Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Citizen

Recommended Posts

spacer.png

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Mój pierwszy Citek. Poszedłem po Eco Drive z RC i Super Titanium.
A wyszedłem z...b9e1761d93e7d503eb1b436e6f34723d.jpg

Ale wrócę kiedyś po tego „technologicznego”.

Wysłane za pomocą Tapatalk

IMG_0165.jpg

IMG_20200803_114237.jpg

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Jeszcze trochę i weekend. IMG_20200807_095500.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Przyszedł mój pierwszy Citizen (BN0151) z amazona i niestety od razu okazalo się, że koperta jest uderzona. Na oko wada raczej nie do naprawy bo to jest głębsze niż rysa ale nie ma tragedii. Pewnie 3 dni będzie mnie to irytować a potem przestanę zwracać uwagę (chyba;) ). Reklamowalibyście go czy nie?f45d991db2afe3e464cee670ecd75897.jpg

Oczywiście, że tak. Pytanie, jak zachowa się Amazon i czy uwzględni reklamację. Dlatego lepiej nagrywać otwieranie przesyłek.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

W dniu 14.08.2020 o 19:22, antsaren napisał:

Przyszedł mój pierwszy Citizen (BN0151) z amazona i niestety od razu okazalo się, że koperta jest uderzona. Na oko wada raczej nie do naprawy bo to jest głębsze niż rysa ale nie ma tragedii. Pewnie 3 dni będzie mnie to irytować a potem przestanę zwracać uwagę (chyba;) ). Reklamowalibyście go czy nie?

Odsyłałbym w diabły od razu tego samego dnia. Kasa do zwrotu. Jak sam robię rysy to są moje rysy ale taka wgniota od nowości to nie ma opcji :)

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Łamie się czy sprzedać... Byłby ktoś chętny na Majtka z bransa (ta lepsza z full linkami) i paskiem niebieskim?IMG_20200807_095500.jpg

A co Ci w nim nie gra? Lepszy niz skx, wrecz stworzony do paskow nato...
Wszystko gra tylko nie nosze go prawie... Za dużo się w pudle zrobiło.

Oczywiście, że tak. Pytanie, jak zachowa się Amazon i czy uwzględni reklamację. Dlatego lepiej nagrywać otwieranie przesyłek.
Amazon zachował się bardzo ok. Nadałem paczkę w poniedziałek ok 7 rano w Żabce, w ciągu kilku godzin otrzymałem informację, że dokonali zwrotu pieniędzy. Pieniądze dotarły w eur dzisiaj rano na revoluta. Przy okazji ciekawostka, przy płaceniu revolutem: płatność była przeliczona na zł przy zakupie, a przy powrocie amazon zwrócił w eur więc wylądowało to na koncie eur i trzeba sobie samemu przewalutować. To mój pierwszy przypadek, że z zamówionym towarem było coś nie tak. Przy kilku zegarkach jakie ostatnio zamawiałem nigdy nie było problemu, natomiast problem pewnie leży w tym, że towar był wystawiony przez jakiś niemiecki sklep a nie samego amazona.

Wiem, że kilka osób się pytało, tylko pokasowałem wiadomości - przepraszam każdego za to. Majtek na sprzedaż z bransą pełną na bazarku wisi. Czas rozstania nadszedł. :) Na priv możemy się dogadać rzecz jasna z ceną.

IMG_20200716_090004.jpg.6653d4192bb309019081c9fa7a1c24eb.jpg.589503a777ee7f63b88d45c082071191.jpg

Edited by Vonziej

Niebieski metalowy Majtek, w płaskim świetle dzisiaj. 

Trochę dziwi mnie, że nikt nie chce Majtków przyjąć z bazarku🤔 

IMG_20200902_163733.jpg.99fcd4c7152b0e9c5880ccd3388ab4dc.thumb.jpg.72932b5fc8b0d67e2f006668574f340c.jpg

Edited by Vonziej