Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. PO dzisiaj sie ujawniły to i ja się przypomnę. Tymczasem na ręku w dniu dzisiejszym AT. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Dawno nienoszona. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. W sam raz. Dzięki za zdjęcie poglądowe. [emoji106] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. [emoji6] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Cały dzień. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. Proszę nie sugerować się data. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  7. Ajjj, moja wina. :-( Swoim postem nie chciałem wziąć jakiekolwiek strony. Myślałem, że przypieczętuję z uśmiechem a wyszło gorzej. Sorki. To tak dla śmiechu. A może wypadałoby taki wątek u nas stworzyć. Z memami. Bo poczucie humoru jak widzę jest. Zapożyczone... Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  8. Czuję nawiązanie do pewnej dyskusji.. hehe. Świetny! U mine historycznie ale nie aż tak. :-( Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  9. Poboba się. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  10. Gratuluję! To świetny zegarek. Bedzie długo cieszyć. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. Cóż to dużo mówić... Speedy to klasa sama w sobie! Aż zatęskniłem i pozazdrościłem. Trzymaj go. Fotka niestety archiwalna. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  12. A u mnie dziś "konkurencja". ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  14. Również gratuluję. Pelagos to piękny zegarek, nie wspominająć już o lumie na bezelu. Wizualnie mi się bardzo podoba. Mam jednak problem z tytanem i jego "lekkością". Może kiedyś się przekonam bo ten Pelagos czy Sinn T1/2 są świetne. Jeszcze raz gratulacje!
  15. Dzisiejsze komórkowe z PO Casino Royale. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Fajny Tomku ten Trident Vintage. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy mają potrzebę zegarka z datą. OK, ale przy tej szarej tarczy to tylko kłopot. Biały dysk tarczy wyglada słabo. Lepiej jakby wypuścili tego bez daty a do tego 2 wersje z. Oczywiście pasującym kolorystycznie okienkiem. ;-) Białą z niebieskimi (termicznie) lub zlotymi wskazówkami i wersję czarną. No ale tak sobie mozna gdybać. :-) I tak ciekawy model. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. 3390 bardzo fajny. Serio. Szkoda tylko, że jak się go zobaczyłem to pierwsze co przyszło mi na myśl to: O Zenith! Nie dyskwalifikuje to w żaden sposób Eposa ale podobieństwo jednak jest uderzające. Oczywiście poza osłoną koronki, śrubkami w uszach i "niepotrzebną" datą. 3437 ma moc! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Lindbergh świetny. Szkoda tylko, ze koperta z tytanu i to w rozmiarze 47,5. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Przyznam, że powoli oswajam się z bazelowymi nowościami od Tudora ale łatwo nie jest. Pewnie wynika to też z tego, że zupełnie czegoś innego się spodziewałem. Stalowy BB na niektórych zdjęciach wyglada całkiem ciekawie. Tylko, że bezel sprawia wrażenie potwornie grubego. Największy problem mam z BB Chrono. No nie pasuje mi to wszystko. Może trzeba na żywo zobaczyć. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Dość blisko 5k. Przy płatności przelewem mozna jeszcze trochę urwać. Wiec może wyszło by poniżej 5 tys. https://www.premiumwatches.com/longines-conquest-gents-l3.687.4.99.6.html?c=2167 Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. A mi się nie podoba. :-( Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. Obejrzałem. Nie znam się na tym ale to dziwne. Przecieki i tyle negatywu w komentarzach. W zasadzie prawie same zastrzeżenia. Nie wierzę, że rynku nie wybadali wcześniej. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  24. Niezłe jaja. Może jakiegoś króliczka z kapelusza jeszcze wyciągną. Żyję tym, że to trolling jakiś. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  25. Nie chcę tego widzieć. Może to bujda.. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.