Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2398
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. @S-3 pewnie chodziło o stalowe, zdziwiłbym się gdyby tez złotych czy two-tone profesljonali już się nie dało. Chociaż YM II w stali jest chyba, tyle Żr to dziwoląg.
  2. Jeszcze jest Milgaus i Air King, dzisiaj trochę zapomniane, ale niech dostaną cancel w kwietniu i zaraz będą hot.
  3. Jeszcze w foliach trzymasz, bardzo dobrze. Szybka fotka i do pudełka, będzie jak nowy.
  4. Nowa 300m w starych proporcjach to byłby idealny Bond dla mnie. Ale w Omedze nie można mieć wszystkiego. Chociaż jak liczę, że kiedyś zaskoczą mniejszym diverem. Maja super projekty, metas to świetny mechanizm tylko te rozmiary
  5. Przyznam, że kwarc by mnie troche uwierał. Myśle czasem o powrocie do 41mm, może aluminium nawet z falami. Z drugiej kusi mnie też ten nowy, duży, ale bardzo mi się podoba na żywo.
  6. Na pewno świetny. Miałem taką parkę pare lat temu, w sumie czasem trochę żałuje sprzedania smpc 41mm. Niby bling, ale żaden inny diver mi tak nie leżał.
  7. W moim 58 nie odpadały ale wyglądały okropnie. Tudor fajnie zaczął po wskrzeszeniu, linia BB na ETA to były kapitalne zegarki. Tak samo Ranger, NF, Pelagos. A teraz ich target reklamowy to młodzież z insta zapatrzona w świat popkultury i maja coraz dziwniejsze pomysły. Ja czekam na jakiś porządny model, np. czarny 58 bez fake nitów, złota na bezelu , czy mniejszy Pelagos. Może kiedyś, ale pewnie już nie. Od klasyki to jest Rolex, a Tudor to będą takie fantazje jak srebrny ten czarny ceramiczny.
  8. To już rozwiązali te różnice w odcieniu stali? Wydaje mi się ze to ciagle jest na tych bransoletach z fake nitami.
  9. tbn

    Pancerny nurek do 5K

    SPB153 polecam, bardzo wygodny solidny zegarek, swojego po górach targałem. Z Seiko fajny jest tez klasyczny bardziej SPB143, lub w innej stylistyce 187. Nie miałem ale wyglada tez fajnie Longines Hydroconquest.
  10. Czemu 1861 było ci szkoda, przecież to właśnie toolwatch do obijania po statkach kosmicznych.
  11. Byłem w tym sklepie jakoś cztery lata temu, suby na wystawie jeszcze były. Czy ja wiem czy jakieś fajne szczególnie, typowo tyrystyczne miejsce.
  12. Raczej Patkow jest wielokrotnie mniej niż Rolkow, wiec może mniej ich się obserwuje, ale celebryckie są tak samo. Decyzja u wycofaniu Nautilusa nie była przypadkowa.
  13. Na pewno ci wszyscy piłkarze czy raperzy z patkami na ręku dokonywali głębokich przemyśleń przed zakupem.
  14. Trzeba zgłosić ten filmik do Centralnego Instytutu Prawdy. Kurde, w sumie jakaś limitke field watcha ze stali po Tygrysie to bym sam kupił.
  15. Do dwóch fakt, trudniej zejść, a jeden to już trochę za dużo warunków musiałby spełnić. Ale wszystko jest możliwe. Może Omega mnie kiedyś zaskoczy jakimś ideałem.
  16. Co prawda to nie częsty przypadek, ale są koledzy co mają jeden. Ja mam dwa, które są niezmienne od lat już, czasem kupie trzeci, żeby ponosić. Da się.
  17. Bo najlepiej mieć 1-2 zegarki, zająć się czymś pożytecznym zamiast szukać co można kupić, co wymienić, czy to pasuje do kolekcji, czy mam garniturowca...itd.
  18. Mnie sie też ten brąz nie podoba, paskudny jak brązowe samochody. 🤣 W ogóle NTTD jest taki dziwny na siłę. Stary dziadek z zegarkiem na rekawie to chyba dzisiaj średnia rekomendacja.
  19. A to luksusowe zegarki to coś więcej niż komunikat, że mam tyle kasy że wydałem dziesiątki tysięcy euro na jakąś męską biżuterię? Sądziłem, że dokładnie po to takie firmy istnieją, sprzedają ludziom co mają za dużo pieniędzy dobra świadczące o ich statusie. Ich celem raczej nie jest zaspokajanie potrzeb miłośników, których tym więcej się pojawia im produkt bardziej niedostępny.
  20. I tak nieźle, parę dni temu przechodziłem koło Rolka w GM w Wawie, nie było nic w gablotach. Nawet mi przyszło do głowy czy jakiś remanent czy coś, ale nie pytałem.
  21. Kolor dla takiego projektu bardzo dobrze dobrany. Patka jednak wszyscy nie znają, byle popularny Rolex krzyczy bardziej.
  22. Masz dwa zegarki z charakterem, można dorzucić nijakie GS. O ile bardzo lubię Seiko, to GS mi się kojarzył z typowym japońskim perfekcjonizmem w robieniu banalnych rzeczy. KIedyś będąc w Japonii uderzył mnie obrazek ludzi na kolanach wyrywających pojedyncze źdźbła trawy z trawnika przy jakiejś świątyni. Z jednej strony byłem pod wrażeniem poświęcenia, z drugiej wydawało mi się to kompletnym marnotrawstwem czasu. Podobnie mam z GS, Zaratsu etc. To zwykłe Seiko tylko doprowadzone do perfekcji z dorobieniem filozofii. Czasem mają fajne tarcze. Skoro to zakup w przyszłości to jeszcze parę razy zmienisz zdanie. Jak lubisz nietypowe marki to zerknij tutaj https://kuronotokyo.com/ . Co jakiś czas wypuszczają nowy model w niedużej serii, warto się zapisać na newsletter, może cos podpasuje.
  23. 1. Przy tym nadgarstku nie bałbym się 36mm, będzie świetnie leżeć. OP jest super. 5. AT w 38mm jest świetna, master chronometer to top mechanizmów. Mnie zaczęła chodzić po głowie, tylko ten nieszczęsny PCL. No ale ma wielu zwolenników.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.