Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tarant napisał(-a):

 

Martw się o (swojego) urologa ;)

"Moim" urologiem jest niezwykle sympatyczna Pani (powszechnie uznawana za najlepszego diagnostę urologa w Polsce) do której chodzę chyba już od czterech lat regularnie co kilka miesięcy i cały czas przyjmuje mnie w swoim prywatnym gabinecie. 

Nie udziela teleporad. 

 

Gdyby ktoś miał potrzebę takiego kontaktu, to mogę podać namiary na PW. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Oraw napisał(-a):

Panie kolego, chyba mam coś z oczami, bo w wymienionych ustawach, niby na podstawie których,

wprowadzili rozporządzenie zabraniające uczestnictwa w zgromadzeniach, nie widzę takiego zapisu.🤔

Nie można według prawa w naszym kraju zabronić zgromadzeń, chyba, że jest wprowadzony stan wyjątkowy.

Aż sprawdziłem, bo zarzucasz mi fałsz i jest jak wół w Ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi:

1107584367_Zrzutekranu2021-03-26o20_11_06.thumb.png.8bc0a387b9ab9c0ecf30b36289eaba71.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
22 minuty temu, renqien napisał(-a):

Aż sprawdziłem, bo zarzucasz mi fałsz i jest jak wół w Ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi:

1107584367_Zrzutekranu2021-03-26o20_11_06.thumb.png.8bc0a387b9ab9c0ecf30b36289eaba71.png

 

Nie rozumiesz kolego...w naszym kraju jest pandemia, tak się już przyczepię, ale ok, niech będzie,

że dla Ciebie to jest to samo...ale nie ma ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii,

to jest jeden z kilku rodzajów stanu wyjątkowego!

A nie jest ogłoszony, ponieważ wraz z zakazami, rząd byłby zmuszony do wielu obowiązków wobec nas...kasa, kasa, kasa dla ludzi i firm.

 

I jeszcze jedno - gradacja prawna w naszym kraju wygląda tak:

konstytucja - ustawa - rozporządzenie

...i jeśli ustawa i/lub rozporządzenie jest (są) niezgodne z konstytucją, nie mają mocy prawnej!

Edytowane przez Oraw
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego nasi forumowi koronasceptycy jakoś nie podali recepty ani na zmniejszenie liczby zakażeń, ani na pokonanie covidu.

Uwielbiam takich ludzi, którzy mają agende na "nie" - to bez sensu, tamto bez sensu.

Miałem szczęście w życiu pracować z ludźmi, którzy nauczyli mnie pytania "a jaki jest Twój pomysł"?

Nie masz? No to stosuj się do tego : "go my way or go away"

 

NB1: Z ciekawostek statystycznych nt covidu:

Młodzi generalnie myślą, że życie jest gra komputerowa i masz w zapasie kilka....

image.thumb.png.a940fd4778733b93d572fff04039cc79.png

image.png.5f7665f9c5195208c9caddb50f2a8e64.png

image.jpeg.731639caff4ff0d79b26554079d36381.jpeg

 

NB2.

A gdyby tak mniej wydawać na APAPy, witaminę C, i to od czego jak mówi mi kolega, konar zapłonie - i przeznaczyć to na leczenie, a nie leki, byłaby pokaźna suma.

Tak, składka jest w Polsce niska i takaż jakość opieki medycznej.

Gdyby dorównać tylko w dół do średniej z tymi wydatkami niech będzie na poziomie Słowenii/Niemiec - oszczędność wynosiłaby 80€ rocznie/mieszkańca.

No ale my pchamy sobie w gardła te piguły, bo jest kult tabletki i połykania czegokolwiek przy byle bólu głowy.

image.thumb.png.62ffc678e1f6a32da966f089b7ad6282.png

 

NB3:

Jakim cudem Izrael kupił szczepionki latem, które ogłoszono publicznie w listopadzie?

Nie wiem, ale się domyślam.

Nakłady na wywiad potrafią się szybko zwrócić jednak... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Oraw napisał(-a):

Nie rozumiesz kolego...w naszym kraju jest pandemia, tak się już przyczepię, ale ok, niech będzie,

że dla Ciebie to jest to samo...ale nie ma ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii,

to jest jeden z kilku rodzajów stanu wyjątkowego!

A nie jest ogłoszony, ponieważ wraz z zakazami, rząd byłby zmuszony do wielu obowiązków wobec nas...kasa, kasa, kasa dla ludzi i firm.

 

I jeszcze jedno - gradacja prawna w naszym kraju wygląda tak:

konstytucja - ustawa - rozporządzenie

...i jeśli ustawa i/lub jest (są) niezgodne z konstytucją, nie mają mocy prawnej!

Przepraszam, ale w naszej europejskiej kulturze na pierwszym miejscu jest Dekalog, następnie jest długa przerwa i dopiero konstytucja - ustawa - rozporządzenie. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o wywiad, trza mieć kiepełe...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
1 minutę temu, dziadek napisał(-a):

Przepraszam, ale na pierwszym miejscu jest Dekalog, następnie jest długa przerwa i dopiero konstytucja - ustawa - rozporządzenie. 

Dla mnie tak, najpierw dekalog, ale tutaj piszę ogólnie dla społeczności forumowej.

Dzięki dziadek za Twój wpis, się miło na sercu zrobiło.🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jest jakiś kraj, który by nie zapłacił? Durnomatołki z Brukseli i cała UE się ośmieszyła tylko - i zresztą nadal się ośmiesza nie mogąc zapewnić ciągłości dostaw od europejskich producentów (partnerem Pfizera jest niemiecki BionTech o ile nie pomyliłem z Moderną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oraw napisał(-a):

Dla mnie tak, najpierw dekalog, ale tutaj piszę ogólnie dla społeczności forumowej.

 

Myślę że 99% "społeczności forumowej'' jest ochrzczona, czyli są to pełnoprawni chrześcijanie. 

Myślę również, że jest tu bardzo mało forumowiczów którzy poddali się  procedurze apostazji. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formalnej czy mentalnej?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Iko, receptacle jest jedna , kiedy rzad uzna ze juz po, bedzie po, masz przyklad tutaj ...

 

90A7DBAE-45F7-434B-8B35-384E5AB3E862.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tarant napisał(-a):

Formalnej czy mentalnej?

Formalnej, bo tylko taka wyklucza ze społeczności chrześcijańskiej. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dziadek napisał(-a):

Formalnej, bo tylko taka wyklucza ze społeczności chrześcijańskiej. 

 

Realnym aktem/dowodem apostazji (ten termin dotyczy wyrzeczenia się dowolnej wiary) byłoby poddanie się lub nie podatkowi wyznaniowemu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwemu Liberałowi puściły nerwy. Ktoś oglądał może Polsat News, gdzie młody Sośnierz darł się u Gozdyry: "Chcemy normalnie żyć! Chcemy uprawiać sporty, chcemy się modlić! Kto ma umrzeć i tak umrze, trudno! Dla katolika są rzeczy ważniejsze niż życie doczesne! Nie warto żyć za wszelką cenę!"... I tym podobne. Chociaż zastanawiam się, czy nie ma tu pewnej wewnętrznej sprzeczności - no bo życie wieczne najważniejsze, ale "chcemy uprawiać sporty!"..? No, ale ja dzisiaj jestem po Wiejsko-Miejskiej Akademii Umiejętności Bliżej Nieokreślonych.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dziadek napisał(-a):

Myślę że 99% "społeczności forumowej'' jest ochrzczona, czyli są to pełnoprawni chrześcijanie. 

Myślę również, że jest tu bardzo mało forumowiczów którzy poddali się  procedurze apostazji. 

A w moim mieście od 1945 fotel Rabina pusty... No jak żyć, jak żyć? 

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kiniol napisał(-a):

A w moim mieście od 1945 fotel Rabina pusty... No jak żyć, jak żyć? 

 

Dlatego Ty jesteś taki "rezolutny".:)

Gdybyś miał Rabina blisko to byś był bardziej "pokorny":P


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Oraw napisał(-a):

Nie rozumiesz kolego...w naszym kraju jest pandemia, tak się już przyczepię, ale ok, niech będzie,

że dla Ciebie to jest to samo...ale nie ma ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii,

to jest jeden z kilku rodzajów stanu wyjątkowego!

Dlaczego brniesz, jeśli się mylisz kolego: https://www.gov.pl/web/koronawirus/wprowadzamy-stan-epidemii-w-polsce

Stan wyjątkowy, a stan epidemii to dwie różne rzeczy. Stan wyjątkowy jest jednym ze stanów nadzwyczajnych, a stan epidemii nie. Ustawa, o której wspomniałem określa zasady wprowadzenia i postępowania w stanie epidemii, a nie w stanie wyjątkowym. Stan wyjątkowy określa Konstytucja i Ustawa o stanie wyjątkowym. Stan epidemii wspomniana wcześniej Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. 

Jeśli chodzi o gradację, jak to określiłeś, to Konstytucja określa zasady, które doprecyzowują Ustawy, a te mogą być uzupełniane Rozporządzeniami, jeśli Ustawa takiego doprecyzowania chociażby w kwestii daty wprowadzenia czy zakresu przewiduje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest w sieci taki dość popularny ratownik medyczny - Janek! 
Janek wczoraj napisał coś bardzo ciekawego, coś co obiegło chyba pół polski, tutaj wrzuca się różne gówna z sieci to ja wrzucę to co napisał Janek:

 

Mnie też boli łeb od słuchania z każdej strony pierdolenia "ekspertów" i "przywódców".
Ale jest źle - do tego stopnia że w Warszawie, strażacy i załoga HEMS dowieźli świeży udar w bagażniku prywatnego auta...
Wróć - jest tak źle, że czyjaś babcię (z objawami świeżego udaru) trzeba było zapakować do auta w zabudowie combi, gdzieś gdzie zazwyczaj przewozi się ziemniaki i trójkąt ostrzegawczy, by dowieźć ją do miejsca w którym wylądował śmigłowiec.
Moi drodzy - jest źle. 
Jako system jesteśmy już niewydolni. Zarządzani na szczeblu centralnym przez idiotów i debili, których totalnie nie obchodzi co się z Wami stanie.
Zmarnowali ten rok.
Bo nie wierzę że nie można było zrobić więcej.
Po prostu nie wierzę że zima zaskoczyła drogowców.
Nie wierzę w to że można zamknąć wszystko a zostawić świątynie. Nie wierzę w to że nie można było zrobić centralnej bazy danych z wolnymi miejscami dla pacjentów. Nie wierzę w to że nikt do tej pory nie uwzględnił w planach szczepień ochronnych tych kilku milionów obcokrajowców mieszkających razem z nami. Wirus dotyka ich tak samo jak nas, czy to się podoba komukolwiek czy nie.
Nie wierzę w to że po raz kolejny wyjebali się o własne nogi w kwestiach egzaminów specjalizacyjnych, nie dali rady rozwiązać problemów kardowych.
Nie zwiększono nawet liczby ZRMów...
Wszystko kurde, wszystko w drugą stronę.
By żyło się lepiej. I żeby wiadomości w TVP były bardziej 3D. 
Trzymajcie się tam. I nos do góry, jakkolwiek to zabrzmi - to nie jesteście w tym pierdolniku sami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
23 minuty temu, renqien napisał(-a):

Dlaczego brniesz, jeśli się mylisz kolego: https://www.gov.pl/web/koronawirus/wprowadzamy-stan-epidemii-w-polsce

Stan wyjątkowy, a stan epidemii to dwie różne rzeczy. Stan wyjątkowy jest jednym ze stanów nadzwyczajnych, a stan epidemii nie. Ustawa, o której wspomniałem określa zasady wprowadzenia i postępowania w stanie epidemii, a nie w stanie wyjątkowym. Stan wyjątkowy określa Konstytucja i Ustawa o stanie wyjątkowym. Stan epidemii wspomniana wcześniej Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. 

Jeśli chodzi o gradację, jak to określiłeś, to Konstytucja określa zasady, które doprecyzowują Ustawy, a te mogą być uzupełniane Rozporządzeniami, jeśli Ustawa takiego doprecyzowania chociażby w kwestii daty wprowadzenia czy zakresu przewiduje. 

Nie no błagam, co Ty mi pokazujesz...napis grubą czcionką " Wprowadzamy stan epidemii" - kto wprowadzamy, na jakiej podstawie,

bądź poważny proszę! Masz rację, stan epidemii nie jest jednak rodzajem stanu wyjątkowego - cofam, byłem pewien, że jest.

Tym bardziej nie wolno zabierać praw obywatelskich na podstawie rozporządzenia, poniżej wytłumaczenie.

 

Zgodnie z art. 57 konstytucji "każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa". Kluczowe jest słowo "ograniczenie". Co innego ograniczenie wolności gromadzenia się, a co innego całkowite wyłączenie możliwości pokojowych zgromadzeń. Ta ostateczna restrykcja jest dopuszczalna jedynie w stanie wojennym i stanie wyjątkowym, co wynika z art. 233 konstytucji. Stan epidemii – zgodnie z deklaracjami władz politycznych – nie jest stanem nadzwyczajnym. Co istotne, nawet w stanie klęski żywiołowej nie jest możliwe wprowadzenie generalnego zakazu zgromadzeń, a ewentualne ograniczenia tej wolności obywatelskiej muszą odpowiadać ogólnym zasadom proporcjonalności, celowości i konieczności (art. 31 ust. 3 konstytucji).

Przepisy te są oczywiście sprzeczne z art. 57 konstytucji. Jeśli konstytucja mówi wprost o możliwości jedynie ograniczania, a nie w ogóle wykluczania możliwości organizowania zgromadzeń, a ustawa i rozporządzenie w ogóle je wyłączają, to nie ma tu pola do dłuższych dywagacji - obywatel ma prawo do realizowania swojego konstytucyjnego prawa określonego w art. 57 konstytucji. To konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej (art. 8 konstytucji). Jej przepis zabezpiecza więc dla obywateli obszar niezakazany prawnie, w którym możemy – w sposób ograniczony w warunkach epidemii – realizować swoje prawo do pokojowego gromadzenia się w przestrzeni publicznej.

 

P.S. Pewnie słyszałeś, że sądy umarzają sprawy dotyczące wniosków o ukaranie mandatem

za brak maseczki. Jak myślisz dlaczego? Ano dlatego, że rozporządzenie nakazujące je nosić,

zostało wydane bezprawnie i sądy są w tym momencie bezsilne, nie mogą poprzeć wniosku.

 

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Oraw napisał(-a):

P.S. Pewnie słyszałeś, że sądy umarzają sprawy dotyczące wniosków o ukaranie mandatem

za brak maseczki. Jak myślisz dlaczego? Ano dlatego, że rozporządzenie nakazujące je nosić,

zostało wydane bezprawnie i sądy są w tym momencie bezsilne, nie mogą poprzeć wniosku.

 

No i znowu piszesz jak nie wiesz, ale piszesz bo możesz. Ustawa, o której wspominałem już ten problem zlikwidowała i mandaty są legalne https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawo-i-podatki/mandaty-za-brak-maseczek-juz-legalne-rpo-i-sedziowie-przypominaja-obowiazek-wynika-z/nqp9nbj 

24 minuty temu, Oraw napisał(-a):

Zgodnie z art. 57 konstytucji "każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa". Kluczowe jest słowo "ograniczenie". Co innego ograniczenie wolności gromadzenia się, a co innego całkowite wyłączenie możliwości pokojowych zgromadzeń.

 

Przecież Rozporządzenie ogranicza, do pięciu osób. To Ty cały czas twierdzisz, że zakazuje całkowicie. Nie brnij już dalej, proszę. 

24 minuty temu, Oraw napisał(-a):

Nie no błagam, co Ty mi pokazujesz...napis grubą czcionką " Wprowadzamy stan epidemii" - kto wprowadzamy, na jakiej podstawie,

bądź poważny proszę!

Kurde balans, dałem Ci linka do strony gov.pl a nie do onetu. Myślałem, że informacje na tej stronie są dla Ciebie wystarczające, ale proszę, masz na talerzu łącznie z możliwością pobrania tekstu Rozporządzenia. https://www.gov.pl/web/rpa/rozporzadzenie-ministra-zdrowia-z-dnia-20-marca-2020-r-w-sprawie-ogloszenia-na-obszarze-rzeczypospolitej-polskiej-stanu-epidemii Miłej lektury i skończmy już. Chcesz dyskutować, to używaj konkretnych, prawdziwych informacji, a nie zasłyszanych plotek. Z resztą nie, już nie dyskutujmy, bo to po prostu nie ma sensu. To nie jest temat do rozprawiania na forum zegarkowym, nawet w dziale "po godzinach".

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
25 minut temu, renqien napisał(-a):

No i znowu piszesz jak nie wiesz, ale piszesz bo możesz. Ustawa, o której wspominałem już ten problem zlikwidowała i mandaty są legalne https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawo-i-podatki/mandaty-za-brak-maseczek-juz-legalne-rpo-i-sedziowie-przypominaja-obowiazek-wynika-z/nqp9nbj 

Przecież Rozporządzenie ogranicza, do pięciu osób. To Ty cały czas twierdzisz, że zakazuje całkowicie. Nie brnij już dalej, proszę. 

Kurde balans, dałem Ci linka do strony gov.pl a nie do onetu. Myślałem, że informacje na tej stronie są dla Ciebie wystarczające, ale proszę, masz na talerzu łącznie z możliwością pobrania tekstu Rozporządzenia. https://www.gov.pl/web/rpa/rozporzadzenie-ministra-zdrowia-z-dnia-20-marca-2020-r-w-sprawie-ogloszenia-na-obszarze-rzeczypospolitej-polskiej-stanu-epidemii Miłej lektury i skończmy już. Chcesz dyskutować, to używaj konkretnych, prawdziwych informacji, a nie zasłyszanych plotek. Z resztą nie, już nie dyskutujmy, bo to po prostu nie ma sensu. To nie jest temat do rozprawiania na forum zegarkowym, nawet w dziale "po godzinach".

No dobra, możemy dać sobie spokój, ale nie przekonasz mnie, że spotkanie służbowe lub w rodzinie w ilości 5 osób to zgromadzenie.

Czego i tak nie wolno im było zrobić. Nie o takie zgromadzenia ludziom chodzi i Ty doskonale o tym wiesz!

To tak jak wprowadzili w tamtym roku, gdy wybuchła pandemia, limit mogących uczestniczyć we Mszy Świętej w ilości 5 osób,

to także była kpina...no co przecież nie zabroniliśmy całkowicie! Śmiech na sali!

 

Wiesz co...a już nic. Pozdrawiam Cię serdecznie i pozostań w zdrowiu.

 

No niestety zmusiłeś mnie, czyli by być zgodnym z tematem wątku - teorie spiskowe.

Rok temu, mniej więcej w tym samym czasie, ograniczono liczbę osób,

mogących uczestniczyć we Mszy Świętej do 5 osób.

Dziś jest to 1osoba / 20m2, czyli w wielu świątyniach może być 8-10 razy więcej wiernych.

Pytanie brzmi : " czy dzisiaj mamy mniejszą o 8-10 razy liczbę chorych i zakażonych?"

Nie, nie mamy. Wiec o co tutaj dokładnie chodzi, bo logiki w tym żadnej! Spisek?

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

covid dotknie wszystkich, tylko dla części jest realnym zagrożeniem, niestety większość to realni wyborcy rządzących elit i nikt nie zgodzi sie zamknąć ich w domu, większość posmarka, pokaszle i będzie żyć dalej, ale jak gdy nie ma gdzie zarabiać?  snobów (piszę z pełną odpowiedzialnością), których mimo covida stac na nowe zegarki tego nie zrozumie 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie, jakie to proste? Brak maseczki, czy też negowanie pandemii to taka forma wyrazu sprzeciwu wobec opresyjnej władzy. Takie pandemiczne ***** ***. Władzy, którą popierają głównie podstarzali, majętni fani zegarków.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

No i widzicie, jakie to proste? Brak maseczki, czy też negowanie pandemii to taka forma wyrazu sprzeciwu wobec opresyjnej władzy. Takie pandemiczne ***** ***. Władzy, którą popierają głównie podstarzali, majętni fani zegarków.  ;)

Nie pomyślałem o tym w taki sposób, ale może coś jest na rzeczy, w jakimś punkcie może prawda...kto wie? Spisek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oraw napisał(-a):

Nie pomyślałem o tym w taki sposób, ale może coś jest na rzeczy, w jakimś punkcie może prawda...kto wie? Spisek?

 

Oczywista oczywistość. I stoi za tym Patek Philippe. Chyba nikt nie wierzy, że to przypadek, iż w nazwie firmy są aż dwie litery występujące w skrócie "PIS"..? A trzecia to "S" - "S", jak "spisek"... ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.