Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. To niemożliwe. Kropka. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Mogę tylko polecić paski od Bena. Jakość materiału, wykonanie i kontakt pierwsza klasa. Koszt chyba koło 50-60GBP, o ile dobrze pamiętam. Nie pamiętam czy już bylo. Bliżej to oczywiście JFS. Swoja drogą ciekawe te paski degriff. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Yyyy.. i co ja teraz mogę napisać. :-) Dziękuję. Bardzo mi miło, że zestaw tak się podoba ale to wszystko to robota Filipa. Inna kwestia, że Spirit ma klimat. Od dawna bylem tym modelem zauroczony. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. No ale nie takim. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Albo lepiej Black Bay z jasną tarczą. Ale wtedy nie byłoby to Black B. ;-) Układ 3,6,9 nigdy do mnie nie przemawiał. Jak już mają być na tarczy jakieś liczby to musi wśród nich być 12-ka. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. Nie ma sprawy. Przy jakiejś potencjalnej zegarkowej wymianie w przyszłości moglibyśmy ją w rozliczenie wziąć. ;-) Ale nie byłbyś zadowolony bo dosyć wolna jest. Bateria za to cudo. A tak na serio to po prostu trzeba stabilnie komórkę ustawić i uważać na odblaski i kontrastowe światło. Ot tyle. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka No ja też czekam ale trzeba coś w tym czasie robić bo zwariować idzie. :-)
  7. Coś cicho się tu zrobiło. Na bransolecie (aparatem). i na pasku (komórką)
  8. Filip, miłego odpoczynku. Nabieraj sił bo potrzebujemy więcej znakomitych pasków. Niestety zdjęcie robione tylko telefonem. Nie ma czasu na sensowną sesyjke a zegarek odkąd dostał pasek bardzo często gości na nadgarstku. I cieszy. 8ka dziwnie wyszła przez odblaski. Nie było jednak czasu poprawiać. :-( Ale tu chodzi o pasek. :-)
  9. Dziękuję kolegom ale to to tylko i wyłącznie zasługa Filipa. Zawierzyłem mu i opłacało się. Na żywo zestaw prezentuje sie jeszcze spójniej. Telefonem jednak ciężko to uchwycić. Ale ta wskazówka to właśnie cały hit! Nie da się jednak zaprzeczyć. Nie da się koło niej przejść obojetnie. Albo się jej nie znosi albo jest się nią oczarowanym.
  10. Spirit Chrono na świetnym pasku od JFS. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. Sweet!!! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  12. 4 lub 5. Wydaje mi sie, że to te same. Oba maja nawet oznaczenie M19. Co do zapięcia , to nie jest ono jakieś wymyślne z diverowymi zabezpieczeniami ale nie sprawia problemów. To raczej drobny mesh do delikatniejszych i lżejszych zegarków. Istnieje dowolność w ustalaniu długości zapietej bransolety. Jedna część zapięcia może być dowolnie przesuwana na jej długości. Sprawdza się. Sama bransoleta jest dobrej jakości. Żona nie narzeka. Jak będę miał okazję to prześlę Ci zdjęcie zapinki. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Proszę i przepraszam za późną odpowiedź. Nie wiedziałem, że takie pytanie padło. :-) Mesh 18mm i bardzo drobny. Ebay, sprzedawca: "ovationline". Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  14. Zdjęcia z wczoraj tylko nie zdążyłem ich wstawić. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Uroczy owszem ale co do paska... chyba niekoniecznie. :-) Chociaż kto wie może niebieski na jasno karmelowym pasku. Trzeba by spróbować. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. No cóż, mnie też zawsze podobał się ten model. Chyba najbardzej sposród wszystkich wpółczesnych Longinesów. I również moja ulubioną wersją jest ta z niebieskim cyferblatem. Niestety nidgy w sklepie akurat niebieskiego nie udało mi sie namierzyć. Podobno kolor jest taki sam jak w zwykłym Conquestie. Jeżeli tak to troche szkoda bo ten jest dużo bladszy niż w GMT na zdjeciach. Ale i tak jest OK. Okno daty fajnie przesuniete do brzegu tarczy. Na lekki minus ta wszechobecna glanz polerka. No ale to Longines więc to chyba tak ma być. :-) Nie mogę za to darować tego WR 5ATM. Tym bardziej, że zwykły Conquest, nie GMT, ma 30ATM. ??? Szkoda.
  18. No ze szkłem nic nie kombinuję bo nie mam PSa ani takich umiejętności. To chyba kwestia ułożenia zegarka i złapania "korzystnego" odbicia. Myślę, że tu efekt potęguje odbita i zniekształcona podziałka sekundowa plus to co nazywam "półksiężycem", pomiędzy odbiciami na skraju tarczy (na ostatnim zdjeciu wyszedł od 9-tej do 5-tej). Nie wiem, czy dobrze to wyjaśniłem. [emoji6] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Racja. Każdy kij ma dwa końce. [emoji38] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. No tragedii nie ma ale wiadomo, że mogłoby być zdecydowanie lepiej. Na komórce nie miałem nawet jak kurz usunąć.A tak przy okazji wpadło kilka przyzwoitych i podobnych ujęć. O ile nie używam PSa i staram się nie ingerować zbyt w zdjęcia to tu postanowiłem jedno podkręcić żeby uzyskać inny efekt. Ochłodziłem, odzłociłem i wyszła krzyżówka czerwonego z niebieskim BB. Jakie macie zdanie? Efekt dość przypadkowy. Mniej retro bardziej sportowo. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Zgadzam się bardzo fajna wersja. Aż zaczynam żałować, że nie miałem czasu wziąć udziału w tym wyprzedażowym polowaniu. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Jak na mój gust to pasuje całkiem dobrze. A tymczasem BBR pożegnał sie chwilowo z bransoletą i wskoczył na pasek. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. No aż taki czarny to nie. ;-) Ale dużo czarniejszy niż AT opaline. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.