Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech miażdży, ale rozkład masy jakby zaburzony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy by bardzo dużo dopłacił za takie wyposażenie dodatkowe w swoim samochodzie, rezygnując z czegoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym jednym przypadku preferowalbym nawet wersje kombi ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktoś uzytkuje land rovera freelandera z 2009? jakie sa bolączki tego samochodu? jak z codziena eksploatacja? wersja diesla.

bede wdzieczny za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego S-3 wrzuc wiecej fotek tej Skody w tym kolorze......ostatnio mam parcie na takie kolory i uważam, że to najmodniejszy w tym momencie na rynku :)

39475270434584082991.jpg

 

Musiałem wrzucić zimowe "lacze" więc troszkę stracił w stosunku do OEM kół.

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Skoda, prawda?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda skoda :) S-3 - nie jest za twarda? Właśnie jestem przed wyborem nowej służbówki i mam w opcji Octavię RS ale raczej kombi, Leona ST w wersji FR lub Octavię 4x4. Wszystko DSG i 2,0 tdi 184PS. Oczywiście chciałbym Golfa VII z tym motorem w kombi ale cena przeraża i firma nie zapłaci tyle mi za auto... Choć trzeba przyznać, że w stosunku do Golfa, Octavia i Leon jadą (szczególnie materiałami wewnątrz) taniością ;)

Ogólnie w RS zastanawia mnie kwestia komfortu w długiej trasie i jakbyś coś napisał było by super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda skoda :) S-3 - nie jest za twarda? Właśnie jestem przed wyborem nowej służbówki i mam w opcji Octavię RS ale raczej kombi, Leona ST w wersji FR lub Octavię 4x4. Wszystko DSG i 2,0 tdi 184PS. Oczywiście chciałbym Golfa VII z tym motorem w kombi ale cena przeraża i firma nie zapłaci tyle mi za auto... Choć trzeba przyznać, że w stosunku do Golfa, Octavia i Leon jadą (szczególnie materiałami wewnątrz) taniością ;)

Ogólnie w RS zastanawia mnie kwestia komfortu w długiej trasie i jakbyś coś napisał było by super.

Rozważałem te wszystkie samochody o których piszesz, seat odpadł ponieważ nie byłem w stanie zaakceptować jego środka, golf VII GTI super auto jego właśnie chciałem, no ale bagażnik jednak jest mikroskopijnych rozmiarów w porównaniu z octavią.

Co do wykończenia (materiały w środku) wg mnie nie ma aż tak wielkiej przepaści między VW a Skoda. Golf faktycznie sprawia wrażenie lepiej spasowanego ale nie na tyle żeby zrezygnować z RSa.

 

Największą bolączką dla Ciebie będzie silnik jeżeli weźmiesz RS w TDI. Dlaczego? On nie jedzie. Nie wsiadaj wcześniej do RS TSI to może przełkniesz ten silnik. 

Krążą opinie że RS w TDI nie powinien być RSem. Już lepiej wtedy brać 4x4 praktycznie jeździ ja RS TDI ale no właśnie ma 4x4. Nie będzie gubił trakcji. 

 

Co do twardości, powiem szczerze że jest ok, tu się nie przejmuj naprawdę jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda skoda :) S-3 - nie jest za twarda? Właśnie jestem przed wyborem nowej służbówki i mam w opcji Octavię RS ale raczej kombi, Leona ST w wersji FR lub Octavię 4x4. Wszystko DSG i 2,0 tdi 184PS. Oczywiście chciałbym Golfa VII z tym motorem w kombi ale cena przeraża i firma nie zapłaci tyle mi za auto... Choć trzeba przyznać, że w stosunku do Golfa, Octavia i Leon jadą (szczególnie materiałami wewnątrz) taniością ;)

Ogólnie w RS zastanawia mnie kwestia komfortu w długiej trasie i jakbyś coś napisał było by super.

Służbówka???!!! Q! Proszę by moi pracownicy nie czytali tego postu. To polecenie oficjalne! :D


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Auto swietne... 

napisz moze co to za wersja, jaki silnik, pokaz srodek wszyscy napewno ciekawi...

napisz jakie wrazenia itd...

 

ps. po nicku sadzac to jestes z mojego rocznika... chyba, ze lubisz zamawiac piwo pozujac do zdjec...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto swietne... 

napisz moze co to za wersja, jaki silnik, pokaz srodek wszyscy napewno ciekawi...

napisz jakie wrazenia itd...

 

ps. po nicku sadzac to jestes z mojego rocznika... chyba, ze lubisz zamawiac piwo pozujac do zdjec...

 

C200 czyli 2 litrowa benzyna z turbo. 184 koni w serii, ale jest to ten sam silnik co w C250 oraz C300, więc programowo myślę, że do 240 koni się zbliżę.

 

Autko mam od 3 miesięcy, przejechałem już prawie 10 tys km.

 

Z wyposażenia to pakiet AMG na zewnątrz oraz w środku, skórzane fotele z podgrzewaniem, kamera cofania (pakiet parkowania), duża navi Command, inteligentne xenony ILS. Tak na prawdę, to brakuje mi tylko audio Burmester (boli bo białem B&O wcześniej), panoramicznego dachu.

 

IMG_4432.jpg?v=0&p=5&x=1&a=BbpHI6MdePQuA

 

IMG_4597.jpg?v=0&p=5&x=1&a=BZJz5K%2FFCKL

 

Dla Ciebie jeszcze jedno zdjęcie :)

 

IMG_0003.JPG?v=0&p=5&x=1&a=BZxTyDiGDcmgA

Edytowane przez maciej88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko , gratulacje .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_4597.jpg?v=0&p=5&x=1&a=BZJz5K%2FFCKL

Tam nie ma przypadkiem ograniczenia do 100 km/h ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciej88 - chcesz być bohaterem Wiadomości ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

178km/h ? Za chwilę możesz być poszukiwany jak "Frog"  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

C200 czyli 2 litrowa benzyna z turbo. 184 koni w serii, ale jest to ten sam silnik co w C250 oraz C300, więc programowo myślę, że do 240 koni się zbliżę.

 

Autko mam od 3 miesięcy, przejechałem już prawie 10 tys km.

 

Z wyposażenia to pakiet AMG na zewnątrz oraz w środku, skórzane fotele z podgrzewaniem, kamera cofania (pakiet parkowania), duża navi Command, inteligentne xenony ILS. Tak na prawdę, to brakuje mi tylko audio Burmester (boli bo białem B&O wcześniej), panoramicznego dachu.

 

IMG_4432.jpg?v=0&p=5&x=1&a=BbpHI6MdePQuA

 

IMG_4597.jpg?v=0&p=5&x=1&a=BZJz5K%2FFCKL

 

Dla Ciebie jeszcze jedno zdjęcie :)

 

IMG_0003.JPG?v=0&p=5&x=1&a=BZxTyDiGDcmgA

 

 

Czy dużo ma smaczków w stylu plastikowe chromowane końcówki wydechu z zaślepkami ?:

http://www.autocentrum.pl/testy/mercedes-c-220-bluetec-eska-w-miniaturze/zdjecia/9/

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zaślepki to żadna nowość. Wielu, wielu tak miało i to od najtańszych (np Civic VIII) aż po najdroższe. I o ile ta C klasa mi się bardzo podoba o tyle nie do przełknięcia jest dla mnie ten tablet na środku deski rozdzielczej, którego nie można wywalić, schować anie zamówić auta bez niego... Nie wiem skąd ta moda na taką "ozdobę" ale dla mnie trąci to tandetą. I tu znów jakaś moda bo Audi też w takie coś montuje i pewnie zaraz będą kolejni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już użytkownicy Mondeo zazdraszczają, sączą jad... ech Polsko co z synami twemi?

Bardzo fajny ten Mercedes, też bym takiego chciał, ale chyba w tym życiu nie zarobię :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet i ciasnota we wnętrzu to porażka. Reszta rewelacja!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne te nowe Mercedesy - świetny im design wyszedł, gratuluje wyboru koloru :)

Niech jeździ i cieszy właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.