Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, eye_lip napisał(-a):

piątkowo/sobotnio imprezowo;)

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Negroni ?

Aż mi ślinka poleciała - zaraz sobie zrobię 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, chyba z 5 czy 6 wypiliśmy 🤣


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, eye_lip napisał(-a):

z 5 czy 6 wypiliśmy 🤣

 

Uuuu, grubo - ja swoich to dwa, max trzy - ciekawe czy kwestia "mocy składu" koktajlu czy "mocy głowy" ? Niestety wyjątkowo bez garniru (zawsze daję skórkę pomarańczy, naprawdę zmienia smak), bo przed wylotem na krótki urlop wyczyściliśmy lodówkę, a dzięki naszym mądrym rządzącym sklepy dziś pozamykane ... 

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-02 o 20.59.43.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok zrobiony w Pradze w butiku AP. Zobaczymy czy będzie mi dane dostąpić zaszczytu

2c40e6ae88e27a01897cfa961ce9e005.jpg
f2ff025b60e333aaf5fb659c492e7552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, a_team napisał(-a):

Pierwszy krok zrobiony w Pradze w butiku AP. Zobaczymy czy będzie mi dane dostąpić zaszczytu emoji28.png
 

Bardzo mnie ciekawi jak zostałeś przyjęty ? Przyjmują na coś zapisy oprócz 11.59 ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowali mnie w bazie, mam się przypominać na email, ale wydaje mi się, że to nie będzie takie łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, a_team napisał(-a):

Zarejestrowali mnie w bazie, mam się przypominać na email, ale wydaje mi się, że to nie będzie takie łatwe emoji14.png

nie brzmi to jak chęć sprzedaży 🤣 A wszedłeś od tak z ulicy czy umawiałeś wizytę?

Edytowane przez pixa_ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@a_team 

Jak tam w Pradze jestes, to moze "zaatakuj" jubilera na Placu Waclawa (Beny). Maja tam sporo fajnych marek, w tym te, ktorych w Polsce raczej nie uswiafczysz. Zdaje sie Parmigiani czy Franck Muller. 

Moze uda sie cos kupic/zamowic lub zapisac na liste oczekujacych :D

 

Bylby nowy watek na forum ^_^

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, piku napisał(-a):

@a_team 

Jak tam w Pradze jestes, to moze "zaatakuj" jubilera na Placu Waclawa (Beny). Maja tam sporo fajnych marek, w tym te, ktorych w Polsce raczej nie uswiafczysz. Zdaje sie Parmigiani czy Franck Muller. 

Moze uda sie cos kupic/zamowic lub zapisac na liste oczekujacych :D

 

Bylby nowy watek na forum ^_^

Widziałem, że też GP mają w ofercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piku napisał(-a):

@a_team 

Jak tam w Pradze jestes, to moze "zaatakuj" jubilera na Placu Waclawa (Beny). Maja tam sporo fajnych marek, w tym te, ktorych w Polsce raczej nie uswiafczysz. Zdaje sie Parmigiani czy Franck Muller. 

Moze uda sie cos kupic/zamowic lub zapisac na liste oczekujacych :D

Parmigiani można kupić u przedstawicieli od ręki, nawet głośne ostatnio Tondy. Francka Mullera chyba także. 
 

 

IMG_2753.jpeg

IMG_2752.jpeg

IMG_2754.jpeg

IMG_2755.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie brzmi to jak chęć sprzedaży  A wszedłeś od tak z ulicy czy umawiałeś wizytę?

Wizyta była umawiana już od lutego, zapowiadałem się, ale nigdy nie było mi po drodze. No niestety nie jest to proste. Jak sprzedawca stwierdził Rolex produkuje milion rocznie, AP tylko 50 tyś zegarków
[mention=5942]a_team[/mention] 
Jak tam w Pradze jestes, to moze "zaatakuj" jubilera na Placu Waclawa (Beny). Maja tam sporo fajnych marek, w tym te, ktorych w Polsce raczej nie uswiafczysz. Zdaje sie Parmigiani czy Franck Muller. 
Moze uda sie cos kupic/zamowic lub zapisac na liste oczekujacych 
 
Bylby nowy watek na forum 

Dzisiaj wróciłem. Niestety, ale byliśmy z dzieciakami i tam nie poszliśmy. Widzieliśmy plac Wacława z daleka. Dobrze, że wspomniałeś, że coś takiego tam jest, bo jak będę następnym razem, to chętnie to sprawdzę
Widziałem, że też GP mają w ofercie

Po drodze na jednej ulicy jest wiele marek luksusowych i był butik chyba Beny, na zdjęciu widzę nazwę, to na szybko strzeliłem fotkę, ale nie miałem czasu wchodzić. Widziałem Zenithy i GP, ale nie wiem czy do kupienia. To wszystko jest na ulicy Parizska.
Nawet nie zajrzałem co w Patku słychać


a9b717fcdbb845a757b1860010a011a4.jpg&key=2e32143fc152eb212c7ea7a55e8e3f13010b455921717757fcccedf17431bc30

2ec5735ccc6d086d2b87e76ef9c7d42b.jpg&key=468f0c34d66a7988cd1a10e30baca4b4e242110a528776afdec595dd18c4c0ca

e2f5793ebe07ce570a75bf9f202bb81c.jpg&key=bf86742ca3faa6988e3c472ce0a75f8cb1af291453ce5ad245532740113de881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2023 o 22:29, a_team napisał(-a):

[...]AP tylko 50 tyś zegarków emoji846.png[...]

 

tys. 🙏🙏🙏 (bez kreski nad "s" i z kropką po)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
tys.  (bez kreski nad "s" i z kropką po)

Kropka to literówka, ale to ś, to chyba z przyzwyczajenia tak jak wziąść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze opinie. 😊 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Oak. Bo nie musisz wchodzić w patologiczne układy z lokalnym AD. Wystarczy kupić Code w dowolnym zagranicznym butiku i pozostać w  kontakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie na żywo! To wersja 39mm i mocno ściśnięta bransoleta, ale to skrojone pod rękę właściciela.

 

1907606844_WhatsAppImage2023-08-13at13_27_45.thumb.jpeg.e12b72a64c9d0d89fcb4546ede5ac104.jpeg

 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie z danymi karty w tym numerem CVC to dość kontrowersyjny koncept na udany kadr 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, desmo napisał(-a):

To zdjęcie z danymi karty w tym numerem CVC to dość kontrowersyjny koncept na udany kadr 😎

Racja, nie zauważyłem. Dzięki! ;) 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Robi wrażenie na żywo! To wersja 39mm i mocno ściśnięta bransoleta, ale to skrojone pod rękę właściciela.

 

1907606844_WhatsAppImage2023-08-13at13_27_45.thumb.jpeg.e12b72a64c9d0d89fcb4546ede5ac104.jpeg

 

Chętnie bym kiedyś przymierzył... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Robi wrażenie na żywo! To wersja 39mm i mocno ściśnięta bransoleta, ale to skrojone pod rękę właściciela.

 

1907606844_WhatsAppImage2023-08-13at13_27_45.thumb.jpeg.e12b72a64c9d0d89fcb4546ede5ac104.jpeg

 

15300 nadal rządzi wśród „nowych” RO…

Piękny 🥰 


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP nawiązał współpracę z jakimś twórcą odzieży z gatunku streetwear. Powstały z tego dziwne zegarki, które - jak czytam - zbierają na forach bardzo dużo negatywnych komentarzy. Mnie się jednak ten eksperyment podoba. Powstały niesamowite, twardo ociosane bryły. Ja to odbieram tak, że wzornictwo wyraźnie tutaj nawiązuje do nurtu brutalistycznego w ramach architektury modernizmu. Jest to mój ulubiony styl architektoniczny. Offshore w białym złocie najbardziej mi się podoba. To minimalistyczne ujęcie wskaźników chronografu !

 

https://www.audemarspiguet.com/com/en/watch/apxalyx.html

 

Jeszcze artykuł na Hodinkee dodam :

 

https://www.hodinkee.com/articles/an-official-partnership-between-audemars-piguet-and-1017-alyx-9sm-designer-matthew-williams-just-lau

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu porówanie najnowszej wersji 15510 vs 15500. W najnowszej tarcza jest przynajmniej o jedną tonację ciemniejsza. 

0c703cd1217f72c6473bf293b689ce81.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.