Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zamówienia na poprzednią referencję nie będą realizowane? Czy to mogą być dwie różne sprawy? Słabo by to wyglądało...
Pozostało by czekać na EXll...

Wysłane z mojego SM-T875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni Cię przepisać na nową ref. - podpytaj u AD u którego się zapisywałeś.
Chyba że bardzo chcesz poprzednią, to obawiam się, że już nieaktualne.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Red_Forman napisał(-a):

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. 

Oczywiście. Proponuję jednak prosty test: ilu z tych zakochanych w AK wciąż go ma po odebraniu go? W odsprzedaży i zarobku nie ma nic zdrożnego moim zdaniem, ale po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy AK były powszechnie dostępne to każdy sie nim brzydził i omijał szerokim łukiem.

Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam obecnego AK (po liftingu) za fajny projekt. Niektórzy widzą tylko dodanie 0 przed 5 ale zmian jest dużo więcej vs poprzednik i wszystkie imo we właściwym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, alex_k napisał(-a):

Czyli zamówienia na poprzednią referencję nie będą realizowane? Czy to mogą być dwie różne sprawy? Słabo by to wyglądało...
Pozostało by czekać na EXll...

Wysłane z mojego SM-T875 przy użyciu Tapatalka
 

 

Powinni Cię raczej przepisać na nowa referencję.

Chociaż biorąc pod uwagę, że co autoryzowany sprzedawca R to trochę inne zasady więc najlepiej podejdź i przypilnuj tego sam i dopytaj ich na miejscu. 

Ja od maja 2021 czekam na Exp II (226570), w salonie gdzie "zamawiałem" :P, już widziałem ponad miesiąc temu pojawił się ostatnio jeden z czarną i jeden z białą tarczą, mojego dalej nie ma. 

jak to mówią cierpliwości 😅

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Oczywiście. Proponuję jednak prosty test: ilu z tych zakochanych w AK wciąż go ma po odebraniu go? W odsprzedaży i zarobku nie ma nic zdrożnego moim zdaniem, ale po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu.

Na pewno po części masz rację, świadczy o tym choćby fakt jak duże były kolejki w dniu zapisów. No cóż tego nie przeskoczymy ale znam osobiście osoby, które odebrały ten zegarek i noszą. 

Godzinę temu, Bartek79 napisał(-a):

Uważam obecnego AK (po liftingu) za fajny projekt. Niektórzy widzą tylko dodanie 0 przed 5 ale zmian jest dużo więcej vs poprzednik i wszystkie imo we właściwym kierunku. 

Podzielam, idealny projekt na EDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek79 napisał(-a):

Uważam obecnego AK (po liftingu) za fajny projekt. Niektórzy widzą tylko dodanie 0 przed 5 ale zmian jest dużo więcej vs poprzednik i wszystkie imo we właściwym kierunku. 

Dokładnie tak, nowa ref. poprawiła ewidentne babole.

5 godzin temu, robol1 napisał(-a):

Gdy AK były powszechnie dostępne to każdy sie nim brzydził i omijał szerokim łukiem.

Niestety...

To było za starej referencji, która miała swoje ułomności, odstraszające niektórych.

Oczywiście swoje zrobiło też ograniczenie podaży, no bo to czegonie ma jest od razu fajniejsze 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ten nowy AK zaczyna podobać, jest to zupełnie inny R, taki wesoły zegarek. Myślę, że gdybym mógł ponownie złożyć zamówienie, wybrałbym nowego AK zamiast Datejust mint green.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda - ten facelifting (bo nowym modelem bym go nie nazwał) wyszedł mu na dobre. BTW, mało kto pisze, że Air King dostał nowy mechanizm (3230).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma ok, mechanizm też, osłona koronki moim zdaniem niepotrzebna. Dalej to dziwoląg, który w innych czasach byłby leżakiem półkowym. Teraz im bardziej kolorowe i rzucające się w oczy Roleksy tym większe wzięcie mają, bo ludzie łatwiej rozpoznają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, beniowski napisał(-a):

Co prawda, to prawda - ten facelifting (bo nowym modelem bym go nie nazwał) wyszedł mu na dobre. BTW, mało kto pisze, że Air King dostał nowy mechanizm (3230).

Było pisane o tym wiosną, bo to był ostatni model bez aktualizacji werka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie się ten nowy AK zaczyna podobać, jest to zupełnie inny R, taki wesoły zegarek. Myślę, że gdybym mógł ponownie złożyć zamówienie, wybrałbym nowego AK zamiast Datejust mint green.



Mariusz, a nie pisalem, jak madra masz Zone? Pepsi przedklada nad Batmana, ma rozsadnego meza, ktoremu AK zaczal sie podobac. Jeszcze moze ten maz GSy polubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Co prawda, to prawda - ten facelifting (bo nowym modelem bym go nie nazwał) wyszedł mu na dobre. BTW, mało kto pisze, że Air King dostał nowy mechanizm (3230).

Słuszna uwaga ale to pewnie wynika z tego iż każdy jest przyzwyczajony do tego iż wkładają nowy mechanizm gdy odświeżają dany model ale stylistycznie tu dużo więcej zrobili. 

Nie przypominam sobie by w ostatnich latach tak przeprojektowali któryś z modeli. Dodali 1 mm, zwęzili uszy i tyle. Tutaj świetnie potraktowali AK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni AirKing był pokraczny, obecny jest nadal pokraczny ale ma świetną kopertę - wielkość 40, osłona koronki, dokładnie to co zabrano lub raczej nie dano Explorerowi żeby był zegarkiem idealnym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Poprzedni AirKing był pokraczny, obecny jest nadal pokraczny ale ma świetną kopertę - wielkość 40, osłona koronki, dokładnie to co zabrano lub raczej nie dano Explorerowi żeby był zegarkiem idealnym.

 

 Według mnie Explorer I z osłoną koronki to nie byłby dobry pomysł...


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie pomóc wpisać na listę kupujących ? W Silesii w Katowicach powiedzieli, żeby próbować końcem września, ale koledzy na forum napisali, że w PL nie ma szans na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, a_team napisał(-a):

Czy ktoś jest w stanie pomóc wpisać na listę kupujących ? W Silesii w Katowicach powiedzieli, żeby próbować końcem września, ale koledzy na forum napisali, że w PL nie ma szans na to emoji849.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oprócz zapisu na kwietniowe nowości, co pewien czas otwierane są listy na wybrane modele.  Wskakujesz wtedy na odległe miejsce i czas oczekiwania jest długi ale jesteś na liście. Zależy tylko od salonu czy wejdziesz na taką listę, gdyż jest bardzo mało miejsc a więc spróbuj może bardziej "pomęczyć" u A.D.,  na mniej chodliwy model będzie łatwiej.

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może we wrześniu bedzie otwarta lista na nowy model - niby sa spekulacje/przecieki ze ma sie coś pojawić 😉


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Andrzej1 napisał(-a):

Oprócz zapisu na kwietniowe nowości, co pewien czas otwierane są listy na wybrane modele.  Wskakujesz wtedy na odległe miejsce i czas oczekiwania jest długi ale jesteś na liście. Zależy tylko od salonu czy wejdziesz na taką listę, gdyż jest bardzo mało miejsc a więc spróbuj może bardziej "pomęczyć" u A.D.,  na mniej chodliwy model będzie łatwiej.

Ale to wpisanie na listę jeszcze niczego nie gwarantuje . To jakby lista wstępna , dopiero jak cię nie odrzuca rzeczywiście pozostajesz w kolejce do zakupu zegarka ….. i czekasz nie wiadomo ile. Tak, ze samo wstępne zapisanie, jeżeli otworzą listy na jakiś model , to i tak niewiadoma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2022 o 20:14, Red_Forman napisał(-a):

...   według mnie nowe wydanie AK prezentuje się doskonale.   .... 

Może nie doskonale ale naprawdę dobrze. Zresztą poprzedni model również nie był ostatni. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny a poprzedni AK to dwa różne zegarki. 

Poprzedni AK posiadał kopertę Milgaussa która ma charakterystyczny profil, jest gruba. Aktualnie mamy fajnego dobrze leżącego professionala z osłoną koronki. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jan napisał(-a):

Może we wrześniu bedzie otwarta lista na nowy model - niby sa spekulacje/przecieki ze ma sie coś pojawić 😉

A co ma być? wiesz coś ?

13 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Ale to wpisanie na listę jeszcze niczego nie gwarantuje . To jakby lista wstępna , dopiero jak cię nie odrzuca rzeczywiście pozostajesz w kolejce do zakupu zegarka ….. i czekasz nie wiadomo ile. Tak, ze samo wstępne zapisanie, jeżeli otworzą listy na jakiś model , to i tak niewiadoma :(

Wstępna jest przy nowych modelach - zgadza się. Jak z powodu zmniejszania się kolejki otwierane są listy na pojedyncze modele, to nie spotkałem się z wstępna klasyfikacją - salon rekomenduje, podaje ilość osób konkretnie z ilością przydzielonych miejsc ( inaczej niż z nowymi modelami).  Jak do tej pory nie spotkałem się z wstępną klasyfikacją na otwierane chwilowo listy, rekomendacja salonu, sama informacja o możliwości dopisania do istniejącej listy wychodzi od konkretnego salonu  - piszę  z własnego doświadczenia. Niestety, lądujesz tu na końcu listy i czekasz ( w  moim przypadku) dużo dłużej niż np. na nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Andrzej1 napisał(-a):

A co ma być? wiesz coś ?

 

ja nic nie wiem ale ludzie gdybają i trochę spekulacji jest. Ja się skłaniam do czegoś w Ti (może YM albo SD?) skoro Tudor i AP ostatnio wypuściły to czemu nie R ;)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jan napisał(-a):

 

ja nic nie wiem ale ludzie gdybają i trochę spekulacji jest. Ja się skłaniam do czegoś w Ti (może YM albo SD?) skoro Tudor i AP ostatnio wypuściły to czemu nie R ;)

dzięki :) zobaczymy co się urodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.