Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Guest tbn

Wyglada dość masywnie na moim nadgarstku. To zegarek stricte sportowy, wiec w sumie nie jest to jakiś duży problem, ale czasem mam wrażenie ze zegarek nosi mnie a nie odwrotnie. ;) 

Teraz przy 5 letniej gwarancji jest komfort. Zresztą przy 2 letniej też żaden problem .

Myślę też że w PL dostaną autoryzacje dla nowych mechanizmów Rolexa i Tudora szybciej niż myślimy

Masz jakieś fakty na poparcie tych tez czy to tylko propagandowe spekulacje ?

Od początku żaden lokalny serwis nie tylko w PL nie naprawiał własnych mechanizmów Tudora. Coś się zmieniło?

Edited by desmo

Jeśli chodzi o dokładność to inhousy Tudora są chyba nie do pobicia, w tym obszarze imponują nawet w porównaniu do Rolexa

Hm. To mój w takim razie jakiś dziadowski bo na dzień robi - 5 do -8 :[ więc w bajki wkładam te opinie. Faktem jest że p tygodniu ma -5 s, ciekawe zachowanie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Masz jakieś fakty na poparcie tych tez czy to tylko propagandowe spekulacje ?

Od początku żaden lokalny serwis nie tylko w PL nie naprawiał własnych mechanizmów Tudora. Coś się zmieniło?

W tej chwili żaden autoryzowany serwis nie naprawia w PL nowych mechanizmów Tudora i Rolexa. Czy się to zmieni zobaczymy niebawem.

O propagandzie nie ma tutaj mowy , musiałbym mieć w tym jakiś interes:-)

Niemiec płakał jak sprzedawał niebieskiego black bay na ecie a jak sprzedawał Datejusty z nowymi inhousami to się chciał prawie wieszać z żalu :-) . Punkt widzenia zależy wiadomo od czego...

Hm. To mój w takim razie jakiś dziadowski bo na dzień robi - 5 do -8 :[ więc w bajki wkładam te opinie. Faktem jest że p tygodniu ma -5 s, ciekawe zachowanie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

To rzeczywiście wyjątkowo słaby performance jak na inhouse Tudora, dziennie 8s...:-(... Słyną przecież z wgniatającej w fotel dokładności ...

W tej chwili żaden autoryzowany serwis nie naprawia w PL nowych mechanizmów Tudora i Rolexa. Czy się to zmieni zobaczymy niebawem.

O propagandzie nie ma tutaj mowy , musiałbym mieć w tym jakiś interes:-)

Niemiec płakał jak sprzedawał niebieskiego black bay na ecie a jak sprzedawał Datejusty z nowymi inhousami to się chciał prawie wieszać z żalu :-) . Punkt widzenia zależy wiadomo od czego...

Widzę że niczego się nie nauczyłeś...wystarczy pisać tu o faktach a nie uprawiać propagandę. Poprzednio nawet nie chciało ci się zadzwonić do Pieśkiewicza żeby sprawdzić jak jest, wolałeś powoływać się na „bliżej nieokreślone opinie z for” .To nie jest brak kwalifikacji polskiego serwisu tylko decyzja biznesowa Tudora. Dotyczy wszystkich lokalnych serwisów a kiedy i czy w ogóle się zmieni - nikt tego nie wie.

A jak znudził ci się Tudor - po prostu obniż cenę.

Widzę że niczego się nie nauczyłeś...wystarczy pisać tu o faktach a nie uprawiać propagandę. Poprzednio nawet nie chciało ci się zadzwonić do Pieśkiewicza żeby sprawdzić jak jest, wolałeś powoływać się na „bliżej nieokreślone opinie z for” .To nie jest brak kwalifikacji polskiego serwisu tylko decyzja biznesowa Tudora. Dotyczy wszystkich lokalnych serwisów a kiedy i czy w ogóle się zmieni - nikt tego nie wie.

A jak znudził ci się Tudor - po prostu obniż cenę.

Nie sprzedaje Tudora, nie ma takiego planu póki co, mało tego zamierzam kupić jeszcze jednego:-).

Nie mierz wszystkich swoją miarą, tu się nie sprzedaje ;-)

Co do autoryzacji poczekaj chwile , sprawdź czy sie ubiegają czy nie, nie tak nerwowo , to w interesie nas wszystkich...

Jak zwykle kula w płot a potem będzie skromne ,acha..’

Nie sprzedaje Tudora, nie ma takiego planu póki co, mało tego zamierzam kupić jeszcze jednego:-). .’

Jak Lotus czy podszywając się pod innego forumowicza?

I nie zapomnij zalajkować swojej wypowiedzi z jednego z multikont które tu pozakładałeś. A propos interesów...

Jak Lotus czy podszywając się pod innego forumowicza?

I nie zapomnij zalajkować swojej wypowiedzi z jednego z multikont które tu pozakładałeś. A propos interesów...

Mam jedno konto a liczba lajków powinna dać głównie Tobie do myślenia . I założyłem je po to abyś nie zniechęcał innych użytkowników do odwiedzania forum.

To jest ostatni mój post do Ciebie bo zaraz się poskarżysz a ja poniosę konsekwencje o na spokojnie bezczelnie będziesz o gadzich zachowaniach pisał :-)))

To jest ostatni mój post do Ciebie bo zaraz się poskarżysz a ja poniosę konsekwencje o na spokojnie bezczelnie będziesz o gadzich zachowaniach pisał :-)))

Zdziwiłbyś się ilu ludziom zaszedłeś za skórę... i poczytaj o gadzim mózgu ... to termin naukowy a nie epitet

Jak będziesz miał tyle lajków co ja to pogadamy o popularności .

Póki co nie idę w szambo, nie mam kombinezonu, popływaj sam

Miałeś już nie pisać ale czuwasz. czuwaj merytorycznie i wróć jak inhałs Tudora będzie można naprawić lokalnie.

Zdziwiłbyś się ilu ludziom zaszedłeś za skórę... i poczytaj o gadzim mózgu ... to termin naukowy a nie epitet

Chyba jednak miałeś na myśli naszą hydrę lernejską ;)  

Mam jedno konto a liczba lajków powinna dać głównie Tobie do myślenia . I założyłem je po to abyś nie zniechęcał innych użytkowników do odwiedzania forum.

Nie masz jednego konta wiec nie kłam. Gmt Tudora tez nie sprzedajesz? To czemu z nicka sakwa2020 piszesz do mnie na priv czy jestem zainteresowany tudorem gmt nowka z kruka? Później zorientowałes się ze już mi jednego sprzedałes na pasku, tylko ze wtedy sorzedales go jako Lotus... miej godność człowieku naprawdę. Nikt Ci tu nie broni wyrażać swoich poglądów ale robienie takich szopem i multikont świadczy że masz naprawdę jakiś problem.

Lotusów dwóch? To jest mój pierwszy i ostatni wpis na forum. Na forum pojawiłem się dzięki rekomendacji jednego z kolegów którego nick często się pojawia I chyba zle wyszedłem na tym powołaniu się . Przyjemnej niedzieli...

Lotusów dwóch? To jest mój pierwszy i ostatni wpis na forum. Na forum pojawiłem się dzięki rekomendacji jednego z kolegów którego nick często się pojawia I chyba zle wyszedłem na tym powołaniu się . Przyjemnej niedzieli...

Tak mi się skojarzyło  :D

Może byście (...) na te fascynujące rozmowy kajś indziej?

Edited by tarant
cenzura

Z prawej jest już od ponad dwóch lat ale będę wymieniał na ten z lewej mniejszy.

Jednak przy małym nadgarstku ten mniejszy lepiej się nosi.c85e49329e03b8b0050066dbbf31917c.jpg

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Przez pasek wygląda mniej masywie, może dlatego. Ale różnica jest duża. Szczególnie wysokość w BB 41 jest olbrzymia.

Pasek plus to że jest już praktycznie na dłoni, a 58 na wąskim nadgarstku, który prawie cały wypełnia