Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Dziękuję. To istotnie bardzo wdzięczny zegarek. Chorowałem na Spirit parę lat, a że to nieprodukowany już jakis czas model to niełatwo było go upolować. W końcu jednak sie udało. No ale zegarkowe ADHD "nosi" więc zobaczymy jaka przyszłośc czeka Spirita.
  2. Klimatyczny pilot na pasku od Filipa. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Spirit Chrono Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Jako jedyny może i nie, ale jako jedyny niebieski to i owszem. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Oba fantastyczne! Czekamy na kolejnego strusia i kajmana. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. W mojej opinii najlepsza odmiana Monaco. Blady "jeansowy" niebieski fajnie zmienia odcienie zależnie od światła. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  7. Gratuluję świetnej AT! Piękna jest. To bardzo uniwersalny zegarek. Zgodzę sie, że wersja z ramką daty jest jeszcze piękniejsza. Nie zgodzę sie natomiast z opiniami dotyczącymi nowej wersji Aqua Terry. Mnie osobiście te nowe podobają się bardziej. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  8. Gratuluję! Jeszcze jakiś czas temu jak widziałem te modele to pojawiał mi sie grymas na twarzy. A teraz z największą chęcią bym co przygarnął. No może po Radiomirze. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  9. Świetny wybór. Gratuluję. Klasyka przez duże "K". Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  10. Fizyki ani umiejętności nie da się oszukać. Zdjęcie zrobione telefonem "na przerwie" w pracy, powiększone, wyciągnięte na ile się dało i wstawione. Nic nie wyblakło. Więcej możliwości nie mam. ;-) Może kiedyś bedzie możliwość pokazania na żywo. Albo bedzie czas na sesję aparatem, do której zbieram się od roku. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka Edit: I z sekundnikiem zawsze mam przy robieniu zdjęć największy problem. Gołym okiem różnicy koloru nie jestem w stanie zauważyć.
  11. Niesamowita Eterna. [emoji7] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  12. Wiadomo. Albo cały komplet lub po jednak PO, AT, 300 oraz 300M. ;-)Tymczasem nie pamiętam czy zdjęcie dekielka wrzucałem. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Fantastyczne zdjecie. Gratuluję! Bardzo fajny. Metalowe wskazówki dużo dają. Przynajmniej w moim odczuciu. Wow! A tu człowiek zwykła 560-ką się ekscytuje. Ech...
  14. Młodziakiem to już nie jest ale się trzyma. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Te niebieskie wersje AT są zdecydowanie najbardziej urodziwe. Z ramką daty, moim zdaniem, ciut bardziej ;-) ale i tak obie są przepiękne.
  16. Niedzielny agent. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. O zdjęciach już Mariusz pisałem. Nie ma co sie rozpisywac. Bombowe!!! No rzeczywiście to inna liga. No to gratuluję. Będzie trzeba zaraz szyć podwójnie. :-) Zrobiło sie coś aktywnie dzisiaj. To i ja swoje trzy grosze dorzucę. Powiem szczerze, że nie wiem czy jest jakaś procedura zgłaszania sie na członka klubu miłośników ale jezeli tak to proszę o jej wdrożenie. Jeszcze 2 dni temu nie myslałem, że ten moment tak szybko nąstąpi a jednak stało się. Męska decyzja i jestem z niej bardzo zadowolony. Co prawda to żaden specjanly model ale cieszy. :-) Zdjęcie trochę na szybko, słabej jakości, więc z lenistwa na lekko grundge'owo.
  18. No wreszcie jaki Vulcain. Dziękuję Tomku. Wyszło, jak zwykle u mnie, nieplanowo i ni stąd, ni zowąd (chociaż wiesz, że PAMA miałem na oku ). Szybka decyzja. Co za luma... Co prawda nie kanapka ale i tak jestem zachwycony.
  19. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Dziękuję. BB uwielbiam ale zacząłem uprawiać takie trochę "realpolitk". Biorę pod uwagę zdanie "drugiej połowy" zdobywał zaufanie i większą swobodę w zegarkowym szalenstwie. ;-) Tylko psst...A do BB zawsze będzie można wrócić. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Dziś ze "Strażnikiem". Ale nie Teksasu ani Galaktyki. Raczej Yellowstone. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Z BB trzeba było się rozstać bo żona "połamanych" wskazówek nie cierpiała. Także czasowa przesiadka na Rangera. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. A to jeszcze jedno "świerszcza" z bliska. [emoji6] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  24. Dziękuję Panowie. Po paru próbach zostanie na jakiś czas na tym pasku. @desmo Pasek to Corrigia. @proki1971 Telefonem ale z użyciem LR na Androida. ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  25. Dawno nic się nie działo w tym wątku wiec spróbujemy go rozruszać nowym paskiem do Nauticala. Kolejna kombinacja. Tym razem żołtawa. Zdjęcia robione telefonem wiec nie oddają dokładnie barwy paska. W rzeczywistości jest bardziej wyblakły. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.