Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. @lukebor Dokładnie. Rozumiem, że są różne gusta ale jak dla mnie BB jest świetny. Zarówno design jak i wykonanie. Na najwyższym poziomie. Bransoleta na jeszcze wyższym. Do tego ma ten niesamowity i uzależniajacy "klimat". Gdybym miał zostać jednozegarkowcem to celowałbym chyba w któregoś Black Bay'a. Każdy ma swoje odczucia względem BB. Jednak dla mnie ten zegarek pokazuje swój prawdziwy pazur na nadgarstku. A jak wskazówki i indeksy złapią odpowiednie światło... malina. Żadne zdjęcia tego nie oddadzą. .... szara myszka, hmmm. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Dziękuję. Baterię ma świetną. Staram się. Raz wychodzi lepiej raz gorzej. W najbliższym czasie postaram się o porządną domową sesję zwykłym aparatem. Myślę, że bedzie widać różnicę. Przynajmniej taka mam nadzieję.
  3. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Mówiłem już? :-) Bardzo podoba mi sie ten Vintage. I widzę, że na niezły pasek wskoczył. Ciekawe kiedy zaczną inne rozmiary robić. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Dziekuję. Przyznam, że to chyba najciekawszy zegarek jaki kiedykolwiek trafił do mnie. Dlatego tak sie cieszę. Oj i fotogeniczny jest. Mam nadzieje, że nie zanudzę w najbliższym czasie zdjęciami. Te wzory na tarszy to tablica dekompresyjna, pozwalajacą wyznaczyć bezpieczną prędkość wynurzania przy nurkowaniu na wieksze głebokosci. Dokładny sposób użycia tej tabeli jest opisany w instruckcji ale jeszcze nie zdołałem jej dobrze zrozumiec. Takie nurkowanie mi nie grozi ale tabela jest niewątpliwie ozdoba tej tarczy i dodaje zegarkowi troche tajemniczości. Pozatym jak zwraca uwage Vulcain: "WARNING: Your Vulcain Cricket Nautical watch is an exact re-edition of an original model made in 1961. The indications on the decompression tables have evolved during the intervening period. Consult a diving specialist in order to check the current norms.". Co mnie bardziej ciekawi to rozwiazanie wodoszczelnosci na poziomie 300m bez zakręcanej koronki i przyciskiem alarmu. Interesujace jest również to, że w tym modelu za pomocą dolnej koronki nie obraca sie wewnetrznego bezela a własnie całą tarczę z tabelą.
  6. Dzisiaj nie mogło być inaczej. [emoji2] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  7. Piękną ma tę tarczę. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  8. Mogę potwierdzić, że to świetne paski. Kupiłem jeden do Longinesa Spirit i uważam, ze to najlepsze NATO jakie kiedykolwiek mialem w ręku. I jak juz było powiedziane do tego fajna otoczka i opakowanie. O i ekspresowa dostawa. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  9. Świetne połączenie kolorów. Tak jak i sam Tudor.
  10. Coś ucichło tutaj. Może i dla większości wcale nie najpiękniejszy na całym świecie ale dla mnie od wczoraj najcudowniejszy. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. A teraz to ja Tobie zazdroszczę.
  12. Wielkie dzięki koledzy. Na szczęscie poczekał. Parę miesięcy się zastanawiałem nad kupnem ale było warto. Muszę przyznać, że zegarek naprawdę robi wrażenie. Jestem zachwycony. Teraz pozostaje dobrać mu odpowiedni pasek. @tts Nad tym świetnym CW Vintage też się zastanawiałem. Jednak za długo. Niestety nie poczekał i go koledzy wykupili.
  13. Bo BB jest po prostu świetny. Też nie zauważyłem takiego problemu.
  14. A to prawda akurat. Święta prawda. Możliwości prawie nieograniczone. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Pierwsze popołudnie z Nauticalem i jestem oczarowany. [emoji7] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Bardzo mi się podoba na tym pasku. Świetnie się komponuje. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Jeżeli to dotyczy mojego zdjęcia to niezmiernie mi miło. Dzięki chłopaki! Zdjęcie zrobione telefonem na sofie. Spodobał mi się Black Bay na tym NATO. Jednak na brasolecie chyba jest nie do pobicia.
  18. Czarna Zatoka na skórzanym NATO. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Mazik, gratuluję powrotu. :-) To tamto, świetnie wyglada Ranger na tym pasku. U mnie za to BB dzis na skórzanym pasku. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Przepiękny jest. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Wow! Widzę, że masz nie tylko piękną rodzinkę Omegi ale tez i Longinesa. Moje gratulacje. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Niby weekendowo a jednak pracowicie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  24. Dzisiejsze z komórki. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.