Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oraw
2 godziny temu, 70soul napisał(-a):

https://nczas.com/2021/03/24/prof-kuna-lockdown-jest-zlem-skroci-nasze-zycie-spowoduje-epidemie-innych-chorob/

„Prof. Piotr Kuna krytykuje lockdown od dawna, jak mówi – wobec koronawirusa trzeba mieć zupełnie inne podejście. – Lockdown jest złem. Obok nieodwracalnych konsekwencji ekonomicznych skutkuje zaciągnięciem długu zdrowotnego, który społeczeństwo będzie spłacać latami – mówi w rozmowie z medonet.pl.

Jak podkreśla, zaniedbania w innych obszarach niż COVID-19, będą miały opłakane skutki. – Rośnie liczba chorób nowotworowych, układu krążenia czy chorób psychicznych. Ich leczenie będzie nas kosztowało dużo więcej niż cała pandemia koronawirusa – wskazuje prof. Kuna”

————
„Szef szpitalnej "Solidarności" ze szpitala w Rybniku, Piotr Rajman, poinformował, że przeciętne wynagrodzenie lekarza w ich placówce to 60-67 tyś. PLN miesięcznie.”

2B40A24F-305F-4E1B-B7B8-D5F1C6A96AA5.png.aa5d9d94a8a68ae886a4ad97791589c4.pngAF614B3A-2938-4E9B-B47A-D22A04E680E5.png.5da1146e240d478d6c6a7fcc512645ba.png

wiecie rozumiecie...

Jestesmy nr 1 w UE z liczba nadliczbowych zgonów! Statystykami zachorowań/zaskarżeń można manipulować, nawet ilością śmierci kowidowych. Jednak nie można manipulować ilością zgonów ogólnie.

Lockdown nie działa! Władzuchna nie zjadła ciasteczka i nie ma ciasteczka.. 

I dalej w to brną.. 

I nie ci którzy chcą żyć normalnie powinni się wstydzić i przepraszać tylko ci co zgotowali ten los ludziom od roku i jak widać bez spadku zachorowań i śmierci!

———

Powtarzam kto nie widział👇 Pozycja obowiązkowa.

 

 

Czy ja mam tylko takie wrażenie, że zakreślone na niebiesko, wypowiedzi Pana szefa solidarności się wykluczają?🤔

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

A co tam w krainie wiecznej szczęśliwości - Danii słychać? Brytyjski wariant ominął? Gdzie nasz dyżurny duński koronosceptyk? 

 

Usunął konto. Tylko nie piszcie, że "zniknął wbrew własnej woli" itp.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tarant napisał(-a):

 

Usunął konto. Tylko nie piszcie, że "zniknął wbrew własnej woli" itp.

 

Ja myślę, że za tym zniknięciem coś stoi! Czyjaś wola! :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spisek! 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prozac się skończył...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tarant napisał(-a):

 

Usunął konto. Tylko nie piszcie, że "zniknął wbrew własnej woli" itp.

To trzeba teraz zrobić komisję śledczą i sprawdzić, kto się w tym czasie pojawił 👻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zarobkach w szpitalu w Rybniku trzeba czytać uważnie. Przykład lekarza, moim zdaniem samobójcy i potencjalnego zabójcy pacjentów, biorącego kilkanaście dyżurów miesięcznie nijak nie może być brany za wzorzec zarobków. Może jednak bardziej ten kardiolog z 40-letnim doświadczeniem, zarabiający 13 tysięcy brutto miesięcznie z 4-5 dyżurami... To jest dużo?

 

Wzruszające jest też, że wypowiada się o tym przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". Niezależnego...hłe, hłe.

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,lekarze-szpitala-w-rybniku-dostali-wypowiedzenia,wia5-3266-47897.html


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 minuty temu, tarant napisał(-a):

O zarobkach w szpitalu w Rybniku trzeba czytać uważnie. Przykład lekarza, moim zdaniem samobójcy i potencjalnego zabójcy pacjentów, biorącego kilkanaście dyżurów miesięcznie nijak nie może być brany za wzorzec zarobków. Może jednak bardziej ten kardiolog z 40-letnim doświadczeniem, zarabiający 13 tysięcy brutto miesięcznie z 4-5 dyżurami... To jest dużo?

 

Wzruszające jest też, że wypowiada się o tym przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". Niezależnego...hłe, hłe.

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,lekarze-szpitala-w-rybniku-dostali-wypowiedzenia,wia5-3266-47897.html

Jeśli najpierw pan szef Solidarności mówi, że rekordzista zarabia 67 tysięcy, to przeciętny,

czyli średni zarobek lekarza, chyba nie może być taki jak u rekordzisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Oraw napisał(-a):

Jeśli najpierw pan szef Solidarności mówi, że rekordzista zarabia 67 tysięcy, to przeciętny,

czyli średni zarobek lekarza, chyba nie może być taki jak u rekordzisty...

Trafna uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, renqien napisał(-a):

Nie jestem zwolennikiem komuny, pamiętam jak było, ale jedno muszę przyznać. W tamtych czasach porządeczek by był jak w stanie wojennym. Zero zamieszek, zero demonstracji, a ludzie chodziliby jak po sznurku.

Mokry sen PiSu widzę u kolegi ?

Jedna myśl przewodnia partii i żadnego innego rozumowania i pomysłów - ku chwale Jarka...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszaj do tego polityki, bo ja jestem niewierzący również w politykę. Jest mi obojętne, czy rządzą ci z lewej, czy ci z prawej, ważne żeby robili to dobrze. A niestety, od wczesnego dzieciństwa, odkąd sięga moja pamięć, nie było nikogo kto umiałby rządzić tym krajem jak należy. Dlatego proszę Cię, nie mieszaj mnie z PIS-em, PO, Wiosną czy Jesienią, bo mam ich wszystkich tam, gdzie pan może pana majstra w d*pę pocałować. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, renqien napisał(-a):

Nie mieszaj do tego polityki, bo ja jestem niewierzący również w politykę. Jest mi obojętne, czy rządzą ci z lewej, czy ci z prawej, ważne żeby robili to dobrze. A niestety, od wczesnego dzieciństwa, odkąd sięga moja pamięć, nie było nikogo kto umiałby rządzić tym krajem jak należy. Dlatego proszę Cię, nie mieszaj mnie z PIS-em, PO, Wiosną czy Jesienią, bo mam ich wszystkich tam, gdzie pan może pana majstra w d*pę pocałować. 

 

Widać z powyższego, że jeszcze się taki nie urodził żeby Tobie dogodził. :)

Ja tam jestem zadowolony z prawie każdego rządu, począwszy od Gierka i skończywszy na Morawieckim. 

Do nikogo z nich nie miałem nigdy żadnych pretensji i oni do mnie też nie zgłaszali żadnych uwag. 

Po prostu, oni robią swoje i ja robię swoje, czasem się tylko wzajemnie wspomagamy, a to oni mnie coś dadzą, albo czasem ja im coś dam. 

Coś mi się tak wydaje, że jakbym tak wszystko dokładnie policzył to oni dali mi więcej niż ja im dałem.

To fajni i dobrzy ludzie są. 

 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, renqien napisał(-a):

Lokdałnu nie ma i nie było.

Zgadzam się generalnie z tym, co napisałeś ale powoływanie się na czasu komuny w pozytywnym kontekście jest raczej nie na miejscu.

Pewnie pamiętasz tamte czasy. Ja pamiętam je bardzo dobrze. Były zupełnie FATALNE. Nie znajduję innego określenia mimo, że to był okres mojej młodości.

Rzeczywiście, mentalność była wtedy inna, ale nie jestem pewien czy można ją stawiać za wzór. Fajne było to, że był dość jasno określony cel (a przynajmniej tak mi się wydaje) "żyć jak na Zachodzie". I życie było prostsze. Ale czasami nawet prostackie, niestety.

Obecna sytuacja kojarzy mi się z "mysią utopią" Calhouna...


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 8 k( jeżeli ZUS i podatek odprowadzany, przez firmę.

Jeżeli  "kontraktowo, to więcej... ZUS najniższy z możliwych i podatek utopiony/ pomniejszony o  ""koszty" ( np. zegarek na akcję marketingową, torebka dla żony, bo się należy... paliwo, raty, wynajem sam od siebie pokoju służbowego we własnym mieszkaniu,  własny, ale służbowy samochód.. itp...

( kreatywna księgowość :)  )

Skąd wiem?

 bo mam "śwagra", który od 10 lat "robi specjalizację" a leczy aspiryną, ale przez ostatnie lata został "kontraktowcem" i wybudował domek, jitp.itd..

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

To ile to netto (bo ja humanistOM jestę)..?  ;)

Brutto to brutto, czego nie rozumiesz? Wrzuć w kalkulator wynagrodzeń - wszystko znajdziesz w necie.

Kalkulator wynagrodzeń 2021/2020 brutto/netto - wynagrodzenia.pl


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
11 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

To ile to netto (bo ja humanistOM jestę)..?  ;)

c,a. 9200 na łapę...Panie humanisto😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Navy napisał(-a):

Zgadzam się generalnie z tym, co napisałeś ale powoływanie się na czasu komuny w pozytywnym kontekście jest raczej nie na miejscu.

Ależ oczywiście że ma sens, trzeba tylko pozbyć się polityki i gospodarki w ocenie. Jeśli weźmiesz pod ocenę tylko fakt, jak była rozbudowana służba zdrowia i choć fatalnie wyposażona, to działająca i dostępna dla każdego i od ręki, jeśli weźmiesz pod ocenę wojsko, jego liczebność i funkcje społeczne w czasie klęsk żywiołowych i innych awarii, jeśli spojrzysz na milicję która naprawdę pilnowała porządku, chodziły patrole, dzielnicowi nadzorowali swój rewir, to okaże się że ten system choć koślawy i wypaczony do granic absurdu, miał też swoje zalety.

 

Właśnie dlatego, że przeżyłem ten system i widziałem go na własne oczy mogę porównywać z tym, co jest teraz. Ja wiem, że wolność obywatelska, swobody społeczne, demokracja i pluralizm... ale może to samo być w kraju, w którym policja i wojsko działają sprawnie i spełniają swoją funkcję. Że o opiece medycznej nie wspomnę. W tym naszym biednym kraju po prostu brakuje służb porządkowych z prawdziwego zdarzenia, które będą broniły niepokornych obywateli przed nimi samymi.

7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Brutto to brutto, czego nie rozumiesz? Wrzuć w kalkulator wynagrodzeń - wszystko znajdziesz w necie.

Kalkulator wynagrodzeń 2021/2020 brutto/netto - wynagrodzenia.pl

Podawanie zarobków brutto jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem... tak mi się jakoś przypomniało :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
10 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Widać, że z niektórych tutaj również wybitni humaniści - z wyjątkowym poczuciem humoru. Jakoś autorzy mnie nie zaskoczyli, zwłaszcza dwaj ostatni.  ;)

Nie ma za co...zawsze gotowy by pomóc🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@renqien pamiętam to o czym piszesz.

Pamiętam też jednak gabinet stomatologiczny mojej matki (w naszym domu) oraz gabinet stomatologiczny w Singapurze, gdzie miałem drobny zabieg będąc tam w 1984 roku (jako praktykant pokładowy na m/s Bolesław Rumiński, Polskie Linie Oceaniczne). To było co najmniej JEDNO POKOLENIE różnicy. Stracone pokolenie.

Swoją drogą Singapur to znakomity przykład autorytarnego państwa dobrobytu. Chyba nie chciałbym tam mieszkać ale szczerze podziwiam.

Edytowane przez Navy
Błąd

What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, renqien napisał(-a):

Podawanie zarobków brutto jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem... tak mi się jakoś przypomniało :D 

 

Nie zapytam, czy z całym, bo nawet, gdybym wstawił ikonkę z mrugnięciem wielkości Bloomberg Tower, to w paru przypadkach i tak nic by to nie dało.  ;)

 

3 minuty temu, Navy napisał(-a):

@requiem pamiętam to o czym piszesz.

Pamiętam też jednak gabinet stomatologiczny mojej matki (w naszym domu) oraz gabinet stomatologiczny w Singapurze, gdzie miałem drobny zabieg będąc tam w 1984 roku (jako praktykant pokładowy na m/s Bolesław Rumiński, Polskie Linie Oceaniczne). To było co najmniej JEDNO POKOLENIE różnicy. Stracone pokolenie.

Swoją drogą Singapur to znakomity przykład autorytarnego państwa dobrobytu. Chyba nie chciałbym tam mieszkać ale szczerze podziwiam.

 

Czy ja wiem..? Mają tam parę fajnych miejsc - między innymi "Zouk", więc ten ich autorytaryzm da się znieść...  :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 minuty temu, Navy napisał(-a):

@requiem pamiętam to o czym piszesz.

Pamiętam też jednak gabinet stomatologiczny mojej matki (w naszym domu) oraz gabinet stomatologiczny w Singapurze, gdzie miałem drobny zabieg będąc tam w 1984 roku (jako praktykant pokładowy na m/s Bolesław Rumiński, Polskie Linie Oceaniczne). To było co najmniej JEDNO POKOLENIE różnicy. Stracone pokolenie.

Swoją drogą Singapur to znakomity przykład autorytarnego państwa dobrobytu. Chyba nie chciałbym tam mieszkać ale szczerze podziwiam.

Mnie w Singapurze już na lotnisku odechciało się Singapuru...wojskowi strażnicy z odbezpieczonymi kałachami i warczącymi psami,

czułem się jakbym w Pekinie wylądował...brrr! A i powietrze tam nie dla mnie, ta wysoka wilgotność, w pierwszym kontakcie mało nie zemdlałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.