pawel007 5142 #13076 Posted October 18, 2024 1 godzinę temu, polly napisał(-a): Kiedyś obiecywałem zrobić z tego wieże ale niestety była zbyt chwiejna by podejmować takie ryzyko. Póki co jest łuk Vertusów. Vanille musze „przytulic” fajny masz zestaw 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73567 #13077 Posted October 18, 2024 4 godziny temu, polly napisał(-a): Kiedyś obiecywałem zrobić z tego wieże ale niestety była zbyt chwiejna by podejmować takie ryzyko. Póki co jest łuk Vertusów. Który z nich wybija się ponad pozostałe? 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Dostum 2498 #13078 Posted October 18, 2024 Kiedyś obiecywałem zrobić z tego wieże ale niestety była zbyt chwiejna by podejmować takie ryzyko. Póki co jest łuk Vertusów. Piorunujące wrażenie polly.W szczególności jak zna się moc i jakość tych zapachów.Ja mam tylko 3 (Narcosis, Monarch, Chaos) i nie zużyję ich z pewnością przez 2 lata.Btw.Kupię sobie jeszcze czwartego i na tym koniec.Ale za cholerę nie wiem, na którego się zdecydować bo w jakimś sensie prawie wszystkie mi odpowiadają.Ot takie rozterki.Wysłane z mojego SM-A556B przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13079 Posted October 18, 2024 (edited) Jeszcze wrzucam zestaw jesienno - zimowy w lekko okrojonej wersji. Powinno styknąć na te kilka lat. Wywaliłem dziś wszytko z głębokiej czeluści więc pstryknąłem. Przerażające, że to dopiero cześć tego co znalazłem. Pawel007 Vanilia oud jest świetny. Miałem jeszcze kiedyś oud noir ale oddałem choć dziś żałuję. Edited October 18, 2024 by polly 0 Share this post Link to post Share on other sites
lukebor 8693 #13080 Posted October 18, 2024 Bardzo ładny zestaw SHL.Nie chcesz się czasami Africana pozbyć? Szukam dla Młodego. 0 I'm not myself, but not dead and not for sale... Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13081 Posted October 18, 2024 Lukebor African jest jednym z ulubionych. Ostatnio na Notino był poniżej 800zł. Ma swój zamiennik afro leather z Alhambry całkiem dobry oczywiście nie tak jakościowy ale mogę polecić. 0 Share this post Link to post Share on other sites
lukebor 8693 #13082 Posted October 18, 2024 Tak, widziałem. Aktualnie na e-glamour jest chyba za 725 zł.Szkoda że starsza wersja mi się już kończy, a znalezienie starszej flaszki graniczy już tylko z cudem Zamienników nie lubię i nie kupuję. 1 I'm not myself, but not dead and not for sale... Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13083 Posted October 18, 2024 (edited) Różnicy nie czułem między starą a nową wersją AL. Szkoda czasu na szukanie. Moja po roku jest teraz zabójcza pod wieczór czuję jak paruje z ciała i ubrań. Kiedyś szukałem ze sprzedawcą w szafkach w gdańskim Quality ale mieli wszystko nowe w pudełkach jak książka. Żona ma tak wyczulony węch, że wręcz narzeka na moc. Mam do sprzedania setkę Lalique hommade pour homme z żelem w zestawie dosłownie raz pryśnięte. Pudełko zestaw. Jakby ktoś coś to prywatnie 330zł Na słuchawki Denona zbieram. Edited October 18, 2024 by polly 0 Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13084 Posted October 23, 2024 (edited) Zaczynam tydzień z Lalique. Przynajmniej jest wieża Edited October 23, 2024 by polly 2 Share this post Link to post Share on other sites
Dostum 2498 #13085 Posted October 23, 2024 Będąc w York nawąchałem się tej "wypasionej" niszy. Ale nic.mnie nie zakręciło. Wysłane z mojego SM-A556B przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
Adi 4982 #13086 Posted October 23, 2024 4 godziny temu, polly napisał(-a): Zaczynam tydzień z Lalique. Przynajmniej jest wieża Smród starego wilgotnego grobowca. Uwielbiam. Mam zawsze któryś. 0 Share this post Link to post Share on other sites
mirek 1969 1493 #13087 Posted October 23, 2024 3 godziny temu, Adi napisał(-a): Smród starego wilgotnego grobowca. Jovoy Psychodelic też tak pachnie. Jakąś stara piwnicą czy grobowcem. Ale ma coś w sobie. 0 Share this post Link to post Share on other sites
petruss 72026 #13088 Posted October 25, 2024 Ojcu na urodziny 2 Share this post Link to post Share on other sites
Keniutek 438 #13089 Posted October 25, 2024 Ta Sephora pod domem to przekleństwo. Znowu stare i sprawdzone pachnidła plus nowszy "ulepek", bardzo lubiany przez żonę. 0 Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13090 Posted October 25, 2024 (edited) No no zaszalał i to na bogato... w Sephorze. 🤑 Z Guerlainów to nowy Vetiver jest chyba najlepszy nawet wczoraj testowałem w Sephorze ale nie kupiłem😅 Ktoś mi wytłumaczy gdzie się plusuje posty? Edited October 25, 2024 by polly 0 Share this post Link to post Share on other sites
Keniutek 438 #13091 Posted October 25, 2024 A tego akurat nie sprawdzałem (kiedyś nie znosiłem wetywerii... teraz się to zmienia). Taka "bezpieczna" którą lubię i polecam to Mancera Vetiver Sensuel. Przyjemniejsza i bardziej uniwersalna niż nawet dość popularny i polecany Grey Vetiver EDT (moim skromnym zdaniem). 0 Share this post Link to post Share on other sites
Valygaar 6537 #13092 Posted October 25, 2024 Godzinę temu, polly napisał(-a): No no zaszalał i to na bogato... w Sephorze. 🤑 Z Guerlainów to nowy Vetiver jest chyba najlepszy nawet wczoraj testowałem w Sephorze ale nie kupiłem😅 Ktoś mi wytłumaczy gdzie się plusuje posty? Strzałka prawy dolny róg posta. 0 Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13093 Posted October 25, 2024 Nie mam żadnej strzałki we wskazanym rogu. Może mam jakiś słaby status? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Valygaar 6537 #13094 Posted October 25, 2024 7 minut temu, polly napisał(-a): Nie mam żadnej strzałki we wskazanym rogu. Może mam jakiś słaby status? W swoich postach nie masz. W postach osób trzecich masz - delikatne kolko i strzałka w srodku. 0 Share this post Link to post Share on other sites
pawel007 5142 #13096 Posted October 26, 2024 10 godzin temu, polly napisał(-a): Nie mam żadnej strzałki we wskazanym rogu. Może mam jakiś słaby status? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Keniutek 438 #13097 Posted October 26, 2024 Zakupy AD 2024 zakończone. Twarde postanowienie ograniczania wydatków w nowym roku. Muszę wykończyć minimum 2 butelki żeby kupić jedną nową 4 Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13098 Posted October 26, 2024 Dziękuję za wyjaśnienie ale u mnie nie ma tego.😬 0 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76310 #13099 Posted October 26, 2024 1 godzinę temu, polly napisał(-a): Dziękuję za wyjaśnienie ale u mnie nie ma tego.😬 Musisz mieć chyba ponad 100 postów, to się pojawi 🤗🤗🤗 0 Share this post Link to post Share on other sites
polly 230 #13100 Posted October 26, 2024 To już jest jakaś wskazówka. Popracuje nad tym. Dzięki Ktoś coś się orientuje czy TF tuscan leather ma coś wspólnego z Clive Christian C for Men brązowy flakon? Który ewentualnie lepszy? 1 Share this post Link to post Share on other sites