę kłóci się z moimi oczekiwaniami, ale chyba byłbym w stanie przełknąć ten mankament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna by fotke wrzucic obok innego garniturowca? Pod kątem grubości.

Nie wiem jakimi dobrami dysponujesz QV.

 

Esy floresy z SGS3 LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki grubosc determinuje nam użyty mechaniz z rezerwa chodu. Bylo o tym 100razy pisane. Jak zrezygnujemy z power reserwe zegare schudnie o 2mm. Jak pokdziemy w kwarca to schudnie nawet o 5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV a może jakiś inny automatyczny mechanizm z rezerwą chodu, który jest cieńszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dla mnie zajebioza. Fajnie będzie wyglądał taki grubszy. Poza tym realny pewnie nabierze lekkości. Nie poprawiać, nie kombinować, nie marudzić. Kiedy zmawiamy werk, bo chyba na niego najdłużej będzie się czekać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

@QV a może jakiś inny automatyczny mechanizm z rezerwą chodu, który jest cieńszy?

 

a może napiszesz jaki kierowniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zajebioza. Fajnie będzie wyglądał taki grubszy. Poza tym realny pewnie nabierze lekkości. Nie poprawiać, nie kombinować, nie marudzić. Kiedy zmawiamy werk, bo chyba na niego najdłużej będzie się czekać? 

No właśnie - też tak myślę - zakończmy tylko sprawę koronki i do przodu.

W przeciwnym razie zajmie to wieki całe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, uszy i ścięcia koperty muszą być poprawione. Przydałby się model 3D, o ile jest taka możliwość, ostatecznej-produkcyjnej wersji zegarka.

 

To nie lepiej ładnego mechanika zrobić? :)

Wysil się i podaj propozycje za 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki grubosc determinuje nam użyty mechaniz z rezerwa chodu. Bylo o tym 100razy pisane. Jak zrezygnujemy z power reserwe zegare schudnie o 2mm. Jak pokdziemy w kwarca to schudnie nawet o 5mm

 

nie nie, zostaje jak jest. Ja tylko stwierdziłem fakt że jest grubasek. Rezerwa ważna, kwarc odpada. pokombinujcie z uszami jak uważacie, że trzeba i lecimy z produkcją;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Panowie, uszy i ścięcia koperty muszą być poprawione. Przydałby się model 3D, o ile jest taka możliwość, ostatecznej-produkcyjnej wersji zegarka.

 

Wysil się i podaj propozycje za 800 zł.

 

 Wysil się, popraw i podaj model 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Konrad - jak mam się wysilić i poprawić, skoro drukarkę 3D widziałem tylko w telewizorze.  No niestety, muszą wysilić się Ci, co mogą. Ja mogę jedynie poprawić się i ulepić model z plasteliny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dobre i to  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta wymaga przebudowy, tak mi podpowiada intuicja. Wydruk 3d dużo mi pomógł bo widzę gdzie mogę dołożyć materiału a gdzie odjąć.Uszy muszą być nieco dłuższe i grubsze ( pogrubione o 1mm od strony zewnętrznej ) koperta natomiast będzie się zwężała nie tak jak teraz praktycznie na całości ale dopiero poniżej uszu.

 

Popieram intuicję - więcej powierzchni walcowej powinno odciążyć lunetę i jednocześnie spowoduje, że zegarek nie będzie tak lewitował nad ręką.

Super zdjęcie pomysłowej aranżacji z paskiem - daje do myślenia, mam nadzieję, że że kosmetyka koperty umożliwi powrót cieńszego paska.

 

Żartobilwy pomysł z plasteliną, który pojawił się w innym poście nie jest zły - takie szybkie prototypowanie na skróty :) , QV - mógłbyś dokleic kołnierz z plasteliny i zobaczyć czy kosmetyka koperty, o której mowisz, da oczekiwany efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie zastój w temacie!

 

Jaki jest status projektu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie mocno deklarowal ze przygotuje grafiki ale zdezerterowal :D

A mi tez brakuje czasu :-( trzeba poprawic koperte. Postaram sie cos dzis wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.