Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś nową mazdę 6 2.0 benzyna - i podzieli się wrażeniami z użytkowania?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jesteś na facebooku? Bo moje kontakty działają przez niego.

 

Tapaltak

Nie, nie jestem na facebook'u :rolleyes:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem na facebook'u :rolleyes:

rolleyes czyli wklejam :)

www.facebook.com/Bujal78pl/ - z Kanady, duże doświadczenie

www.facebook.com/karol.koral - też godny polecenia

www.facebook.com/Route666Motors/ - USA, AUS, najkrócej na rynku

Jest w czym wybierać, co do ceny to nie znam, musisz się osobiście dogadywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem na facebook'u :rolleyes:

 

ja też nie mam :P  ,

i teraz wyobraź sobie, że chcemy sobie o czymś pogadać czy pokazać sobie zdjęcia z wakacji  ...

... musieli byśmy się SPOTKAĆ  :o  :o  :o  (żenujące - dlatego nikomu nie mówię , że nie mam )  :P  :D .

 

żeby nie było poza tematem, to jeżdżę fokusem, stary, obity jak bańka na mleko i nie wiem ile pali.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, już się wyleczyłem... Same koszty to circa 6000$, więc z moim budżetem musiałbym kupić auto za 100 baksów :D  :P...no za 150...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, już się wyleczyłem... Same koszty to circa 6000$, więc z moim budżetem musiałbym kupić auto za 100 baksów :D  :P...no za 150...

Z tego co wiem to koszt wysłania samochodu z NY do Europy to od 800 do 1800 $ w zależności od wielkości i masy pojazdu plus ubezpieczenie i koszty spedycji ok 2% wartości,.Do zakupu nie potrzebujesz żadnego pośrednika "zajmującego się sprowadzaniem" każdy dealer oferuje usługę dostarczenia samochodu do portowych doków na Brooklynie (często bezpłatnie) .Dodatkowo tzw. pośrednik często sprzedaje  "flood salvage cars" do których ma załatwione lewe tytuły z CA.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to koszt wysłania samochodu z NY do Europy to od 800 do 1800 $ w zależności od wielkości i masy pojazdu plus ubezpieczenie i koszty spedycji ok 2% wartości,.Do zakupu nie potrzebujesz żadnego pośrednika "zajmującego się sprowadzaniem" każdy dealer oferuje usługę dostarczenia samochodu do portowych doków na Brooklynie (często bezpłatnie) .Dodatkowo tzw. pośrednik często sprzedaje "flood salvage cars" do których ma załatwione lewe tytuły z CA.,

Podałem namiary na ludzi wielokrotnie sprawdzonych i polecanych w środowisku. Wypraszam sobie.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "ludzie wielokrotnie sprawdzeni" naliczają opłaty w wysokości $6000 przy maksymalnych rzeczywistych kosztach ok .$2000 to rzeczywiście są godni polecania w "środowisku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tą część twojej wypowiedzi.

Dodatkowo tzw. pośrednik często sprzedaje "flood salvage cars" do których ma załatwione lewe tytuły z CA.,

 

Ile dane osoby życzą sobie za usługę sprowadzenia nie wiem. Nie wiem też którego z nich kolega pytał o cenę. Wiem natomiast, że nie polecam mirków handlowców, a osoby, które właśnie takich wałków o których pisałeś nie robią.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panowie, pax, pax... Te koszty są generowane przez nasze państwo, dochodzi cło, akcyza i podatek VAT... Stąd ta duża kwota :) . Chciałem nabyć Chryslera Town&Country V czyli produkowanego od 2008 roku i wychodzi na to, że jednak poszukam w EU. Dzięki za namiary na firmy, ale widzę, że opłaca się sprowadzać auta droższe.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "ludzie wielokrotnie sprawdzeni" naliczają opłaty w wysokości $6000 przy maksymalnych rzeczywistych kosztach ok .$2000 to rzeczywiście są godni polecania w "środowisku"

mi sie zdaje, ze w koszta ,,sprowadzenia,, sa wliczone cla i inne oplaty...

ale nie znam oferty, ale tak przypuszczam.

Ja zaplacilem za ,,kontener,, 2k baksow, przy niecalych 2 tonach auta...

 

Jesli transport jest przez Niemcy, trzeba do kosztow doliczyc clo w porcie 2k euro... jesli oczywiscie jeszcze znamy pewien myk ;)... pozniej clow PL...

 

Jak sprowadzac, to moim zdaniem uszkodzone auta... innaczej sie nie oplaca..


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze chodzi o opłacalność. Czasem po prostu chce się jeździć US klasykiem.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to skromnie Honda Civic VIII 1.8 V-TEC. Generalnie marzy mi się coś większego i o mocy conajmniej 2x :)

 

SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od czterech lat niezawodny audi a4 1.8T z 2004, ale w wakacje chyba zmiana na rodzinnego mondeo mk4.

 

Wysłane z z1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od czterech lat niezawodny audi a4 1.8T z 2004, ale w wakacje chyba zmiana na rodzinnego mondeo mk4.

 

Wysłane z z1c

MK4 polecam. Bardzo duże i wygodne auto. Świetnie jeździ. Właśnie się z takim rozstaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo, iz serce by chcialo cos mniejszego i zwinniejszego to przez zone oraz psa zmuszony bylem do zakupu karawanu pod nazwa Audi A6 Avant. Niby nie narzekam bo wygodne, szybkie i b. dobrze sie prowadzi ale jakos tak staro sie czuje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK4 polecam. Bardzo duże i wygodne auto. Świetnie jeździ. Właśnie się z takim rozstaję :)

Czyzby Ford sie szybciej uwinal z produkcja nowevo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK4 polecam. Bardzo duże i wygodne auto. Świetnie jeździ. Właśnie się z takim rozstaję :)

Jakim silnikiem jeździłes?

 

Wysłane z z1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeździł tym najsłabszym, czyli St ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeździł tym najsłabszym, czyli St ;)

Hm w mk4 chyba nie było st 220, ale był robiony jeszcze "słabszy" 240 km ;)

 

Wysłane z z1c

Edytowane przez krycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A te frytki duzo oleju biora ? :)

ladne autko


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem  (jeszcze jeżdżę) 2,5T - seria 225 KM (mój 272 KM). Tak to jest "najsłabsza" wersja Mondeo jak to określił Angelo :)

Cud, miód, malina i orzeszki :) W niektórych źródłach występuje jako ST, ale prawdziwe ST skończyło się na MK3. To były silniki V6 wolnossące. Ten jest zaturbiony, rzędowy 5 cylindrowy produkcji Volvo. Występuje również w Fokusie ST oraz w Volvo serii R, odpowiednio 250 KM i 305 KM.

Co do nowego, to Ford trzyma się planu. Mojego będą produkowali w 2 tygodniu marca. Odbiór maj. Modlę się, żeby w tym czasie nie mieli jakiegoś meczu Real vs Barca, bo nie wiadomo co gorsze. Jak wygrają to przegrani spierniczą robotę, jak wygrają to wygrani z radości spierniczą robotę. Produkcja w Walencji także wiecie, ten tego... :)

 

Nota bene, dzisiaj ustanowiłem rekord 'eco" jazdy. Po mieście udało mi się na zbiorniku przejechać 470 km, taaa daamm !!! :D

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem (jeszcze jeżdżę) 2,5T - seria 225 KM (mój 272 KM). Tak to jest "najsłabsza" wersja Mondeo jak to określił Angelo :)

Cud, miód, malina i orzeszki :) W niektórych źródłach występuje jako ST, ale prawdziwe ST skończyło się na MK3. To były silniki V6 wolnossące. Ten jest zaturbiony, rzędowy 5 cylindrowy produkcji Volvo. Występuje również w Fokusie ST oraz w Volvo serii R, odpowiednio 250 KM i 305 KM.

Co do nowego, to Ford trzyma się planu. Mojego będą produkowali w 2 tygodniu marca. Odbiór maj. Modlę się, żeby w tym czasie nie mieli jakiegoś meczu Real vs Barca, bo nie wiadomo co gorsze. Jak wygrają to przegrani spierniczą robotę, jak wygrają to wygrani z radości spierniczą robotę. Produkcja w Walencji także wiecie, ten tego... :)

 

Nota bene, dzisiaj ustanowiłem rekord 'eco" jazdy. Po mieście udało mi się na zbiorniku przejechać 470 km, taaa daamm !!! :D

A właśnie, nie kojarzylem tego silnika, bo przeglądam wersje od 2011, a ten chyba przestali wcześniej produkować. Masz już kupca? ;>

 

Wysłane z z1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, nie kojarzylem tego silnika, bo przeglądam wersje od 2011, a ten chyba przestali wcześniej produkować. Masz już kupca? ;>

 

Wysłane z z1c

Zgadza się. Produkowali go do 2010 r. (do tego czasu Ford miał w posiadaniu Volvo i mógł korzystać z jego silników). Kupców mam 5, bo mówiąc nieskromnie auto jest bardzo zadbane i pewne. :) Z tym, że ja jeszcze muszę nim pojeździć jakiś miesiąc z kawałkiem.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.