Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

6 godzin temu, lejdipik napisał:

Człowiek na OLX od października 2020. To sporo mówi. A teraz mały cytat dla potomności o tej "Omedze Constelation": "Zegarmistrz stwierdził że zegarek , jak i jego mechanizm wyglądają praktycznie jak oryginał"

Edited by paul221

znaczy PRAWIE oryginał - ale nie stwierdził że to podróbka i tego należy się trzymać 

4 minuty temu, unadarek napisał:

znaczy PRAWIE oryginał - ale nie stwierdził że to podróbka i tego należy się trzymać 

Tak, tylko ja to wrzuciłam odnośnie haseł replika które często się pojawiają. Są też wspaniałe hasła - prywatna kolekcja wzorowana na zegarkach x y z. I też się trudno technicznie doczepić że to fejki. 

no niestety - tu nie istnieje zero jedynkowy przekaż podróbka -  oryginał - ale występują pośrednie formy jak  replika, odwzorowanie oryginału itd... - powiem więcej dla większości wystarcza logo i nie wnikają czy to podróba czy oryginał ważne że nie zapłacił 1000zł ale 200zł ma logo i "świetnie wygląda" i nazywa to okazją - zegarek to zegarek i dopóki działa resztę ma gdzieś - znam wielu takich i to napędza rynek podrób - a powiedz że to podróba to jeszcze się obrazi i nie będzie się odzywał .... heheheeh  - dlatego to walka z wiatrakami jak pisałem powyżej i dopóki będą klienci będą i podroby a oni łykają  trochę "luksusu markowego" w przystępnej cenie. 

Edited by unadarek

W dniu 26.10.2020 o 08:55, Scorpiox napisał:

Witam mam pytanko jeżeli chodzi o kolejna aukcję na Allegro. Sprzedający  oczywiście twiedzi, że oryginał jednakże mi nie pasuje mechanizm. Co myślicie?

https://allegro.pl/oferta/oryginalny-zegarek-zenith-9714869428?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Tez miałbym wątpliwości co do mechanizmu.

1 godzinę temu, zegarsk1 napisał:

Żeby mieć wątpliwości przydałyby się ku temu jakieś przesłanki. Zenith to nie była żadna high-endowa manufaktura i tak były w wielkości wykończone proste mechanizmy. 

Mechanizm to oryginalny Zenith 1740.

Mechanizm na bank oryginalny bez dwóch zdań

A koperta? chyba brak sygnatury a powinna być poza tym chromowana - nie wiem, pytam?

Dzięki ekipa, że nikt nie raczył odpisać co do wstawionej przeze mnie Bulovy.. widzę, że tu bardziej dyskusje egzystencjonalne niż opinie w konkretnie wstawianych przypadkach:)

48 minut temu, watchmaster99 napisał:

Dzięki ekipa, że nikt nie raczył odpisać co do wstawionej przeze mnie Bulovy.. widzę, że tu bardziej dyskusje egzystencjonalne niż opinie w konkretnie wstawianych przypadkach:)

zadaj w odpowiednim miejscu, tu zgłasza się podróbki a Ty pytasz czy ten takową jest. Zadaj sobie trud w porównaniu z oryginalnym a nie miej pretensji, że nikt za Ciebie tego nie zrobił. 

Na 100% nikt Ci nie odpowie, chcesz mieć pewność udaj się do legalnego sklepu, kupując otrzymasz dokumenty jak i paragon. Ten ze zdjęć wygląda na oryginalny, nie trzeba znać modelu, wystarczy się przyjrzeć dokładności złożenia, porównać z innymi bo takich zegarków chyba się nawet nie kopiuje... i też nikt nie wskaże Ci cech, które ciężko kopiować, to prosty zegarek jeden z miliona. 

📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz