Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Najprostszym rozwiązaniem jest ustawienie na swoim rachunku "stałej miesięcznej opłaty".

Każdy wie ile może przelać bez bólu.

 

 

Czyli abonament. Nie jestem przekonany do słuszności takiego rozwiązania.

Cel rozumiem, ale co do realizacji mam wątpliwości.

Płatny dostęp  =  towarzystwo wzajemnej adoracji, a nie publiczne forum.

A w tym właśnie postrzegam jego ideę.  Gdyby było płatne -  nigdy bym na nie nie zajrzał.  Zapewne nie tylko ja.

Dowiedziałem się natomiast wielu rzeczy, o których nie miałem pojęcia, za co jestem wdzięczny.

I mogę choćby okruszki tej wiedzy przekazać innym (niekoniecznie tylko na forum), co  w miarę swoich możliwości czynię.

 

Osobiście chętnie wspomogę, ale w ramach podziękowania, a nie obowiązku.

 

P.S. Moją skromną cegiełkę dołożyłem.

Edytowane przez Kuklik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kuklik napisał(-a):

 

Czyli abonament. Nie jestem przekonany do słuszności takiego rozwiązania.

Cel rozumiem, ale co do realizacji mam wątpliwości.

Płatny dostęp  =  towarzystwo wzajemnej adoracji, a nie publiczne forum.

A w tym właśnie postrzegam jego ideę.  Gdyby było płatne -  nigdy bym na nie nie zajrzał.  Zapewne nie tylko ja.

Dowiedziałem się natomiast wielu rzeczy, o których nie miałem pojęcia, za co jestem wdzięczny.

I mogę choćby okruszki tej wiedzy przekazać innym (niekoniecznie tylko na forum), co  w miarę swoich możliwości czynię.

 

Osobiście chętnie wspomogę, ale w ramach podziękowania, a nie obowiązku.

 

Czasy się zmieniają, koszty rosną, a wpływów nie ma.

Póki co, garstka osób sumiennie wpłaca na rzecz forum.

Możemy mieć małym, ale wspólnym nakładem coś swojego lub się obruszyć i nie mieć nic.

Rozumuj jak chcesz.

Sądzę, że część osób zachowuje się jak ten młodzian, który na widok staruszki wchodzącej do transportu miejskiego nagle zaczyna podziwiać widoki za oknem.

Gdyby problemu nie było, Eugeniusz nie musiałby co chwila wystosowywać próśb o wpłaty, bo jak napisał czuje się tym faktem zażenowany. Ja również.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kuklik napisał(-a):

Płatny dostęp  =  towarzystwo wzajemnej adoracji, a nie publiczne forum.

Nie bardzo się zgadzam z powyższym.

Płacimy różne abonamenty za dostęp i możliwości i nie narzekamy.

Towarzystwo wzajemnej adoracji tworzą wzajemni adoratorzy i tego już nie udało się uniknąć na tym forum.

Wystarczy zachować dystans i cieszyć się z własnych korzyści.

Dodatkowo wierzę, że ewentualny abonament nie nadwyręży ‚tajemnego budżetu’.

Edytowane przez blut
Proszę mnie nie adorować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi !

Na razie żadna forma abonamentu czy odpłatności za dostęp do forum czy jego części nie będzie wdrożona. Chociaż była już znacznie wcześniej  rozważana taka możliwość. Natomiast dywagacje na temat tego czy 60+ ogarniają świat cyfrowy czy nie ... cóż pewnie nie tak dobrze jak internetowi ekshibicjoniści  20+ czy  30+ 😜 

PS

Klubowicze nie są "towarem" na sprzedaż, a klub nie jest firmą mającą przynosić zyski  !

 

- - -   x   - - -

 

 

APEL !

 Jeśli dalej będziecie czekać aż Wam się wszystko poda na tacy pod nos i wszystko się wyświetli na czerwono i zielono, to któregoś pięknego dnia obudzicie się w rzeczywistości bez swojego forum ! 

Ciągle proszenie i zabieganie o jakiekolwiek wpłaty zaczyna być żenujące.

Czy tak trudno jest zajrzeć do tego wątku ? Czy to jest taki kłopot ?

Odnoszę wrażenie, że bardzo wielu użytkownikom forum wydaje się, że jego utrzymanie nic nie kosztuje, a reklamodawcy pchają się do nas drzwiami i oknami i proszą żeby im podać nr rachunku do wpłat. Tak nie jest !!!  

Rzeczywistość jest taka, że potencjalni reklamodawcy żądają od nas informacji dotyczących ilości odsłon strony w ciągu miesiąca i danych o grupie czy grupach unikalnych użytkowników. Dopiero na podstawie takich danych, jeśli są dla nich satysfakcjonujące  podejmują decyzje o reklamowaniu się na forum.

Drodzy koledzy, to co dzieje się teraz jest zupełnie czym innym od tego sprzed 15 czy 18 lat !  My, dawni 30 czy 40 latkowie, dzisiaj mamy już po 50 czy 60+ lat !!!  Zmieniliśmy się nie czując tego. Nie czujemy też zmian otoczenia chociaż one nastąpiły. Wciąż wydaje nam się że reklamodawcy chętnie dają pieniądze żeby się pokazać na naszym forum. Od dawna niestety tak nie jest !

Weźcie proszę  to wszystko pod uwagę. Zachęcam do wspierania forum:

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. 

 

100,00 zł 

325,00 zł 

2.279,31 zł

2.508,31 zł

2.628,31 zł

 

(stan na 05-04-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  1.200,00 zł

 

Proszę o wpłaty :)

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę zebrane 4400, wczoraj było chyba z 300 zł.

https://zegarkiclub.pl/forum/clients/donations/?thanks=1

 

Więc apel chyba podziałał,  na mnie przynajmniej tak, bo moją roczną cegiełkę 50 zl wpłaciłem. Może wystarczy  robić takie akcje jak teraz i cykliczny mailing z prośbami o wpłatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam - to co widać w tym miejscu na forum jest to suma wszystkich wpłat dokonanych na rzecz forum  za pośrednictwem tylko  Paybylink, od początku używania tego systemu automatycznych płatności przez nasz klub. Wszystkie te wpłaty są niestety obciążone prowizją tej obsługującej nas firmy. Dzieje się to automatycznie bez podglądania naszego rach bankowego. Paybylink robi nam później  przelewy zbiorcze zwykle co kilka/kilkanaście dni. Tych wpłat nie jest zbyt dużo, ale uzbierało się już właśnie ponad 4 tys zł. !

1853356596_Zrzutekranu2023-04-3o20_12_48.png.c80aef6210b99f0eba38e088058f6f89.png

 

 

To co ja umieszczam na forum w temacie "Swoje pięć  groszy wpłaciłem ... , to faktyczne wpłaty tylko bezpośrednie na rach bankowy klubu, które robicie przelewami. Nie są one obciążone prowizją i pokazują się na rachunku praktycznie po zrobieniu przelewu. 

Apel podziałał jak najbardziej, bo tylko dzisiaj przyszło 30 przelewów !!! na 1.954,31 zł !!! W tym jeden w EUR od Marcina i jego Frau Kamili.  Jak widać jesteśmy czytani też poza RP !

Bardzo serdecznie dziękuję za dzisiejsze przelewy i wpłaty :)

 

PS

Autor1984 - dziękuję za wywołanie pozytywnego szumu na forum. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Już wyjaśniam - to co widać w tym miejscu na forum jest to suma wszystkich wpłat dokonanych na rzecz forum  za pośrednictwem tylko  Paybylink, od początku używania tego systemu automatycznych płatności przez nasz klub. Wszystkie te wpłaty są niestety obciążone prowizją tej obsługującej nas firmy. Dzieje się to automatycznie bez podglądania naszego rach bankowego. Paybylink robi nam później  przelewy zbiorcze zwykle co kilka/kilkanaście dni. Tych wpłat nie jest zbyt dużo, ale uzbierało się już właśnie ponad 4 tys zł. !

1853356596_Zrzutekranu2023-04-3o20_12_48.png.c80aef6210b99f0eba38e088058f6f89.png

 

 

To co ja umieszczam na forum w temacie "Swoje pięć  groszy wpłaciłem ... , to faktyczne wpłaty tylko bezpośrednie na rach bankowy klubu, które robicie przelewami. Nie są one obciążone prowizją i pokazują się na rachunku praktycznie po zrobieniu przelewu. 

Apel podziałał jak najbardziej, bo tylko dzisiaj przyszło 30 przelewów !!! na 1.954,31 zł !!! W tym jeden w EUR od Marcina i jego Frau Kamili.  Jak widać jesteśmy czytani też poza RP !

Bardzo serdecznie dziękuję za dzisiejsze przelewy i wpłaty :)

 

PS

Autor1984 - dziękuję za wywołanie pozytywnego szumu na forum. 

 

 

5 zł się należy!

 

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Stowarzyszenia za wpłaty.

Powtórzę się. Małym, ale wspólnym nakładem możemy utrzymać naszą platformę, z której korzystamy na co dzień.

Pozdrawiam!

Łukasz

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie . To forum jest super. Zaglądam tu od lat, a odkąd się  zarejestrowałem to chyba codziennie. Myślę że takich mniej lub bardziej świadomych  jak ja jest więcej i wystarczy poprosić o wpłatę. Ale trzeba to zrobić taką akcją bo np. ja wchodzę głównie na ulubione wątki i w wiele miejsc nie zaglądam za często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej wysłać do wszystkichg wiadomość na PW na przysżłość?

Pewnie bez problemu systemowo to się da ogarnąć. Wtedy przeczytaja nawet Ci nieczytający forum


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, pisar napisał(-a):

Może lepiej wysłać do wszystkichg wiadomość na PW na przysżłość?

Pewnie bez problemu systemowo to się da ogarnąć. Wtedy przeczytaja nawet Ci nieczytający forum

Sądzę, że z poziomu administracji jest to możliwe.

Pewnie co jakiś czas, będziemy spamowali tematy z prośbami o wpłaty, ze względu na fakt, iż nie wszyscy się logują, a korzystają z zawartości forum i wyrażają wolę wsparcia.

Pozdrawiam!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację na temat 

jakiej sumy (miesięcznej bądź rocznej) oczekiwałby zarząd od użytkownika forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarząd to oczekiwałby jak najwięcej ! 😜

Ale, serio to żeby zabezpieczyć podstawowe płatności potrzebne jest co miesiąc średnio 3,5 - 4 tys zł.  Tyle wystarczy na styk na dzień dzisiejszy. Co będzie jutro ? Już wiem, że będzie wzrost opłat za np. usługi księgowe. Za hosting pewnie też wzrośnie opłata.  Żeby utrzymać bufor finansowy na np. pół roku,   potrzeba oczywiście znacznie  więcej niż 3,5 tys miesięcznie. Żeby zorganizować i sfinansować np. klubowe spotkanie roczne potrzeby wzrosłyby już do kilkudziesięciu tys zł !  Mam nadzieję, że nie trzeba będzie dokupować przestrzeni dyskowej ani dodatkowych licencji i  zabezpieczeń. 

Od początku bieżącego roku do dzisiaj zostało wydane ponad 14 tys zł ! a, to nie koniec bo będzie jeszcze pod koniec miesiąca płatność za hosting i za opiekę techniczną nad forum. Np. w lutym musieliśmy wydać aż 8,2 tys zł ! bo weszły opłaty m.in za księgowe podsumowanie roku .

Jak to przełożyć na jednego klubowego "ludzia" ?  Jeśli tylko każdy z  naszych użytkowników klubowego forum wpłacałby co miesiąc tylko 10 zł to ... ponoć marzenia się spełniają 😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zegarki sprzedawać ;). Kolaboracja Vratislavia Conceptum i KMZiZ. Ścisła limitacja. Dostępny tylko tu.

W dniu 3.04.2023 o 21:23, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Ja już w rozmowie w tamtym roku z jednym z kolegów który szukał rozwiązań wsparcia KMZiZ proponowałem projekt zegarka w który mocniej zaangażowałyby się także władze Stowarzyszenia a część dochodów z jego realizacji byłaby przekazana klubowi konkretnie na utrzymanie forum. Telefon do mnie jest powszechnie znany. Podczas długie miłej rozmowy, poruszyłem także moim zdaniem fundamentalne sprawy i zdiagnozowałem dlaczego forum od jakiegoś czasu cierpi na brak środków. To nie jest przypadłość tylko tego forum i nie tylko polskich serwisów.

Np. w kopercie od PanAfrica, Rocznicowego itd. (oczywiście jeśli jeszcze się ostały na magazynku). Pokazywany po fragmencie w ramach prac projektowych dla pobudzenia apetytu... Zysk na utrzymanie forum.

 

Eugeniuszu, nie chcę wychodzić przed szereg, szczególnie, że taki projekt wymagałby zapewne wyłożenia przynajmniej części środków przez Stowarzyszenie, ale... 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.04.2023 o 01:42, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Żeby zorganizować i sfinansować np. klubowe spotkanie roczne potrzeby wzrosłyby już do kilkudziesięciu tys zł !

 

Myślę, że to jest już zbyt duża fanaberia jeżeli gnębią nas problemy finansowe. Średnio mam ochotę pomagać jeżeli to ma iść na spotkania.

 

Chyba, że spotkanie możnaby zrobić w wersji bez przepychu, Mariotóff i innych napompowanych tematów to czemu nie.

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pisar napisał(-a):

 

Myślę, że to jest już zbyt duża fanaberia jeżeli gnębią nas problemy finansowe. Średnio mam ochotę pomagać jeżeli to ma iść na spotkania.

 

Chyba, że spotkanie możnaby zrobić w wersji bez przepychu, Mariotóff i innych napompowanych tematów to czemu nie.

 

Nie miałem jeszcze okazji brać udziału w corocznym spotkaniu Klubu KMZiZ, ale wydaje mi się, że taka inicjatywa, powinna być objęta odrębnym koszykiem, w którym zainteresowana strona deklaruje chęć udziału w takiej inicjatywie i tylko i wyłącznie na ten cel przelewa środki.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

      

Spotkanie klubowe w formule - hotel i prezentacje przedstawicieli marek zegarkowych, to juz przeszłość. To byłoby zbyt kosztowne, a korzyści dla klubowiczów praktycznie żadne. Żadna z marek będących u nas na rynku, dzisiaj już  nie zasponsoruje takiego wydarzenia.

 

Ale, spotkanie w tym roku w czerwcu odbędzie się ! To jeszcze nie jest oficjalna zapowiedź, ale pierwszy sygnał, że dwudniowe wydarzenie  będzie miało miejsce. Szczegóły wkrótce. Żadna złotówka z Waszych wpłat nie będzie na to wydana. Wydarzenie będzie opłacone przez dwie czy trzy firmy bez udziału naszych klubowych środków. 

 

Co do realizacji inicjatyw pt. limitowany zegarek czy podobne projekty - nikt z zarządu nie ma nic przeciwko temu, ale ja dzisiaj nie podejmę ryzyka wydatkowania na to klubowych pieniędzy. Jeśli chodzi o finanse, to priorytetem na teraz  jest zagwarantowanie utrzymania forum. 

 

 

 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. 

 

100,00 zł 

325,00 zł 

2.279,31 zł

2.508,31 zł

2.628,31 zł

2.778,31 zł 

2.828,31 zł

3.073,31 zł 

3.173,31 zł

3.243,31 zł

3.303,31 zł

 

(stan na 14-04-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  470,00 zł

 

Proszę o wpłaty :)

bo jak dopisał jeden z naszych klubowiczów w tytule przelewu:

"bo nowe forum na to zasługuje" 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest na co wydawać klubowe środki. Jeszcze w tym miesiącu trzeba będzie rozszerzyć pamięć być może nawet do 1 TB ! To trochę z zapasem, ale dzięki temu będziemy mieli spokój na jakiś czas. Forum wbrew pozorom zajmuje jednak dużo miejsca.

 

 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. 

 

100,00 zł 

325,00 zł 

2.279,31 zł

2.508,31 zł

2.628,31 zł

2.778,31 zł 

2.828,31 zł

3.073,31 zł 

3.173,31 zł

3.243,31 zł

3.603,31 zł

3.973,31 zł

4.113,31 zł

4.313,31 zł

 

(stan na 21-04-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  0.000,00 zł

To już na maj  540,00 zł 

 

Proszę o wpłaty :)

bo jak dopisał jeden z naszych klubowiczów w tytule przelewu:

"bo nowe forum na to zasługuje" 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła faktura  (2.257,05 zł)  za Serwer od 2023-05-01 do 2023-07-31 , ale dzięki Waszemu zaangażowaniu jest z czego zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze się zmobilizowali :) 

Siła kolektywu 😁 

 

1451697340_wpaty.png.e74b7b02ab7ab8b9601581ac1c371a5b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że część klubowiczów się zmobilizowała (oko 50 osób ). Zobaczymy co będzie dalej. Może Ci z tych tysięcy zarejestrowanych  co do tej pory uważają że wszystko jest za darmo w końcu spróbują dołączyć do grona "przyjaciół klubu" :)   

Już wyjaśniałem, ale jeszcze raz:  

 to co widać w tym miejscu na forum, które zacytował SPS  jest to suma wszystkich wpłat dokonanych na rzecz forum  za pośrednictwem  Paybylink, od początku używania tego systemu automatycznych płatności przez nasz klub. Wszystkie te wpłaty są niestety obciążone prowizją  obsługującej nas firmy. Paybylink robi nam z tych wpłat po potrąceniu prowizji,  przelewy zbiorcze zwykle co kilka/kilkanaście dni. Tych wpłat nie jest zbyt dużo, ale uzbierało się już właśnie 5.320,00  zł. !

 

Kwota Waszych wpłat bezpośrednich na rachunek klubu od początku każdego miesiąca, to ta którą zamieszczam tu na forum i sukcesywnie aktualizuję. Na dzień dzisiejszy w od początku kwietnia z Waszych przelewów uzbierało się już 4.113,31 zł !  

A z wpłat poprzez Paybylink około 800zł !  W sumie to dużo, ale np. pod koniec lipca trzeba będzie zapłacić za kwartał  za serwer ponad 2,5 tys zł. Musimy też dokupić już teraz co najmniej 100 GB pamięci. ( już zrealizowane )  W każdym z ośmiu pozostałych  miesięcy do końca tego roku niestety trzeba będzie opłacać kolejne faktury. Oby nic po drodze nie zdrożało 😜

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Pamięć została rozszerzona o 100 GB ! - czyli 307 zł. To trochę z małym zapasem, mamy spokój na jakiś czas. Dzisiaj jeszcze wydatek 200 zł za sprawozdanie do GUS ! 

 

 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. 

 

100,00 zł 

325,00 zł 

2.279,31 zł

2.508,31 zł

2.628,31 zł

2.778,31 zł 

2.828,31 zł

3.073,31 zł 

3.173,31 zł

3.243,31 zł

3.603,31 zł

3.973,31 zł

4.113,31 zł

4.313,31 zł

4.673,31 zł

4.833,31 zł

5,023,54 zł

 

(stan na 29-04-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  0.000,00 zł

Na maj przenosimy 1.204,23 zł 

 

Proszę o wpłaty :)

bo jak dopisał jeden z naszych klubowiczów w tytule przelewu:

"bo nowe forum na to zasługuje" 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo długiego weekendu jest już w tym miesiącu, delikatnie ponad 5 tys zł Waszych wpłat na rachunek klubu ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Mimo długiego weekendu jest już w tym miesiącu, delikatnie ponad 5 tys zł Waszych wpłat na rachunek klubu ! :)

To chyba rekord ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.