Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, KrysH napisał(-a):

Tak jak napisałem ja już się nie udzielam na ten topik. Ten kto chce weźmie moja radę a ten co nie.nie. Każdy ma swoje sposoby i swoje przygody! Ja życzę wszystkim aby znaleźli swoja przygodę z AD. Pozdrawiam.

Mówisz o "fliplock"? Funkcja podobna do easy link - musisz złożyć to ogniwo i wcinać w zapięcie. Ale nie wiem czy akurat o to Ci chodzi...

 

Takich cwaniaków, co posłuchaliby Twoich rad, osobiście miło przyjął, a następnie zignorował i obsłużył w drugiej jak nie trzeciej kolejności. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Co to PRL wraca?

Ano wraca. 😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że chłopaki ze stolicy mają więcej fantazji...😅 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

A może Panie z Galmoku nie dostały kawy i dlatego zawsze są takie niemiłe?

Koledzy z Warszawy - postarajta się:)

Koledzy z Warszawy mają wybór i z kawą do supermarketu nie będę latał 😀

41 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja myślałem, że chłopaki ze stolicy mają więcej fantazji...😅 

 

Nie jest źle 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robol1 napisał(-a):

Nie mogę zrozumieć co jest nie tak z tą bransoletą.

Od początku był na pasku,teraz włożyłem na branse i co nie jest tak.

 

o co chodzi?

 

Zaraz... chcecie powiedzieć, że TEN Rolex, za pierdyliard monet, po którego trzeba się zapisywać w kolejce i przekupiać sprzedawcę karpiem lub kawą ma takie samo gówniane blaszane zapięcie jak mój Tag Heuer F1, który jest 10x tańszy? Naprawdę???

2 godziny temu, KrysH napisał(-a):

haha wiedziałem ze tak będzie i ludzie się podpala - to ja w takim razie się wyłączam i już nie będę nic pisał/radził. Z reszta co ja wiem... Powodzenia!

 

Nie no, właśnie wróciłem z żabki z colą i popcornem a tu koniec odcinka? Nie zgadzam się.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, souls_hunter napisał(-a):

 

Zaraz... chcecie powiedzieć, że TEN Rolex, za pierdyliard monet, po którego trzeba się zapisywać w kolejce i przekupiać sprzedawcę karpiem lub kawą ma takie samo gówniane blaszane zapięcie jak mój Tag Heuer F1, który jest 10x tańszy? Naprawdę???

Uspokój się, to jest starszy wypust. Chociaż z pewnością i tak sporo droższy od F1. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, souls_hunter said:

Nie no, właśnie wróciłem z żabki z colą i popcornem a tu koniec odcinka? Nie zgadzam się.

HAHAHAHA !

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba se naleje jakieś %... Człowiek całe życie się uczy.

P.S. miałem na myśli kwarcowy F1 a nie automatyczny chociaż chyba mają podobne zapięcia.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Chyba se naleje jakieś %... Człowiek całe życie się uczy.

P.S. miałem na myśli kwarcowy F1 a nie automatyczny chociaż chyba mają podobne zapięcia.

Dawaj % - w watku kolejkowym rolexa to wskazany dopalacz🤩🍻👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, souls_hunter napisał(-a):

Chyba se naleje jakieś %... Człowiek całe życie się uczy.

P.S. miałem na myśli kwarcowy F1 a nie automatyczny chociaż chyba mają podobne zapięcia.

A jak kwarcowy to zmienia postać rzeczy Panie.. Wtedy Rolex kolegi jest wart nie 12 razy więcej a 20;) a zapięcie liche, jak nic musisz to opić 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, machlo napisał(-a):

Do niedawna żyłem w błogiej nieświadomości, że włażenie w 4 litery sprzedawcy, żeby łaskawie sprzedał towar to przeszłość, ale niestety nadal starsze pokolenia jeszcze żyją takim klimatem. To poniżająca patologia, a nie bycie miłym.

idź zamów torebkę Birkin, albo Patka czy AP 

zobaczysz, zrozumiesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idź zamów torebkę Birkin, albo Patka czy AP 
zobaczysz, zrozumiesz 

Problemy pierwszego świata.
Komuś relacje się pomyliły - to są przedmioty, które mają cieszyć nabywcę, a już sam proces zakupu jest uwłaczający. Ja rozumiem, że po tych upokorzeniach można szpanować w towarzystwie i podbudować sobie ego, ale czy warto? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie się pomyliło, że myślisz iż w dzisiejszych czasach w świecie masz kartę kredytową chociażby czarną, idziesz i wszystko kupujesz od reki

Otóż nie 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, machlo napisał(-a):


Problemy pierwszego świata.
Komuś relacje się pomyliły - to są przedmioty, które mają cieszyć nabywcę, a już sam proces zakupu jest uwłaczający. Ja rozumiem, że po tych upokorzeniach można szpanować w towarzystwie i podbudować sobie ego, ale czy warto? ;)

Można przed wyjściem na event, imprezę towarzyską lub koncert zakleić wszystkie metki czarną taśmą izolacyjną, a na łapie mieć Reverso odwróconego dupką do góry.  Pod sam obiekt podwózka - obowiązkowo Uberem. 

 

Wrzucanie fotek najfajniejszych zegarków na forach zegarkowych to już szczyt samochwalstwa i buty. 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu że kolega @machlo trochę racji ma, że to lekko żenująca sytuacja. No chyba że tak niektórzy budują swój prestiż. Moja żona np. powiedziała że nie będzie na torebkę Birkin czekać bo jej się nie chce i te pieniądze wydała na dobra dostępne od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, dariusz chlastawa napisał(-a):

Tobie się pomyliło, że myślisz iż w dzisiejszych czasach w świecie masz kartę kredytową chociażby czarną, idziesz i wszystko kupujesz od reki

Otóż nie 

EOT

 

Dokładnie o tym piszę - pogoń za czymś, co często jest sztucznie niedostępne, żeby pokazać swoją pozycję. Ciekawe, że ludzie chcą pokazywać swoją wartość przedmiotami, a nie osiągnięciami. Ok, dopchanie się do "deficytowego" dobra luksusowego włażąc m.in. w 4 litery sprzedawcy można też traktować jako jakieś osiągnięcie. ;)
Przypomniał mi się wywiad sprzed lat w polskich mediach o zegarkach luksusowych, gdzie była mowa o tym, aby nosić zegarek odpowiedni do zajmowanej pozycji społecznej i majętności - nie za tani i nie za drogi... uśmiałem się, kiedy w sytuacji degradacji (pozycji/majętności) należałoby pozbyć się przesadnie drogiego zegarka, żeby nie wprowadzać otoczenia w błąd. 😂 Tak widzę te dobra luksusowe i pogoń za nimi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Ale to nie zmienia faktu że kolega @machlo trochę racji ma, że to lekko żenująca sytuacja. No chyba że tak niektórzy budują swój prestiż. Moja żona np. powiedziała że nie będzie na torebkę Birkin czekać bo jej się nie chce i te pieniądze wydała na dobra dostępne od ręki.

A wiesz dlaczego zakazany owoc smakuje najlepiej? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zakazany owoc", sztuczna niedostępność to jeden ze sposobów golenia owiec, przepraszam, klientów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A wiesz dlaczego zakazany owoc smakuje najlepiej? 

Jakby mi w Patku np. powiedzieli: poczeka pan pół roku/rok i dostanie pan zegarek jaki pan sobie życzy, to mogę poczekać. A na razie to złożyłem w imieniu kolegi z forum prośbę o ….. wpisanie na listę i czekamy od pół roku na łaskawe wpisanie na listę. No czuję ten prestiż, naprawdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jakby mi w Patku np. powiedzieli: poczeka pan pół roku/rok i dostanie pan zegarek jaki pan sobie życzy, to mogę poczekać. A na razie to złożyłem w imieniu kolegi z forum prośbę o ….. wpisanie na listę i czekamy od pół roku na łaskawe wpisanie na listę. No czuję ten prestiż, naprawdę. 

 

Może nie zostawiłeś pół bańki w tym sklepie, a może nie masz odpowiedniego nazwiska, a może kawę trzeba przynieść. 😁

Trzeba się wykazać, żeby dostąpić zaszczytu wydania pieniędzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, meinard napisał(-a):

Dojrzali ludzie, a płaszczą się przed korporacjami jak poddani przed królem, no nie spodziewałem się, że ktoś mógłby na poważnie takiego podejścia bronić. Mnie by wstyd było przed samym sobą i momentalnie bym przewartościował priorytety, gdyby jakiś AD oczekiwał, że będę przed nim pajacował coby jaśniepan łaskawszym okiem spojrzał na moją chęć dokonania zakupu. 

 To, że ktoś jest dorosły nie znaczy, że jest dojrzały. Dzisiaj dorośli ludzie mają nasrane we łbach jak nastolatkowie. Podobnie jak w dzisiejszych czasach literki mgr, dr, czy prof. nie świadczą o klasie czy kulturze człowieka.

Kolega mądrze pisze a ma za mało plusów to pozwoliłem sobie dodać jednego.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Jakby mi w Patku np. powiedzieli: poczeka pan pół roku/rok i dostanie pan zegarek jaki pan sobie życzy, to mogę poczekać. A na razie to złożyłem w imieniu kolegi z forum prośbę o ….. wpisanie na listę i czekamy od pół roku na łaskawe wpisanie na listę. No czuję ten prestiż, naprawdę. 

Czy wpisując się na listę poczułeś się jak Kojak po wyjściu od fryca?  Czy zrobiłeś to może w wyższym celu - dla Kolegi, a honor i własne ego zakopałeś na chwil parę w ogródku?

 

Teraz codziennie przeglądasz nieodebrane telefony, maile przypadkowo wrzucone do spamów. Jakie to straszne. 🤣  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.