Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

A 850- tek nie robią?... Co za kutfa świat...  :wacko:

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 850- tek nie robią?... Co za kutfa świat...  :wacko:

Nic mi nie mów. Jak czytam fora, to te nowe auta, to szkoda gadać. Mam nadzieję, że do mojego się przyłożą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiem, to troszke na moc bedziesz narzekal przesiadajac sie z takiej wscieklizny do "cywila" :)) ale mimo wszystko. Oby kazdy przebyty kilometr byl bezpieczny i cieszyl jakby to byl pierwszy kilometr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiem, to troszke na moc bedziesz narzekal przesiadajac sie z takiej wscieklizny do "cywila" :)) ale mimo wszystko. Oby kazdy przebyty kilometr byl bezpieczny i cieszyl jakby to byl pierwszy kilometr ;)

Dzięki :)

To był świadomy zabieg. Po pierwsze ekonomia, po drugie mocniejsze wersje są tylko z automatem, a to nie moja bajka, po trzecie auto jeździ zaskakująco dobrze i jest dynamiczne. Miło mnie zaskoczyło na jazdach, choć przesiadałem się do niego prosto z mojej "bestii" :)

Natomiast co do spalania powiem krótko, powinno palić prawie połowę mniej, a to robi różnicę ;)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów. Jak czytam fora, to te nowe auta, to szkoda gadać. Mam nadzieję, że do mojego się przyłożą :)

Też mam taką nadzieję :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szybki samochód polecilibyście dla rodziny 2+2, wymagania:

 

- do ok 80k

- 2008r+

- najlepiej benzyna (nie beda to duze przebiegi roczne),  ok 7-8s/100km lub szybszy

- spory bagażnik wózek itp

- wygodny, na trasy

 

 

 

myślałem wstępnie o audi A4/S4 w kombi, BMW 5 kombi/sedan, Volvo XC70 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szybki samochód polecilibyście dla rodziny 2+2, wymagania:

 

- do ok 80k

- 2008r+

- najlepiej benzyna (nie beda to duze przebiegi roczne),  ok 7-8s/100km lub szybszy

- spory bagażnik wózek itp

- wygodny, na trasy

 

 

 

myślałem wstępnie o audi A4/S4 w kombi, BMW 5 kombi/sedan, Volvo XC70 

Może coś takiego - http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/pierwsza-jazda/news-seat-leon-cupra-czyli-uderzenia-goraca-i-mrowienie,nId,2149410

Albo właśnie takie Mondeo jak moje, naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szybki samochód polecilibyście dla rodziny 2+2, wymagania:

 

- do ok 80k

- 2008r+

- najlepiej benzyna (nie beda to duze przebiegi roczne),  ok 7-8s/100km lub szybszy

- spory bagażnik wózek itp

- wygodny, na trasy

 

 

 

myślałem wstępnie o audi A4/S4 w kombi, BMW 5 kombi/sedan, Volvo XC70 

Dla siebie brałbym BMW E91 325 wolnyssak w manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szybki samochód polecilibyście dla rodziny 2+2, wymagania:

 

- do ok 80k

- 2008r+

- najlepiej benzyna (nie beda to duze przebiegi roczne), ok 7-8s/100km lub szybszy

- spory bagażnik wózek itp

- wygodny, na trasy

 

 

 

myślałem wstępnie o audi A4/S4 w kombi, BMW 5 kombi/sedan, Volvo XC70

A4 nie jest zbyt duża w środku i bagażnik też nie jest duży (sedan)

Edytowane przez TRBRDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i osiągi marne. Kolega chciał 7-8 sekund do setki. przyśpieszenie do setki tego mastodonta chyba kalendarzem trzeba mierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xopovoc, zapomnialem dodać, że samochód musi podobać się również żonie, a te subaru nie wyróżnia się ani urodą ani jakością wykonania;) nie mniej dzieki za propozycję

 

TRBRDM, pisalem o A4 w kombi

 

StaryWilk niestety stara 3ka jest za mala w srodku i bagaznik nawet w kombiaku nie za duzy.

 

Osiem, o leonie marzę juz od dluszego czasu, ale o cuprze, ktora w kombi jest chwilowo za droga, i niestety w srodku tez nie za duza(wielkosci golfa).

Mondeo kiedys mialem i bylem zadowolony. Te nowe mi sie podoba lecz budżet nie ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może peugeot 508?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może peugeot 508?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

bmw e60 LCI w wersji 530d albo 535d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomkoz mialem juz wlasnie takie e60 LCI530xd i byla mega fura. Teraz bardziej chcialbym 535i f10 tylko ze poza budzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może pomóc w zdobyciu wyciągu ze świadectwa homologacji dla auta pt. Dodge Durango? Chodzi o dopuszczalną masę ciągniętej przyczepy. We Fiacie powiedzieli, że to model "na Stany" i mi nie pomogą... Auto jest z 2005 roku i mam jego VIN.  :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tłukę się po wiejsko-leśnych drogach Navarą 2,5 190KM. A funcar to EVO X 350 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ostatnio passata w kombi 3,6 V6 300km 4x4. Niby passat nuda ale z tym silnikiem i napedem na 4 buty zmienia postac rzeczy. Mial ktos doczynienia z ta V6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem przez niecaly rok I dwa razy DSG padlo :/ dalem spokoj I przesiadlem sie na A6. jezdze juz ponad rok I b. sobie chwale. do tego naped VW 4x4 (mialem Haldex a nie Torsen) czasami nie dzialal zbyt sprawnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Panowie czy Golf 5 1.9 TDI 105 KM to dobry samochód (przebieg 170 tys km)? Czy któryś z użytkowników może ma ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.