Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

A płyn sprawdzałeś może nie trzyma parametrów i po prostu wyparowuje powolutku.

 

płyn jest nowy

Nagrzewnice sprawdź, zobacz czy dywaników nie masz wilgotnych na początek.

 

 

Pierwsze co sprawdziłem


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi autkami jechaliście do ślubu? Własnym? Jakimś zabytkiem czy limuzyną? Zastanawiam się też nad taksówką, tak dla jaj :)

Podczas ślubowania miałem dwa swoje Saab’y 9-3 (pierwsza generacja) jednym jechałem z przyszłą wtedy jeszcze Żoną w drugim jechali świadkowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi autkami jechaliście do ślubu? Własnym? Jakimś zabytkiem czy limuzyną? Zastanawiam się też nad taksówką, tak dla jaj :)

 

Ja jechałem

 

f4cb0b93755cae3d21c1e5469a9ec167.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi autkami jechaliście do ślubu? Własnym? Jakimś zabytkiem czy limuzyną? Zastanawiam się też nad taksówką, tak dla jaj :)

 

W różnych miejscach róznie to wygląda. Mam znajomego, który pojechał do swojego ślubu Audi 100 swojego ojca. Samochód ten jest w rodzinie od 20 lat, jeździ dobrze się sprawuje. Odpicowali go, przyozdobili tymi wszystkimi gadżetami i też fajnie było....

 

Zabytkowe - jestem fanem polskiej myśli motoryzacyjnej - coś tam stworzyli na przestrzeni lat :)

Zresztą na OLX jest dużo tego... https://www.olx.pl/slub-i-wesele/q-samoch%C3%B3d-do-%C5%9Blubu/

 

Limuzyny - to chyba pierwszy wybór tak mi się wydaje. I tutaj są gusta i guściki. Oferta też jest bardzo duża:

- https://fatcar.pl/wedding-cars

- https://www.weselezklasa.pl/auto-do-slubu,28/

 

Krótko mówiąc jest z czego wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużym kwiatem :) albo innym PRL-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomi podjeżdżali już matizami i sanderosami.

 

Ostatnio z tego co widzę uciera się coraz mocniej, że samochód to fanaberia (tak jak zegarki zresztą :P) - a byłem w tym roku na 7miu weselach.

Część osób robiła sobie z tego jaja, część pokazywała swój sprzeciw do zbędnego wydawania kasy. Inni podjeżdżali mustangiem, bo byli zakochani w tym samochodzie, a część podjeżdżała czymkolwiek wypasionym, bo "tak ładnie wygląda w kamerze" i w ogóle " niech sąsiadom gacie poopadają".

 

W sumie popieram wszystkie opcje - czyli co kto lubi, co komu potrzeba - taxi też spoko - ale jeszcze lepiej UBER z Siergiejem na pokładzie

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat to się nie udało, ale mówię swojej pierwszej Żonie, że do następnego ślubu pojechał bym Citroënem 2CV :)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW 1302S w pomidorowym kolorku.

Sam prowadziłem. Dałem alternatywę: albo ja w garniturze, albo umyty samochód. Najdroższa myślała, że Garbusa i tak umyję na własny ślub i wybrała garnitur. O tyle nierozsądnie, że założyła jasnokremową suknię. Przy wysiadaniu się otarła... 

To był jedyny brudny samochód na całym parkingu przed Pałacem Ślubów  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie dałeś jej do wyboru: albo ja w garniturze, albo wykąpany i z umytymi zębami :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwa śluby w drugiej połowie XX wieku. :)  

Ślub cywilny wziąłem w czwartek w Warszawie na Starym Mieście i przyjechaliśmy tam fiatem 126p. Urzędniczka była trochę zdziwiona, bo świadek i świadkowa byli elegancko ubrani a my w dżinsach. 

I w sobotę z tą samą kobietą wziąłem ślub kościelny i wesele z wielką pompą odbyło się u teściów w domu koło miasta Łodzi i do kościoła wiózł nas szwagier nowiutką Ładą 1500 

Dokładnie taka jak ta poniżej.  :)  

 

post-28411-0-16405300-1512056057_thumb.jpg

 

W tej Ładzie spędziliśmy z żoną również pierwszą noc poślubną, bo wszystkie łóżka i inne miejsca do spania w domu u teściów były zajęte przez gości.  :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa wersja „R” czy tylko felgi?

zwykla 2.5 20v

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie dałeś jej do wyboru: albo ja w garniturze, albo wykąpany i z umytymi zębami :o

Cóż, zrobiłem to na swoją miarę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kucy? W manualu? Bardzo ładnie zachowany Volviacz

 

 

170KM

 

ale to nie jest zdjecie mojego - tamten był taki sam

Jeździłem Stingerem wczoraj tym najmocniejszym.

 

 

post-2912-0-08653000-1512112257.png


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka do ślubu jechała białym Maluchem, ot tak sobie zażyczyli tak mieli ;) To było rok temu jakby ktoś pytał o czas zaślubin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pozbywa się ktoś może jakiegoś taniego , rwd w manualu?

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że sprzedałem swojego 16 letniego Saaba 95 2.3t który przez ostatnie 2 lata więcej stał u mechanika niż jeździł i zostaliśmy z drugim 19 letnim autem trzeba było zacisnąć pasa i kupić coś na czym przynajmniej będzie można polegać (jak się mój pierworodny rodził to jechałem pożyczonym autem do szpitala bo saab u mechanika stał....). Nie chciałem kupować przysłowiowego 10 letniego audi z przebiegiem 199tys to padło na coś z nieco mniejszym przebiegiem.

 

post-78137-0-31094600-1513680675_thumb.jpg

 

post-78137-0-49718200-1513680686_thumb.jpg

 

Możecie się śmiać ale mam dość ciągłych wizyt u mechaników... ;)

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu

 

Od siebie dodam, że mam prawie 18 letniego SAABa (silnik B205R) i praktycznie nic w nim nie robię, doleje oleju od czasu do czasu i tankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.