Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość raphael1215

Jak Serwis Omegi traktuje swoich klientów

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką prowokacje kolega ma na myśli ?

 

To ironia....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja Sprawa, ale skoro piszesz na publicznym forum to trzeba brac pod uwage ze ktoś sie do tego ustosunkuje....

Olej juz ten zegarek, odbierz sprzedaj nawet z mala strata kup inny bo sa duzo wazniejsze rzeczy w zyciu, a w Twoim wypadku widac ze nawet duzo wazniejsze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bo teraz każą mi mieć przy sobie dokument tożsamości do odbioru zegarka. To jest jakieś chore. Traktują klienta jak złodzieja kombinatora i oszusta. Wy też chodzice po odbiór zegarka do serwisów czy zegarmistrow z dowodem ?

to normalne, dokument tozsamosci i potwierdzenie dokumentu z przyjecia na serwis. Nie panikuj, odbierz i zobacz jak sie sprawa potoczy. :)

 

sam go w domu nie chciales przyjmowac, tak nawiasem mowiac, wiec ta niepotrzebna podroz to nie jest wina tego BM.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bo teraz każą mi mieć przy sobie dokument tożsamości do odbioru zegarka. To jest jakieś chore. Traktują klienta jak złodzieja kombinatora i oszusta. Wy też chodzice po odbiór zegarka do serwisów czy zegarmistrow z dowodem ?

 

Jak mi odsyłali Certinę z serwisu SG to kurier brał ode mnie dowód do sprawdzenia. Nie ma co się dziwić...

Nie moja Sprawa, ale skoro piszesz na publicznym forum to trzeba brac pod uwage ze ktoś sie do tego ustosunkuje....

Olej juz ten zegarek, odbierz sprzedaj nawet z mala strata kup inny bo sa duzo wazniejsze rzeczy w zyciu, a w Twoim wypadku widac ze nawet duzo wazniejsze

Już to nie raz Rafałowi pisałem... Z drugiej strony spodziewam się jadnak, że zegarek będzie tak wychuchany i wycackany teraz jak wróci z serwisu, że w żadnym sklepie takiego nie znajdziecie wiec może warto ją odkupić. W dodatku z taką historią będzie zyskiwać na wartości w czasie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ok czyli to norma. B.M. czyta forum :) właśnie mi to napisał.

 

P.S. Panowie jeśli zegar będzie wycacany to racja że będzie lepszy niż w sklepie. Oj ile ja czy koledzy odrzucili sztuk w sklepie ? A to bezel a to wskazówki a to boczne szlify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli to norma. B.M. czyta forum :) właśnie mi to napisał.

 

P.S. Panowie jeśli zegar będzie wycacany to racja że będzie lepszy niż w sklepie. Oj ile ja czy koledzy odrzucili sztuk w sklepie ? A to bezel a to wskazówki a to boczne szlify.

jak juz odbierzesz to zdaj relacje i czy naprawione to co mialo byc naprawione. Wskazowki/tarcza a takze mechanizm. Chociaz, jesli BM tyle do Ciebie jedzie to watpie, aby nie sprawdzil dokladnie zegara, abys byl zadowolony :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bo teraz każą mi mieć przy sobie dokument tożsamości do odbioru zegarka. To jest jakieś chore. Traktują klienta jak złodzieja kombinatora i oszusta. Wy też chodzice po odbiór zegarka do serwisów czy zegarmistrow z dowodem ?

Zupełnie mnie to nie dziwi. 

Tyle zadymy jest o ten serwis że jakby oddali zegarek innej osobie to Twój wykład na ten temat byłby znany na całym świecie pewnie  ;)

 

 

@mayor - dobre  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ba nawet w przestrzeni kosmicznej. Ale dlaczego polerowany zegarek jest gorszy ? Ktoś mi wyjaśni ? A jeśli zrobili polerkę na spodnich fragmentach uszu ? I to punktowo to faktyczne zegar traci 30 % Poza tym czy np sprzedawca jak mu nie idzie zegarek ekspozycyjny bo ma rysy od przymiezania to wymienia go u dystrybutora czy oddaje do serwisu na odświezenie ? Ponadto wiele firm zegarkowych ma taką procedurę ze jak szlif nie odpowiada jakimś x wytycznym to idzie na powtórkę a nie do zniszczenia. Ani nie popieram nikogo ani nie bronie nagle serwisu. Po prostu o co biega z tym polerowaniem. ? Przecież jakby się zorientowali przed wysyłką i załatwił tą sprawę to prawdopodobnie bym nawet o tym nie wiedział.

 

P. S kupując zegarek nawet bezpośrednio u producenta nigdy nie mamy przecież pewności ze nie wrócił z linii produkcyjnej na jakieś poprawki. Chyba ze się mylę. Można to stwierdzić ? Proszę o jakieś porady w tej kwestii bo sam juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O różnicę widoczną dla fachowca gołym okiem. Dla niewprawnego oka, nie będzie to jednak zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak, wielu klientów salonów samochodowych dowiaduje sie po jakimś czasie ze jakiś element samochodu ktory kupili jako nowy był np lakierowany bo coś na niego upadło w trakcie transportu

 

Oczywiście klient nic nie wie w trakcie kupowania i no tez jestem ciekaw czemu zegarek nagle ma tyle procentów stracic


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czyli polerka tu zrobioną będzie się różnić od polerki fabrycznej z linii produkcyjnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli polerka tu zrobioną będzie się różnić od polerki fabrycznej z linii produkcyjnej ?

Będzie zrobiona z wiatrem bo w fabryce jest pod wiatr ;) loooozzzzz


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zrobiona z wiatrem bo w fabryce jest pod wiatr ;) loooozzzzz

:P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No tak kolego swierszczu jest jeszcze kwestia wilgotności względnej powietrza a w Szwajcarii jest ona chyba wyższa niż w PL :D wiec polerka tu wykonana nie będzie taka sama jak u producenta.

 

Rozumiem utratę wartości kiedy odnawiamy sami zegar myjką do naczyń czy magicznymi ściereczkami. Ale np 5 letni zegar po full serwisie i odświezeniu u AS tez traci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba nawet w przestrzeni kosmicznej. Ale dlaczego polerowany zegarek jest gorszy ? Ktoś mi wyjaśni ? A jeśli zrobili polerkę na spodnich fragmentach uszu ? I to punktowo to faktyczne zegar traci 30 % Poza tym czy np sprzedawca jak mu nie idzie zegarek ekspozycyjny bo ma rysy od przymiezania to wymienia go u dystrybutora czy oddaje do serwisu na odświezenie ? Ponadto wiele firm zegarkowych ma taką procedurę ze jak szlif nie odpowiada jakimś x wytycznym to idzie na powtórkę a nie do zniszczenia. Ani nie popieram nikogo ani nie bronie nagle serwisu. Po prostu o co biega z tym polerowaniem. ? Przecież jakby się zorientowali przed wysyłką i załatwił tą sprawę to prawdopodobnie bym nawet o tym nie wiedział.

P. S kupując zegarek nawet bezpośrednio u producenta nigdy nie mamy przecież pewności ze nie wrócił z linii produkcyjnej na jakieś poprawki. Chyba ze się mylę. Można to stwierdzić ? Proszę o jakieś porady w tej kwestii bo sam juz nie wiem

Dam Ci przyklad od konkurencyjnej marki, starszy niepolerowany Submariner to kwota od kilkudziesieciu tysiecy do ponad sto tysiecy $, polerowany to moze 20-30% tej wartosci, Ty planujesz trzymac ta Omege dlugi okres to popatrz ile mozliwe jest ze na niej stracisz


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bo teraz każą mi mieć przy sobie dokument tożsamości do odbioru zegarka. To jest jakieś chore. Traktują klienta jak złodzieja kombinatora i oszusta. Wy też chodzice po odbiór zegarka do serwisów czy zegarmistrow z dowodem ?

A jak inaczej zamierzasz potwierdzić swoją tożsamość? To jest zdecydowanie normalne.

Pojedynczy zegarmistrz mnie pamięta, ale duży serwis zdecydowanie nie.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dobrze, że nie prosili o szczepienie na wściekliznę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolejny koniec w temacie. Widzę, że niektórzy nie potrafią się zająć swoim życiem, nie zwracać uwagi na ten temat i się 'męczyć'.

 

Autora proszę o PW kiedy będzie chciał dodać konkretne informacje w wątku.

 

Pozdrawiam.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie krótko i na temat. B.M miła, rzeczowa i kompetentna osoba. Porozmawialismy o moim zegarku. Wszystko zostało wyjasnione. Również porozmawialismy na prywatne tematy itp. Zegar cacy. Nie był cały polerowany tylko te elementy na których były rysy. Wskazówki żyleta. Luma równa jak stepy akermanskie :D (pod 30x powiekszeniem) Całość, no cóż życzę wszystkim żeby taki egzemplarz kupili w sklepie czy nawet bezpośrednio od producenta. Zaznaczam jescze raz zegar ogladniety pod lupą i z pewną wiedzą o obróbce metali i powiem tak prędzej jajo jestem w stanie znieść niż coś znaleźć na tym zegarku.

 

Szczególne podziękowania za pomoc w tej całej sytuacji dla Pana Dariusza i kolegi stateless za pomoc w tłumaczeniu z j.angielskiego. Oraz wszystkim innym zaangażowanym w sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za ile sprzedajesz?

 

Ok, taki żarcik :) gratuluje i miłego, spokojnego noszenia :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super!!! Dobrze ze jestes zadowolony :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie nawet przetłoczenie na koniuszku wskazówki sekundowej styka się idealnie ze szpiem grota. Więcej dowodów chyba nie trzeba na to jak dokładnie zegar był sprawdzony :) i jestem mega zadowolony. Zegar nie jest do sprzedania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz: You don't own the watch, you merely look after it for the next generation ;)

Przyjemności i radości z życia!


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło. Potwierdza to fakt, że nie jest ważne jak serwis zaczyna, ale jak kończy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że sprawa zakończyła się pomyślnie.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.