Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2400
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Dzięki, znalazłem zapis ze punkty przy zakupach w cenie regularnej.
  2. Negocjował ktoś w Kruku cenę Omegi przy zakupie online ? Salon widzę tylko na Okęciu w Wawie. Przy rabacie naliczają tez punkty na kartę ?
  3. W tym wątku to najlepiej życzyć krótkich kolejek.
  4. W przypadku zakupu od firm to kwestia zobowiązania przez prawo i tutaj muszą dokonać zwrotu. Gdyby sprzedawca jest prywatny, to już inna sytuacja.
  5. Nie jest tak jak piszesz, masz prawo do 14 dniowego odstąpienia od umowy po zakupie na chrono24.
  6. Fajniejszy był OP39, Rolex postanowił zrobić gorszy zegarek, ale dalej jest fajny.
  7. Mnie dziwi podejscie kupowania z grey zegarków w cenie Omegi, dla dodatkowych paru procent rabatu. Ryzyko nie warte zysku.
  8. Czyli do OP robią specjalnie badziewnego Oystera i dodają badziewia na tarczę. Z tego filmu wolałbym bobra.
  9. Te piloty są świetne. Za mną od dawna chodzi Mark, ale ten lug2lug trochę duży.
  10. Chyba tylko AK i Milgaus z profesjonali nie mają jeszcze 32xx, więc wysoce uprawdopodobnione spekulacje. Ja bardziej jestem ciekawy aktualizacji Milgausa.
  11. Jomashop to kiedyś był grey, nie wiem jak dzisiaj. Wiec nie byłbym, zaskoczony jakbyś dostał gwarancję tego sklepu, a nie Omegi.
  12. 3600$ za Diver 300m to chyba mało realne nawet w USA, a tam jeszcze podają cenę bez lokalnego podatku. W Polsce -15% niedawno na wejście w jubitom, pewnie coś jeszce można urwać.
  13. Młodzież mówi "ból d*py".
  14. NIe podoba mi się ta tarcza w pełnym świetle, za dużo tam się dzieje. Wolę starą. Chociaż jak oglądałem nowe Moony na żywo, to aż takiego efektu nie było. Ale światło w salonie inne.
  15. Fajny ten GS, ma charakter. Bardziej mi się podoba niż twój DJ, szkoda tylko, że lumy brak.
  16. Ciężko mówić o dylematach, bardziej każdy ma lub chce mieć, to mnie się przestaje podobać. 🤣 Ze współczesnych Rolków interesują mnie trzy, jednego mam, jednego miałem, na jednego czekam. W sumie mi już obojętne co się stanie.
  17. Ciężko mówić o czekaniu dzisiaj, zapisujesz się i zapominasz. Może kiedyś zadzwonią.
  18. To juz dawno, bo nie ja po co specjalnie, poza pójściem jeden dzień w roku zapisać się na coś zanim zamkną listy.
  19. Świetnie leży na twojej ręce. Szkoda, że Tudor nigdy raczej nie zrobi reedycji starych subów. Za bardzo podobne do Rolka, chyba by się gryzło ze strategia marki.
  20. Mnie ta moda i spekulacje zaczynają powoli zniechęcać do tej świetnej marki.
  21. Ja zawsze patrzyłem na mnożenie jako skrócony zapis dodawania. Masz zero orzechów, możesz dodać cztery razy, czy ile chcesz i dalej jest zera. Logiczne.
  22. Jestem blisko końca, ale to nie ten dział. Liczby pierwsze to analityczna teoria liczb. Z logika nigdy nie wyszedłem poza akademicki kurs, czyli gdzieś do logiki rozmytej. Czemu mnożenie przez 0 jest kontrowersyjne ?
  23. Świetna historia rozwoju matematyki w tym obszarze plus wyprowadzenie samej hipotezy. Czyta się prawie jak dobrą powieść.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.