Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. A plexi to bylo... Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. No co ty. :-) Mialem wcześniej Spidiego i nie odczułem tego. Mimo jasnej AT i czarnego Moona.Ale to tylko subiektywnie odczucia. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Trochę przykurzony od papierów. :-) A i zdjęcia "komórkowe" wiec proszę o wyrozumiałość. Edit: zdjęcie uaktualnione. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Tomek, a czym Ci podpadł Olfert? Pytam bo nieraz brałem ten sklep pod rozwagę i być moze kiedyś znów się nim zainteresuję. Może to jakaś pojedyncza wpadka? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Niechcący skasowalem tamto zdjęcie z photobucket wiec musiałem wstawić nowe. Niestety pasek jeszcze mniej widoczny (nadrobię to) ale w rogu daty też widać biały punkcik. To światło tak sie odbija. Niestety AR nie jest w tym modelu mocarny. Na poniższym zdjęciu nie ma tego problemu. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. Śliczny sandwitch. A i zdjecie bardzo fajne wyszło.
  7. Ładny to on może był. Ale przed skrojonym paskiem. Teraz jest o niebo lepszy. Niestety, dziś nie miałem okazji sfotografowac go w "pełni blasku". Zdjęcie robione telefonem w drodze. Paska niewiele widać.
  8. W drodze do domu... po kwiatki...
  9. Filip, to ja dziekuję za zaproszenie! Pasek jest rewelacyjny. Nie wstawiam, na razie, swoich fotek bo zestaw jest tak wspaniały, że wymaga jednak trochę zaangażowania aby w pełni wyeksponować jego klimat. Ciężko będzie przebić twoje fotki, które już doskonale oddają jego charakter. W każdym razie zdjęcia z moje strony na pewno wkrótce się pojawią.
  10. Ja lubię zarówno różę jak i tarczę. która miałem na Heriatge Chrono ale tam na koronce też była . Pomieszanie znaków może być troche irytujące. Jednak nie na tyle aby robić z tego wielki problem. A skąd ciśnienie na wersję z in-housem? Stara wersja ma świetne proporcje i z czasem bedzie coraz rzadsza (moze relatywnie cenniejsza), bo Tudor będzie się zapewne przestawiać na MT. No chyba, że chodzi o rezerwę chodu.
  11. No nie dogodzisz ludziom, Panie! Wydaje się. Gwarantuję. To makro jest. Różne dziwne rzyeczy wychodzą. Ja natomiast najwyrażniej nie poświęciłem dość czasu i nie wykazałem wystarczająco czujności. Zdjęcia były na szybko robione in konwertowane. Za szybko. Zły jestem na siebie. Dzieki za zwrócenie uwagi. Zdjecie bedzie poprawione. A z jakiego powodu tak wyszło? Widze kilka przyczyn: - Nie jestem mistrzem w makro. - Za duży kontrast (miejscami światło jest dość mocne). - Cień na wskazówce minutowej bliżej środka tarczy. - Parochy na szkiełu (mniej prawdopodobne). - Odbicie faktury tarczy na kontrastowych brzegach wskażowki, po lewej stronie (bardziej prawdopodobne). Powiększyłem inne dostępne zdjęcia na telefonie tylko w celu obejrzenia tej wskzaówki i wyglada OK. Nie każde ostre gdzie trzeba ale tylko takie mam "pod ręką". (wskzówka bliżej środka) (to na środku to pyłek na szkiełku, nie mam jak go teraz usunąć- po lewej stronie wskazówki na samym dole i samej górze widac jak cień wskazówki razem z oświetlonym ziarnem tarczy sprawiają wrażenie, że brzeg wskazówki jest poszarpany) Poprawię to a przy okazji spróbuje osiagnac podobny efekt po drugiej stronie wskazówki, co do której nie było uwag. I na koniec nieposzarpane zdjęcie.
  12. To pierwszy zegarek jaki sprezentowałem żonie. Było to dobrych kilka lat temu a Epos Open Heart 4314OH jest wciąż jej ulubionym. Oryginalnie był na biało- kremowym pasku ale delikatny mesh bardziej przypadł do gustu.
  13. Paweł, to zależy od tematyki ale szczerze powiedziawszy to najlepiej wychodzi z burbonem.
  14. Raczej standardowy zestaw do makro. Canon leciwy 5D MKII, poczciwy 100mm 2.8L, chińskie lampki, stół w jadalni i trochę whiskey dla inwencji i ukojenia newrów jak zdjęcia nie wychodza.
  15. No, podoba mi się. :-) Aż mi sie zateskniło do Moona. Samego Moonwatcha nie komentuje do chyba wiadomo, że jest świetny. A i fotka ciekawa.
  16. Detale na róży rzeczywiscie robia wrażenie. Przynajmniej na mnie. Jeszcze bliżej. :-) Przepraszam za niezamierzoną zmyłkę. Zgadza się to jest czerwony. Tyle że faktycznie zdjęcie może byc nieco dezorientyjace. Cóż zblizenia makro "płataja figle" ze światłem. Na potwierdzenie koloru bezela. I inny przykład jak to światło gra po swojemu przy wiekszych zbizeniach i braku dodatkowego oświetlenia. Bezel jest w rzeczywistości czerwony. Może gdybym się postarał do udałoby się to oddać ale skupiłem sie na czymś innym i nie chciało mi sie juz manipulować.
  17. Luma w BB jest prawie obłędna. Fajnie Ci swieci na niebiesko. A u mnie tylko na zielono. Dziś miałem czas przyjrzeć się bliżej detalom.
  18. A dziękuję bardzo Tomku! Miło mi, że moje hobbystyczne pstrykanie jest doceniane. Powoli zbiera sie do galerii. Żeby za dużo (i najlepszych fotek moim zdaniem) nie ujawnić tylko jeszcze jedno bo mnie korci. :-) A i temat forumowy nie ten. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Na ręku od popołudnia a zdjęcie z krótkiej sesji z rana przed nastawieniem daty. Jak zwykle. :-) Prawie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Zgadzam sie w 100%. Kiedyś zamontowałem do HCH świetny pasek od Sinna z pomarańczowym przeszyciami. Teoretycznie fajnie ale szpara była ogromna. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. :-) Żeby było jasne. To "na siłę i dla żartu" sam napisałem trochę dla żartu. Cenię sobie opinie innych ale po prostu ciężko mi zrozumieć te dwa zarzuty względem BB. W szczególności jeżeli chodzi o grubość (mam na myśli wersje ETA- nowej nie przymierzalem). Ale to dobrze, że są różne zdania, bo byśmy wszyscy nosili to samo. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Powiem krótko. Trafione idealnie w punkt. BB można kilka rzeczy zarzucić ale patrząc na wcześniejszą krytykę to mam wrażenie, ze pisana była na siłę lub dla żartu. Za płaski, za mały? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.