Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, a_team napisał(-a):

Można się zdziwić. W Kruku nie ma szans na zapis, przynajmniej takie info dostałem emoji846.png

 

Zapisywać się co prawda nie chciałem, ale dwa razy proponowano mi DD do kupienia od ręki - raz w Poznaniu, raz w Gdańsku.

PS. Choć przyznaję, w obu przypadkach były to "bagiety"😋😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś narzeka na "kurs" Kruka to jako ciekawostkę wrzucam kursy w kantorze na gdańskim lotnisku. Warte uwagi są nie tylko EUR, CHF, USD, GBP, ale też spread na względnie popularnych NOK, DKK i UAH. 🤪

 

890663533_Screenshot2023-12-14at17_28_35.thumb.png.a6ee4dc115a80c999a3c13692e680ed6.png

 

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Silesii zapytać jak tam moja kolejka. Miła Pani powiedziała, że jak nie dostałem info o wylocie z kolejki, to kiedyś będzie "ten dzień"🤪


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że info o wylocie forumowicze dostawali po jednym miesiącu, trzech, po roku i po 1.5 roku. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Weź pod uwagę, że info o wylocie forumowicze dostawali po jednym miesiącu, trzech, po roku i po 1.5 roku. 😜

Oj tam. To były czasy gdy ludzie wali drzwiami i oknami. Powoli wraca normalność, to będą szanować klienta😂


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2023 o 21:31, a_team napisał(-a):


Można się zdziwić. W Kruku nie ma szans na zapis, przynajmniej takie info dostałem emoji846.png

DD leży i czeka w Starym Browarze w Poznaniu. Razem z nim Suby w białym i żółtym złocie dostępne od ręki. 

Ja finalnie nie odebrałem Deep Blue po dwóch latach czekania, myślę że sporo jest podobnych przypadków.

IMG_7727.jpeg

IMG_6911.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2023 o 17:32, memento mori napisał(-a):

Jak ktoś narzeka na "kurs" Kruka to jako ciekawostkę wrzucam kursy w kantorze na gdańskim lotnisku. Warte uwagi są nie tylko EUR, CHF, USD, GBP, ale też spread na względnie popularnych NOK, DKK i UAH. 🤪

 

890663533_Screenshot2023-12-14at17_28_35.thumb.png.a6ee4dc115a80c999a3c13692e680ed6.png

 

Nie narzekaj, przynajmniej masz "no commission" :)

ATSD na przylotach w WAW często ludzików wymieniających zagraniczne na nasze.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2023 o 17:32, memento mori napisał(-a):

Jak ktoś narzeka na "kurs" Kruka to jako ciekawostkę wrzucam kursy w kantorze na gdańskim lotnisku. Warte uwagi są nie tylko EUR, CHF, USD, GBP, ale też spread na względnie popularnych NOK, DKK i UAH. 🤪

 

890663533_Screenshot2023-12-14at17_28_35.thumb.png.a6ee4dc115a80c999a3c13692e680ed6.png

 

 

 

Na lotniskach zawsze były zbójeckie kursy, bo albo kantor liczy na to że ktoś odlatujący w ostatniej chwili potrzebuje waluty, albo przylatujący do danego kraju potrzebuje lokalnej na sam początek podróży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DD leży i czeka w Starym Browarze w Poznaniu. Razem z nim Suby w białym i żółtym złocie dostępne od ręki. 

Ja finalnie nie odebrałem Deep Blue po dwóch latach czekania, myślę że sporo jest podobnych przypadków.
IMG_7727.thumb.jpeg.04f653758eb5fd87432ced942e228eae.jpeg
IMG_6911.thumb.jpeg.5f6331bbd69abe24558f98c3ad6b111b.jpeg

Jaki dokładnie DD leży ? Jaka wersja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Niestety nie pamiętam dokładnie, ale białe złoto lub platyna, bo tarcza to był chyba jasny błękit. Może któryś z kolegów podpowie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Platyna.

Jak platyna z błękitem, to kozak. Niestety nie na moją kieszeń teraz. W Kruku pewnie z 320 tys. zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel odebral polara po 3 tyg i bez problemu zapisal sie na stalowego suba z data, robi sie normalnie ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bober5264 napisał(-a):

Kumpel odebral polara po 3 tyg i bez problemu zapisal sie na stalowego suba z data, robi sie normalnie ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Po 3 tygodniach od zapisu😲. A gdzie tak szybko dostał?


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel odebral polara po 3 tyg i bez problemu zapisal sie na stalowego suba z data, robi sie normalnie default_wink.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Nieźle. Miejmy nadzieję, że terminy krótsze będą. W jakim mieście odbierał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie, nie jestem w 100% pewny ale chyba na pl Konstytucji w Kruku

Sam sie nie spodziewal ze tak szybko a na zwyklego explo 40 czeka juz ponad pol roku

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na info jak odbierze Pepsi lub Daytonę za 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, mowie ile czekal bo sam bylem zaskoczony ze dopiero co sie zapisal a juz mi wyslal fotke z odbioru, ale jak poprosilem zeby zapisal sie na dj z gladkim bezelem dla mnie to dostal info ze na gladkiego nie zapisuja..

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz takich rzeczy, to takie elitarne zegarki, nie można tak po prostu odbierać. Na szczęście jest Pepsi i Daytona co zapewni spokojny sen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krystian napisał(-a):

Już czekam na info jak odbierze Pepsi lub Daytonę za 3 miesiące emoji7.png

 

??? Czy @bober5264 pisał coś o Daytonie lub Pepsi? Nie pisał. Pisał o Polarze. Co to za komentarz? 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, mowie ile czekal bo sam bylem zaskoczony ze dopiero co sie zapisal a juz mi wyslal fotke z odbioru, ale jak poprosilem zeby zapisal sie na dj z gladkim bezelem dla mnie to dostal info ze na gladkiego nie zapisuja..

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Dziwne, bo jeszcze jak listy były zamknięte, to na gładki zapisywali a teraz, to i na karbowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Ja tam nie wiem, mowie ile czekal bo sam bylem zaskoczony ze dopiero co sie zapisal a juz mi wyslal fotke z odbioru, ale jak poprosilem zeby zapisal sie na dj z gladkim bezelem dla mnie to dostal info ze na gladkiego nie zapisuja..

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Na gładki przyjmują zamówienia. Czemu sam się nie zapisałeś? 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mi tam nie po drodze i chcialem sie wysluzyc, a on odebral w tym roku chyba 3 wiec tez wieksze prawdopodobienstwo ze go zapisza
Jak widac co salon to obyczaj

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
??? Czy [mention=94337]bober5264[/mention] pisał coś o Daytonie lub Pepsi? Nie pisał. Pisał o Polarze. Co to za komentarz? 

Taki żartobliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.