Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

ale to już szybko nie powstanie. Narysowanie tego zajmie sporo czasu. Musi być delikatnie no i sensownie bo mamy tylko 3 wskazówki, nawet nie GMT.

 

A czy komuś się tu spieszy? Wolę czekać dłużej na zegarek, który mi się spodoba i go kupię, niż czekać krótko na coś nijakiego, czego nie kupię.

Miałeś tutaj na forum super propozycję współpracy odnośnie grawerowania tarcz/kopert. Dlaczego nie skorzystać? Możesz zrobić coś naprawdę niezwykłego. 

Zobacz ilu masz chętnych na zegarek z nijaka tarczą - ProMilitari. 40 chętnych na forum? A ile ci poszło zegarków trochę bardziej odważnych - VIS, chrono itp? Setki sztuk. Jak były zapisy to brakowało miejsc na listach. Nic to ci nie daje do myślenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś się tu spieszy? Wolę czekać dłużej na zegarek, który mi się spodoba i go kupię, niż czekać krótko na coś nijakiego, czego nie kupię.

Miałeś tutaj na forum super propozycję współpracy odnośnie grawerowania tarcz/kopert. Dlaczego nie skorzystać? Możesz zrobić coś naprawdę niezwykłego. 

Zobacz ilu masz chętnych na zegarek z nijaka tarczą - ProMilitari. 40 chętnych na forum? A ile ci poszło zegarków trochę bardziej odważnych - VIS, chrono itp? Setki sztuk. Jak były zapisy to brakowało miejsc na listach. Nic to ci nie daje do myślenia?

 

Arek, do enamel zgłaszałem się już dawno dawno temu. dwa razy. Bez odpowiedzi i zainteresowania współpracą. Leszek to dziwna osobistość. Ze 3 razy był wyrzucany z forum pasjonaciczasu za obrażanie innych użytkowników. Szkoda bo ma umiejętności, ale artyści chyba już tak mają, że są ciężcy we współpracy ;-) Tym bardziej szkoda, bo jest z Dolnego Śląska. Ja wciąż jestem otwarty na współpracę ale musi być wola z drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

QuadrifoglioVerde, może razem przekonamy Leszka, bo widzę tu mega niewykorzystany potencjał, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde, może razem przekonamy Leszka, bo widzę tu mega niewykorzystany potencjał, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. 

 

A ja wam w tym przyklasnę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie z nim sensowny kontakt to ja nie mam nic przeciwko. Ja nie będę się już płaszczył 3-ci raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie z nim sensowny kontakt to ja nie mam nic przeciwko. Ja nie będę się już płaszczył 3-ci raz.

Jak mówiłem i linkowałem stronę wcześniej to by było coś, nawet gdyby tych zegarków powstało przysłowiowe 40.

Ja już jego wątku nie śledzę chyba, że z doskoku i nawet się pogubiłem o co w tym wszystkim chodzi, Ma człowiek talent i rękę, ale czy gdzieś to wsadza poza pojedynczymi sztukami to nie wiem ?

Bo tak produkować tarcze jak medaliki czy breloki to trochę sztuka dla sztuki, jeżeli nie jest to i nie będzie wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - zgadzam się. Moglibyśmy razem stworzyć piękną serię zegarków no ale z Leszkiem nie ma sensownego kontaktu.

Ma ktoś do niego numer tel chociaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - zgadzam się. Moglibyśmy razem stworzyć piękną serię zegarków no ale z Leszkiem nie ma sensownego kontaktu.

Ma ktoś do niego numer tel chociaż ?

Można Go zagadać w jego wątku o tarczach w dziale Kącik zegarmistrzowski. Ostatnio jest aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam moje projektowe przemyślenia dotyczące Glacjologa- Arctowskiego

 

inspiracje: flaga traktatu antarktycznego i kompas ORP Arctowski

psa-1-Flag_of_the_Antarctic_Treaty.pngorp_arctowski-717_7b-f-zwiedzanie_maryna

 

 

miało być minimalistycznie, ale pojawia się także obrys Antarktydy 

Linie mogą być nadrukowane lub /lepiej/ "małymi rowkami" /nie wiem jak to fachowo opisać/.

na końcu wybrane warianty w kopercie VIS'a - też dobrze wygląda - wg mnie

 

d87c6528d507466e.jpg

f688ff01b90c1d36.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy nowego projektanta :-) stonowane, dobre projekty, chodź nie wiem czy chciałbym rezygnować z pierwotnie zaplanowanych wskazówek. Są bardziej czytelne i charakterne niż te subarist'a , połączyłbym podziałkę kompasu z elementami niebieskimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty dobre - bardzo.

Rezygnacja z kontynentu na tarczy zniszczy nawiazanie tego zegarka i stanie się nijaki.

A jak lód stopnieje to zostanie pamiątka jak on wyglądał w naszych czasach gdy powstawał zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sugestiach Mistrza Marcina - poprawki

Burns - kontynent może też pojawić się na deklu

8b82b0706907d497.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane projekty, aż trudno określić który najlepszy. Dobra robota! Również w projekcie Leubus Abbey ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To projekt raczej nie dla mnie, ale za propozycje i prace naprawdę szacun @subarist :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś poprawione wskazówki na te, które chce Marcin od wpisu 240 nie współgrają mi z tarczą i jej indeksami

 

a gdybyś miał ochotę zwiększyć jeszcze Kontynent w swoich grafikach f\do obwodu największego koła to jakby to wyglądało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak w ten deseń - to nic, że elementy tarczy będą nachodzić na niego - na tej grafice jest zdecydowanie większy

 

psa-1-Flag_of_the_Antarctic_Treaty.png

e8f8b22d67f517e5c357aa4bb5b14ae3--tungst

 

tak czy siak zarówno projekty @subarist jak i @dodge66 wydają się być słuszną drogą dla tego zegarka

 

IHUWBQz.png

 

u @subarist nawet ta mroźna szarość ma coś w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślicznie dziękuję, 

możliwe, że masz rację, muszę to przeanalizować

na szybko zegarek w wersji nr 3 też daje radę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

O kuzwa, fajny zegar powstaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.