Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

a wez wiocha. Tzn. potrafie sobie wyobrazic, ze moglby mnie porwac hype, ale zanim dokonalbym transakcji na pewno bym otrzezwial nigdy nie podjalem glupiej finansowej decyzji wiekszych rozmiarow i zamierzam sie tego trzymac.
To jest popularne w stanach i tam sie nawzajem tym paluja i nakrecaja. Cos jak z NFT, hype hype hype, nakrecanie na zakup i ostatni gasi swiatlo. Richard Mille ma szanse na podobny koniec co NFT, pojdzie plota ze robia jakies przekrety, ludzie sie zraza, zacznie sie paniczna wyprzedaz i koniec tego 'fenomenu'.
 
Jak dobrze skonfigurujesz jak ja (pic) to daje rade jak kolega wspomnial na miasto. Kupisz jednak BMW M w podobnej cenie z wiekszymi osiagami, tanszym utrzymaniem i lepszym wygladem. (to ostatnie kwestia gustu wiadomo) Takie porsche kupujesz 'zeby miec porsche' a jesli chcesz miec porsche to kupujesz 911, ktora nie jest zadna namiastka tylko prawdziwym potworem trzymania sie drogi i osiagow. (glownie trzymania sie drogi)
 
iris.thumb.jpg.b1eec63c7e7208901a3c197103e16467.jpg

To nie jest glupia decyzja finansowa, tam inwestycyjnie to biorą pewnie tylko Patki, AP, Rolki i RM, reszta się nie liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, a_team napisał(-a):


To nie jest glupia decyzja finansowa, tam inwestycyjnie to biorą pewnie tylko Patki, AP, Rolki i RM, reszta się nie liczy emoji12.png

No tak ale Rolek/Patek to pewniaki, RM to wedlug mojej opinii chwilowa moda i jak zaspisz feralny tydzien krachu to ta 'inwestycja' zaowocuje -90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😆

Oj Augustyński Augustyński, życzę żebyś Ty chwilowo dłużej był na forum ze swoimi opiniami, to będzie weselej. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

😆

Oj Augustyński Augustyński, życzę żebyś Ty chwilowo dłużej był na forum ze swoimi opiniami, to będzie weselej. 

 

A ja bym wolał aby kolega Augustyński był jak najkrócej na tym forum, ponieważ od pewnego czasu widząc wypisywane przezeń głupstwa w każdym niemal wątku, aż  mi się odechciewa tutaj wchodzić. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2023 o 21:32, Augustynski napisał(-a):

a wez ;) wiocha. Tzn. potrafie sobie wyobrazic, ze moglby mnie porwac hype, ale zanim dokonalbym transakcji na pewno bym otrzezwial ;) nigdy nie podjalem glupiej finansowej decyzji wiekszych rozmiarow i zamierzam sie tego trzymac.

To jest popularne w stanach i tam sie nawzajem tym paluja i nakrecaja. Cos jak z NFT, hype hype hype, nakrecanie na zakup i ostatni gasi swiatlo. Richard Mille ma szanse na podobny koniec co NFT, pojdzie plota ze robia jakies przekrety, ludzie sie zraza, zacznie sie paniczna wyprzedaz i koniec tego 'fenomenu'.

 

Jak dobrze skonfigurujesz jak ja (pic) to daje rade jak kolega wspomnial na miasto. Kupisz jednak BMW M w podobnej cenie z wiekszymi osiagami, tanszym utrzymaniem i lepszym wygladem. (to ostatnie kwestia gustu wiadomo) Takie porsche kupujesz 'zeby miec porsche' a jesli chcesz miec porsche to kupujesz 911, ktora nie jest zadna namiastka tylko prawdziwym potworem trzymania sie drogi i osiagow. (glownie trzymania sie drogi)

 

 

 

 

Tak czytam i stwierdze, ze wiekszych bzdur dawno nie czytalem 😳


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2023 o 21:32, Augustynski napisał(-a):

a wez ;) wiocha. Tzn. potrafie sobie wyobrazic, ze moglby mnie porwac hype, ale zanim dokonalbym transakcji na pewno bym otrzezwial ;) nigdy nie podjalem glupiej finansowej decyzji wiekszych rozmiarow i zamierzam sie tego trzymac.

To jest popularne w stanach i tam sie nawzajem tym paluja i nakrecaja. Cos jak z NFT, hype hype hype, nakrecanie na zakup i ostatni gasi swiatlo. Richard Mille ma szanse na podobny koniec co NFT, pojdzie plota ze robia jakies przekrety, ludzie sie zraza, zacznie sie paniczna wyprzedaz i koniec tego 'fenomenu'.

 

Jak dobrze skonfigurujesz jak ja (pic) to daje rade jak kolega wspomnial na miasto. Kupisz jednak BMW M w podobnej cenie z wiekszymi osiagami, tanszym utrzymaniem i lepszym wygladem. (to ostatnie kwestia gustu wiadomo) Takie porsche kupujesz 'zeby miec porsche' a jesli chcesz miec porsche to kupujesz 911, ktora nie jest zadna namiastka tylko prawdziwym potworem trzymania sie drogi i osiagow. (glownie trzymania sie drogi)

 

iris.jpg


Akurat do trzymania się drogi lepszy jest Cayman/Boxster niż 911.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Tak czytam i stwierdze, ze wiekszych bzdur dawno nie czytalem 
Jak chcesz poczytać więcej, to zajrzyj do innych wątków, tych bardziej komentowanych.
Nie zawiedziesz się

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lort napisał(-a):

Jak chcesz poczytać więcej, to zajrzyj do innych wątków, tych bardziej komentowanych.
Nie zawiedziesz się emoji846.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Musze dozowac sobie takie przyjemnosci 🤣


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lort napisał(-a):

Jak chcesz poczytać więcej, to zajrzyj do innych wątków, tych bardziej komentowanych.
Nie zawiedziesz się emoji846.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Przez przygłupa, moderacja wątek R zablokowała. A tyle było próśb o wcześniejszą interwencję 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, sanik napisał(-a):

Przez przygłupa, moderacja wątek R zablokowała. A tyle było próśb o wcześniejszą interwencję 🤷

I dalej powiela te bzdury w innych wątkach - dramat. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Nie kumam blokowania wątku R. Trochę jak TVP 😁 

Ja również, Nadal nie wiem jaką karmę wybrać dla czworonoga!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat epizod karmiany był jednym z najgorętszych w tym roku na forum i czytało się z ogromnymi emocjami :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pisar napisał(-a):

Akurat epizod karmiany był jednym z najgorętszych w tym roku na forum i czytało się z ogromnymi emocjami :) 

Mnie on szczerze bawił, szkoda trochę.

No, ale pewnie dział o "najlepszych przyjaciołach ludzi" byłby właściwszy dla poruszonego wątku :D

Może jeszcze uda się go wskrzesić 😆

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ciekawy filmik o budowie modelu Royal Oak. Polecam. 

 

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już kto zostanie CEO Audemars Piguet od początku 2024 r. Kierownictwo firmy obejmie Ilaria Resta. Pani działała dotychczas w branży kosmetycznej; nie wiem czy to dobrze, czy źle...

Bardzo mnie ciekawi jak się potoczy dalszy los manufaktury z Le Brassus. Ja kibicuję AP. 

 

https://www.hodinkee.com/articles/audermars-piguet-announces-new-ceo


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2023 o 10:01, AdiU napisał(-a):

IMG_1565.jpeg

Gratuluję. Super jest. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Audemars Piguet Marvel Spiderman.

 

 

marvel.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, mylof said:

Nowy Audemars Piguet Marvel Spiderman.

 

 

marvel.jpg

Alez glebia!! Takie coś bym nosił pomimo ze zalatuje trochę dziecinnością... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze czarnoskórzy raperzy, koszykarze, bananowe dzieci - potencjalny target takiego zegarka jest na pewno rozpoznany dobrze przez AP

Ja osobiścię rzygam już Marvelem i stoję tam gdzie stało ZO...gdzie stoi Scorsese

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nicon napisał(-a):

10latki są teraz targetem AP?

Jak tata z Dubaju kupi, to czemu nie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, beniowski said:

Jak tata z Dubaju kupi, to czemu nie?

 

 

 

Ech, ja to w wieku 10 lat to jeszcze kijem w pokrzywy naparzałem... Ale za to miałem fajny tshirt ze spidermanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.