Chyba tylko AK i Milgaus z profesjonali nie mają jeszcze 32xx, więc wysoce uprawdopodobnione spekulacje. Ja bardziej jestem ciekawy aktualizacji Milgausa.
3600$ za Diver 300m to chyba mało realne nawet w USA, a tam jeszcze podają cenę bez lokalnego podatku. W Polsce -15% niedawno na wejście w jubitom, pewnie coś jeszce można urwać.
NIe podoba mi się ta tarcza w pełnym świetle, za dużo tam się dzieje. Wolę starą. Chociaż jak oglądałem nowe Moony na żywo, to aż takiego efektu nie było. Ale światło w salonie inne.
Ciężko mówić o dylematach, bardziej każdy ma lub chce mieć, to mnie się przestaje podobać. 🤣 Ze współczesnych Rolków interesują mnie trzy, jednego mam, jednego miałem, na jednego czekam. W sumie mi już obojętne co się stanie.
Świetnie leży na twojej ręce. Szkoda, że Tudor nigdy raczej nie zrobi reedycji starych subów. Za bardzo podobne do Rolka, chyba by się gryzło ze strategia marki.
Ja zawsze patrzyłem na mnożenie jako skrócony zapis dodawania. Masz zero orzechów, możesz dodać cztery razy, czy ile chcesz i dalej jest zera. Logiczne.
Jestem blisko końca, ale to nie ten dział. Liczby pierwsze to analityczna teoria liczb. Z logika nigdy nie wyszedłem poza akademicki kurs, czyli gdzieś do logiki rozmytej. Czemu mnożenie przez 0 jest kontrowersyjne ?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.