Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. 22mm. Pasków ze zdjęć (22-ki) jeszcze nie zakładałem ale tak wynika z moich pomiarów.Myślałem m.in. o takim brązie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Uff...To dobra wiadomość.Oby sie spełniła. Ze 3 miesiące temu przy okazji załatwiania instrukcji spędziłem trochę czasu na rozmowie telefonicznej z pracownikami Vulcaina. Zapewniali wtedy, że wszystko bedzie OK i żeby sie nie martwić, że znikną z rynku. Może już wiedzieli a moze tak tylko gadali, żeby klient sie uśmiechał. @tts Doczekasz się Tomku, doczekasz. [emoji106] Edit: A co koledzy myślą o tych propozycjach paskowych do Nauticala. Myślałem jeszcze może o szarym "used look" z niebieskim przeszyciami lub ciepłym klasycznym brązowym. Tyle, ze musze jeszcze dziś podjąć decyzję. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Gratulacje Radku. Słuszna decyzja. Milo znaleźć w swoim gronie osobę wyróżniającą dobrym smakiem. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Przy okazji dzisiaj takie pseudo- makro PO wyszły. Żeby było jasne... wyciągnięty trochę kontrast i czernie. ;-) Ale wszystko na komórce obrobione. :-) Edit: "obrobione" Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. Taka pogoda a człowiek cały dzień w pracy. :-( Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  7. Nie Tomku. Chyba jednak nie w tym samym słowa znaczeniu. W przypadku Moona to raczej tak metafizycznie. Historia i cała otoczka wokół tego zacnego zegarka. W przypdku Nauticala, przynajmniej dla mnie, to taka magia w kategoriach wizualnych. Tajemnicza tarcza. Dziekuję. Może kiedyś też przyjdzie kolej na LLD, który zawsze należał do moich ulubionych modeli. No ta cena oryginału mocno zaporowa. Kiedyś usiadłem z Vulcainem w jednej ręce i instrukcją w drugiej, że by rozgryść tę tebelę ale chyba jednak zabrakło koncentracji. No ale skoro tabela na taczy jest to muszę sie bardziej postarać i spróbować jeszcze raz. Może gdzieś nad wodą. Chociaż nie sądzę żeby groziło mi nurkowanie do 10m lub głębiej. Hehe.... Szkoda tylko, że zarówno do emerytury jak i na Bali tak daleko.
  8. Dziękuję Panowie. No cóż Nautical ma też swoje "wady". Dwie póki co, poniekąd, znalazłem. ;-) O tym kiedyś wspomnę. Ale magia... chyba jednak to magia, tego zegarka je całkowicie przykrywają. Póki co Nautical na gumie choć zamówione pachy czekają. Tylko palce całkiem wyzdrowieją i będziemy zmieniać. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  9. No to tak dla podtrzymania wątku. :-) Starsze i nowsze fotki. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  10. Dzięki. To naprawdę nietuzinkowy zegarek. Taki z "twistem" ale nie nachalnym. Na żywo tylko zyskuje. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. Mogę sie tylko przychylić do tej opinii. B&R to bardzo bardzo fajne zegarki. A datowniki wlasnie, że sa świetne. ;-) Jedne z niewielu umiejscowionych na 4tej/5tej które nie rażą. Zwłaszcza w GMT. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  12. Po dłuższym "niebycie" zegarkowym. [emoji1] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Pewnie to co napiszę nie będzie zbyt "popularne" i może posypią się na mnie gromy. Dla mnie wersja z różą. Nie dlatego, że akurat taka mam. Chociaż coś w tym może być. ;-) Rezerwa chodu w wersji in-house super sprawa. No i to w końcu manufaktura. Z drugiej strony widac, że Tudor odchodzi od Ety, przynajmniej jeżeli chodzi o BB. I te zegarki będą coraz rzadsze. Pisałeś o odsprzedaży. Pewnie zależy kiedy taka odsprzedaż nastąpi. Jednak z czasem ten BB na ETA będzie coraz cięższy do znalezienia. Czy cenniejszy? Nie wiem. Nie jestem aż takim znawcą. Wiadomo że BB to nie Daytona ale ta an etowskim werku osiaga niezłe ceny. Oczywiście to nie kwestia kilku lat. Taką tylko hipotezę przedstawiam. :-)
  14. Trzeba było dać mu odpocząć. ;-) Jak do weekendu dotrą paski to BB wroci. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Bez zmiany. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Koledzy mają rację. PO jest bardzo plaska. Jeżeli nie masz zdecydowanie małego nadgarstka to bedzie pasował. I jak to twoj ulubiony zegarek to tym bardziej. Może akurat nie w garniturze ale w raczej eleganckim ubiorze. Wydaje mi sie, że pasuje. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. No niestety wersja wyprzedana chociaż wydaje mi sie, że jakiś czas temu gdzieś widziałem egzemplarz do sprzedaży. Jest też nowy model 1977 ale cena jeszcze wyższa. Szkoda bo bardzo mi sie podoba. :-( Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. Ale za to bardzo fajne. Daje po oczach. :-) Mnie za to jakiś czas temu wpadł w oko taki diver... Koperta 43,8mm za to przyjmuje paski 26mm. Słodko!!! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. [emoji2] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Owszem racja. Chciałem tylko napisać, że mi też coraz mniej to chrono przeszkadza a wręcz zaczyna mi sie coś w nim podobać. Powolutku. Nie znaczy, że zaraz bym pobiegł do sklepu go kupować. O nie. Tak dobrze to nie jest. ;-) Subtarcze. Faktycznie coś z nimi jest nie do końca w porządku. Może to sprawa zdjęć? Mnie bardziej nie pasuje długość wskazówek. A tak w ogóle zastanawiam sie czy wszystko musze mieć zaszufladkowane. To nurek, to sportowe chrono a to pilot. Jakby wszystkie te typy zegarków służyły u posiadaczy właśnie w tych celach. Z diverem nigdy nie nurkowalem. Co najwyżej plywalem. Z pilotem nie pilotowalem a chronograf może ze 3 razy w życiu użyłem. Myślę, że w przytoczonych przykładach używane są zupełnie inne zegarki. To z jednej strony. Z drugiej dobrze, że są też, a moze zwłaszcza, porządne, rasowe zegarki z użytkowym/ profesjonalnym DNA. Edit: Z tego co pamiętam to w Heritage Chrono też miałem zakręcane przyciski stopera. A to niby Motosport- chrono. Wiadomo nurek i chrono, po co to. Też taki miszmasz ale jak pisałem wyżej. Ja daję sobie na luz w tej kwestii. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Znów się z Toba zgadzam. Jak go zobaczyłem pierwszy raz z obrzydzenia ciarki mi przeszły. A teraz widzę kolejne artykuły i zdjęcia i zaczynam myśleć. Ej, wcale nie jest taki zły. Chyba nawet zaczyna mi sie podobać. Stalowego Date juz dawno przełknąłem. Jak to czasami człowiek sie myli. Albo jednak jest taki zmienny. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Widać nie tak ładne. Postarm sie lepiej. Spoko z mojej strony. Reszta na PM.
  23. Wiem, że sie bawisz w foto. Dało się zaobserwować. Nie widzę w tym nic złego bo aparat/ telefon nigdy nie odda tego co widzi ludzkie oko. Ot fizyka. Chyba jako specjalista przyznasz? Mogę to rowinąć... Czasem nie trzeba nic poprawiać, nic a nic, czasem można, żeby wydobyć piękno. Jest wtedy ingerencja. A gdzie w katalogowych zdjęciach nie ma. Ingerencja owszem ale ograniczona.Nigdy nie użyłem PSa. Staram sie, w przypadku domowej sesji zorganizować tło itd perfekcyjnie. Trochę to pracy. Tyle że nie robię tego aby komuś zamglić rzeczywistość i zaimponować. Z forum praktycznie nie znam nikogo (poza 2 osobami) osobiście. Jestem kompletnym amatorem. Na co dzień zajmuje sie lotnictwem. Dość absobujące. Jestem zwykłym miłośnikiem zegarków, a jeszcze wcześniej, kilka lat wstecz, zinteresowałem się fotografią, zwłaszcza makro. Nie wiem co jest moja większą pasją. To zdjęcie akurat było zrobione telefonem, hmm. Chcesz to ci wyślę fotkę z telefonu. Nie zarabiam na tym ani trochę. Po prostu mnie cieszy, że mi coś wychodzi na czym mi zależy, co mnie pasjonuje. I komuś to się to spodoba. P.S. I potwierdzam, że żadne zdjęcie,nawet moje "moooooooocno" naciągane, nie oddaje chrakteru BB, które jest fantastyczne. Cieszy po prostu oko. Nie planuje sprzedaży tego zegarka w najbliższym czasie. Z resztą zdjęć zobaczymy.
  24. Mazik, otóż to, światło czyni cuda z BB. Nie wiem na ile to zdjęcie, choć fantastyczne :-) , jest "naukowo" poglądowe. Wszystko zależy od perspektywy i.... Zdjęcie, już może udostępnione, ale również zniekształcone przez krótką ogniskową. Na 17,5cm nadgarstku nie wyglada już tak monstrualnie... ale to kwestia gustu (i winiety na zdjęciu).
  25. Świetne zdjęcia. W punkt. To co napiszę będzie bardzo subiektywne. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy ma swoje zdanie. Mnie SPMc po prostu nie podchodzi. A z biegiem czasu to uczucie tylko się pogłębia. Przeszkadza mi w tym zegarku to, że strasznie "trąci myszką". Wzornictwo zdecydowanie nie jest współczense ale nie jest też na tyle stare aby można było zakwalifikować je do kategorii vintage. Czy też nawet designu z nutka nostalgii. Już nie chcę pisać o bransolecie. Pewnie za jakiś czas będzie się inaczej. I może ja będę wtedy na ten model Omegii patrzeć przychylniej. Nie ma w tym nic złego ale to zwyczajnie nie mój styl. Jak dla mnie SPMc nie stanowi konkurencji dla BB. Pozostałe Seamastery, a zwłaszcza 300 Master, to zupełnie inna sprawa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.