Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

https://streamable.com/slv4f

Polecam zobaczyć porównanie, jaki problem ma Robert z bolidem, dużo lepiej prowadzi się bolid Georga.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niestety wiek i wypadek robią swoje. Russel młodszy, uzdolniony, pokazał ostatnio w Mercedesie skalę swojego talentu.

Russel jeździ lepszym bolidem, jest w gazie, ma przejechane kilka sezonów, gdzie z wszystkimi wygrywał. Robert zrzuca rdzę po 8 latach przerwy, wystarczy popatrzeć na wyniki Michaela po powrocie do ścigania, żeby zrozumieć jak jest ciężko wrócić...krótko mówiąc, Robert mega wymiata, a może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,Robert mega wymiata, a może być tylko lepiej.

Chyba kurz w pitstopie :)

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kurz w pitstopie :)

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Nie do końca zabawne.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - Robert z każdym weekendem GP jeździ lepiej i to jest dobra wiadomość. 

Strata do Georga w kwalifikacjach była żadna więc porownując kierowcę który 8 lat się nie ścigał do takiego który wygrywał wszystko rok po roku w juniorskich seriach i jest pupilem i nadzieją  Mercedesa to ja widzę, że wszystko jest ok a nawet lepiej niż ok. Robert zawsze miał pod górkę ale to właśnie wyrabia charakter. Robert z wyscigu na wyścig będzie jeździł lepiej bo on potrzebuje jazdy. George - jest w tym rytmie od dawna.

Owszem - Williams będzie preferował swojego rodaka i to George będzie miał wcześniej nowe części i zawsze lepszy bolid ale w padoku wszyscy to widzą i o tym wiedzą więc liczę, że po tym sezonie ... bedzie kolejny... lepszy  :)

 

Najlepszy i najgorszy sezon 2008 kiedy jeździł w niemieckim zespole który preferował niemieckiego kierowcę - jeśli pamietacie to wiecie o czym piszę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - Robert z każdym weekendem GP jeździ lepiej i to jest dobra wiadomość.

Strata do Georga w kwalifikacjach była żadna więc porownując kierowcę który 8 lat się nie ścigał do takiego który wygrywał wszystko rok po roku w juniorskich seriach i jest pupilem i nadzieją Mercedesa to ja widzę, że wszystko jest ok a nawet lepiej niż ok. Robert zawsze miał pod górkę ale to właśnie wyrabia charakter. Robert z wyscigu na wyścig będzie jeździł lepiej bo on potrzebuje jazdy. George - jest w tym rytmie od dawna.

Owszem - Williams będzie preferował swojego rodaka i to George będzie miał wcześniej nowe części i zawsze lepszy bolid ale w padoku wszyscy to widzą i o tym wiedzą więc liczę, że po tym sezonie ... bedzie kolejny... lepszy :)

 

Najlepszy i najgorszy sezon 2008 kiedy jeździł w niemieckim zespole który preferował niemieckiego kierowcę - jeśli pamietacie to wiecie o czym piszę :D

Bardzo się z tym zgadzam, przeraża mnie tylko dzisiejsza wypowiedź Roberta, że to nie jest tylko wina samochodu.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest to wina tylko bolidu ale głównie zarządzania zespołem ale tego juz Robert nie mógł powiedzieć.

Powiedział podczas tego GP i tak dużo - między innymi to, że jak przez dwa miesiące nie zrobiło sie nic to przez 12 godzin też cud się nie zdarzy. 

O ostatnich  testach tez powiedział sporo i nic dobrego o zarządzaniu ale to między wierszami oczywiście bo inaczej nie może.

Keep Calm   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest to wina tylko bolidu ale głównie zarządzania zespołem ale tego juz Robert nie mógł powiedzieć.

Powiedział podczas tego GP i tak dużo - między innymi to, że jak przez dwa miesiące nie zrobiło sie nic to przez 12 godzin też cud się nie zdarzy.

O ostatnich testach tez powiedział sporo i nic dobrego o zarządzaniu ale to między wierszami oczywiście bo inaczej nie może.

Keep Calm :D

Fajnie, że w klubie jest ktoś, kto rozumie co dzieje się w F1. Wierz mi, że nie jest łatwo spotkać takich ludzi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że pani zarządzająca pomyliła się z profesją?

Nie wiem czy to nie jest droga na skróty.

Moim zdaniem zarządzać Williamsem powinien syn sir Franka ale na obecną sytuację teamu miało wpływ wiele czynników i prawdy nie poznamy do końca raczej nigdy.

To jest F1 - największa oglądalność , wielkie koncerny, wielkie pieniądze, wielki biznes, 10 teamów i dwudziestu kierowców.

Ja tam się cieszę, że w tym całym cyrku ponownie mamy Roberta :)

 

Edycja

Tak przy okazji - wybiera się ktoś na Hungaro?

W ubiegłym tygodniu przyszły bilety :D

 

 

post-47356-0-65155400-1555269369_thumb.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starożytnym Rzymie w cyrku urządzano wyścigi kwadryg -  takie tam nawiązanie  :D

No a teraz tam rośnie trawa i psy szczekają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a teraz tam rośnie trawa i psy szczekają ;-)

To zależy co chcesz zobaczyć lub usłyszeć - ja np "słyszałem" ryk lwów. Ale może nie o tym samym cyrku piszemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz zobaczyć lub usłyszeć - ja np "słyszałem" ryk lwów. Ale może nie o tym samym cyrku piszemy :)

Ja też "słyszałem", i krzyki...

Scena której nie zapomnę

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DfrE9rXnaHpE&ved=0ahUKEwiO6bbLv9DhAhUhi8MKHU_mBOoQo7QBCDcwCQ&usg=AOvVaw15V_IKvGfZ09qS5gZ_UbL2


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz zobaczyć lub usłyszeć - ja np "słyszałem" ryk lwów. Ale może nie o tym samym cyrku piszemy :)

No jak bardzo chcesz to i w psie lwa zobaczysz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert za swoje szczerości może po przygodzie z Williamsem już innej szansy nie dostać. Mówi prawdę, ale to jest mały światek i szczerość nie jest mile widziana. Trochę za dużo chlapie w mediach ostatnio. Russel wypowiada się dużo bardziej powściągliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To zależy co chcesz zobaczyć lub usłyszeć - ja np "słyszałem" ryk lwów. Ale może nie o tym samym cyrku piszemy".

 

Ryk lwów  lepiej było  słychać w amfiteatrach (nie mylić z teatrami),   na przykład Koloseum ― po raz ostatni na początku VI wieku n.e. ― zaś  w cyrkach, na przykład  rzymskim Circus Maximus,  gdzie odbwały się wyścigi rydwanów, raczej słyszano  rżenie koni.  A także okrzyki ówczesnych kibiców, bardzo podobych do współczesnych ― startowały cztery kluby:  Czerwoni (russata),  Zieloni (prasina), Biali (albata) i Niebiescy (veneta). 

Edytowane przez Euryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie jest droga na skróty.

Moim zdaniem zarządzać Williamsem powinien syn sir Franka ale na obecną sytuację teamu miało wpływ wiele czynników i prawdy nie poznamy do końca raczej nigdy.

To jest F1 - największa oglądalność , wielkie koncerny, wielkie pieniądze, wielki biznes, 10 teamów i dwudziestu kierowców.

Ja tam się cieszę, że w tym całym cyrku ponownie mamy Roberta :)

 

Edycja

Tak przy okazji - wybiera się ktoś na Hungaro?

W ubiegłym tygodniu przyszły bilety :D

 

 

attachicon.gifIMG_20190405_165424.jpg

Ja czekam jeszcze na bilety. Trybuna gold 2, a mamy zamiar jechać pociągiem.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś dzisiaj napisał, że Williams'owi nie zależy już wcale na wygrywaniu, tylko na wykazywaniu zysków na koniec roku bilansowego, jako spółka notowana na giełdzie. Coś w tym jednak jest z prawdy.

 

No a Clear jest po prostu córkom sera :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy przy takiej opinii notowania nie polecą w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jeszcze na bilety. Trybuna gold 2, a mamy zamiar jechać pociągiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to pewnie gdzieś się będziemy mijać. Bilety mam na trybunę RedBull, wybieram się autem i będę już w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś dzisiaj napisał, że Williams'owi nie zależy już wcale na wygrywaniu, tylko na wykazywaniu zysków na koniec roku bilansowego, jako spółka notowana na giełdzie. Coś w tym jednak jest z prawdy.

 

No a Clear jest po prostu córkom sera :D

Nie ktoś, ale słynny Żak, a jemu wierzyć na słowo, to takie sepuku raczej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ktoś, ale słynny Żak, a jemu wierzyć na słowo, to takie sepuku raczej.

 

Dlatego napisałem, że ktoś, bo nie trawię gościa :D Ale ziarnko prawdy w tym jest.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.