Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Dzisiaj świerszcz na nowym pasku. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Engineer III Endurance z termometrem. Był ostatnio na przedsprzedaży. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Taka sytuacja. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Miał już być Ball ale w ostatnim momencie nastąpiła zmiana planów. [emoji6] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. [emoji3] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. Po dłuższej przerwie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  7. No dzień dobry! Bardzo fajny ten GMT! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  8. Zdjęcie co prawda z wczoraj ale nie było czasu go wrzucić. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  9. Spirit Chronograph. Oczywiście na świetnym pasku od Filipa. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  10. LTL nie mierzyłem ale stawiałbym na jakieś 50-52mm. Uszy dość długie ale teleskopy blisko koperty więc, jak pisałem, przy grubszy pasku nie ma takiej szpary jak np. w BB. Co do profilu koperty to jest jak na załączonym zdjęciu. Wiem słabe tło i niewiele widać. Postaram się w wolnej chwili o lepsze. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. Dzięki. ;-) To jedna z 4 lub 5 wersji. W rzeczywistości pasek nie ma aż tak złotego/ ciepłego odcienia. To przez późno popołudniowe słońce tak wyszło. Inne wersje postaram sie z czasem zamieścić. Osobiście muszę przyznać, że nigdy w życiu nie namęczylem sie tak ze zmianą paska jak z Nauticalem. Najpierw wyzwaniem było ściągnąć firmową gumę a potem mega trudnością założyć pasek. Okazało sie, że teleskopy są bardzo blisko koperty a zamówione paski grubaśne. Chyba, że ja taka pierdoła. W każdym bądź razie to nie BB. I nawet najmniejszej szpary nie ma... :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  12. Zacna opcja. [emoji106] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Może taka opcja paskowa? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  14. Kadrowane ale z komórki. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Oj, zdecydowanie nie! Chociaż rozumiem, że komuś może sie podobać. Moim zdaniem juz lepiej zamówić dopasowany ręcznie robiony pasek. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Próbowałem różnych pasków. Z niektórymi BB wygląda naprawdę fajnie. Jednak od czasu letniej przesiadki na bransoletę Tudor częściej gości na nadgarstku. I tak, ta szpara jest trochę irytująca ale bez przesady. ;-) Edit: Wstawiłem lepsze zdjęcie bo poprzednie tak sobie mi sie podobało. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. Od rana a potem sie zobaczy... Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Lubię paski ale BB na bransolecie to jednak to. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Na moim wyglada to mniej więcej tak. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Takiej informacji Radku nie widzę. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Jak najbardziej. W papierach i na dekielku nr seryjny 210. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. To by się zgadzało. I według papierów zegarek jest z 2012 roku. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  24. Hmm... masz absolutną rację. Spróbuję, w miarę wolnego czasu, dowiedzieć sie czegoś na ten temat. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  25. Dokładnie. Właśnie miałem to napisać. Do tego chyba inna jest dolna koronka oraz inny grawer na dekielku. Pasek "ala carbon" zamiast gumy i białe okienko tabeli dekompresyjnej. U mnie jest żółte. Mój egzemplarz to zwykły model. Kolor ringu (niebieski/ zielony) zależał chyba od roku produkcji. Co ciekawe w sieci widziałem tez Nauticale na bransolecie lub z jasną tarczą. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka O takie wersje mi chodziło. Dla przykładu. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.