Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

A mówią, że na tym hobby się traci :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Wydaje mi się, że jak Ci nie zeszły wszystkie zielone i niebieskie, to chyba, przynajmniej jeszcze, nie ma sensu. To oczywiście MSZ :)

Za to bardzo chętnie bym zobaczył takiego Royal Europe w kolorze czarnym. Jak była mowa o czarnym Architekcie, to sobie zrobiłem małą symulację na jednym z Twoich zdjęć ze strony - odsaturowałem i lekko przyciemniłem - i jest petarda.

Edited by clusca

+1 do wypowiedzi kolegi Clusca.

Sproro ich chyba jeszcze zostalo wiec raczej nie mrozilbym kolejnych funduszy.

Koniec koncow jednak ty wiesz najlepiej co i jak :)

Właśnie dlatego, że zostały trzeba je reformułować. Szkoda bo to najlepiej wykonane nasze zegarki i w sumie nadal nie wiem czemu tak słabo się sprzedają. Dla mnie to jest zagadka. No i zupełnie nie mogę się zgodzić, że kolor nie pasuje. Według mnie pasuje świetnie. Jest to zupełnie męskie połączenie. Podobny lakier ma Alfa Giulia  nazywa się Monza Red i oddałbym za auto w takim kolorze nerkę.

e091f88e181996585d272f6fa751b2a6.jpg

Edited by QuadrifoglioVerde

Właśnie dlatego, że zostały trzeba je reformułować. Szkoda bo to najlepiej wykonane nasze zegarki i w sumie nadal nie wiem czemu tak słabo się sprzedają. Dla mnie to jest zagadka. No i zupełnie nie mogę się zgodzić, że kolor nie pasuje. Według mnie pasuje świetnie. Jest to zupełnie męskie połączenie. Podobny lakier ma Alfa Giulia nazywa się Monza Red i oddałbym za auto w takim kolorze nerkę.

[]

Jak pomacają to zmienią zdanie ;) Do bordowych spodni i czarnych butów będzie w sam raz. Tarcza chyba ładniejsza niż WZ2/3

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edited by Lupus_01

Ja z kolei bardzo poważnie zastanowiłbym się nad zakupem wersji z matową żółtą tarczą, gdyby taka miała powstać. Na wakacje w sam raz. Alfą w takim kolorze również bym nie pogardził ;)

Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony. W mojej kolekcji stawiam na różnorodność kolorów i kupiłem go dla zielonej tarczy. A żółty wyglądałby świetnie w tym zegarku, no ale teraz to już za późno bo jeden już mam d468ef3c0ad0dd5d0bfb84a300d18fd7.jpg

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Zostało 20 szt modelu Form&Function LE100. Wszystkie są już złożone więc dajemy możliwość wyboru numeru zegarka. Przypominamy, że cena 920zł obowiązuje tylko do jutra 10.04 ( od 10.04 modele F&F będą kosztować 980zł ). Dodatkowo można także do jutra skorzystać z kuponu rabatowego kanału Youtube Szafirowe Szkiełko. Poniżej lista dostępnych numerów: Aktualizacja 9.04.2020 godz 22:00

Dla LE100 ( jasny ): 32,34,37,40,49,52,54,55,68,71,73,77,79,80,81,83,84,85,86,91
Dla modelu LE200 ( niebieski ) mamy jeszcze kilka wyjątkowych numerów: 33,39,44,55,88,90,99,100,111,120,144

Edited by QuadrifoglioVerde

Ciężki temat z tą kolorystyką. Niby ciekawy i na pewno coś czego nie spotyka się na co dzień. 

Z drugiej strony do tej koperty nie pasują takie kolorki. Jak dla mnie, sens ma stylistyka taka jak była na Wz.1. Na pewno można by było ten model nieco podrasować nadać mu nieco więcej charakteru. 

post-104806-0-67115500-1586447143_thumb.jpg

Wz.2 i Wz.3 nie mają już takiego charakteru. Mają fajniejszy bezel ale w moim odczuciu tarcze już takie dopracowane nie są. 

post-104806-0-27340500-1586447189_thumb.jpg