Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
16 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

Lata wstecz oglądałem taki fajny familijny film  . Droga do gwiazd z 1989r z Martinem Sheen. I jeszcze paru znanych aktorów tam grało. Film mi utknął w pamięci  szczególnie jedna scena. Czy ktoś coś wie gdzie go można znaleźć po polsku.

 

https://chomikuj.pl/action/SearchFiles i wyszukaj, ale z jakość chyba lekko lipna ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Ćmę". Zupełnie inne niż wszystko, co robiono u nas na przełomie lat 70. i 80. Wilhelmi gra trochę jak w "Wojnie światów", ale tu ma lepiej napisaną postać. Dobry portret rozdarcia, szamotania się z codziennością i presją, układami, słabościami. Znakomita jest strona wizualna filmu, zwłaszcza sceny w nocnym radiowym studio, w którym propagandowe plakaty sąsiadują ze zdjęciami seksownych kobiet i reklamami Michelin czy Lufthansy. Dużo fajnych ról drugoplanowych, m.in. oczywiście Piotr Fronczewski, ale też np. Iwona Bielska. Co ciekawe - pojawiający się w jednej scenie Paweł Nowisz jest dubbingowany przez Wiesława Drzewicza, co daje dość osobliwy efekt :) Frapująca jest też muzyka, w eklektyczny sposób łącząca klimat w stylu Piwnicy pod Baranami z dancingiem na Wybrzeżu epoki Gierka. Warto znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, przygnębiający, dający dużo do myślenia, świetne zdjęcia,muzyka. Kirsten Dunst rewelka. To może się zdarzyć wszędzie i zapewne się zdarzyło . Gorąco polecam.

8117473.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O  to świetny film, widziałem z 50  razy.... a i soundtrack  też  fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, XoneX napisał(-a):

Kolejny dzień z klasykami IMG_1182.thumb.jpeg.cf5b7b1fb8f148ce0802ac7ab585ad4e.jpeg

Był ostatnio na jakimś kanale.

26382_1.11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2024 o 06:13, TomcioMiki napisał(-a):

Poznajecie tego Pana 🤔🤔🤔

IMG_20240417_061005.png

Fredek Kiepski ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy wróciłem z “Tatami”. Niesamowity film, pokazujący walkę kobiety-judoczki z idiotycznymi zasadami Islamskiej Republiki Iranu. Kino artystyczne, które ogląda się jak film akcji. Mieliśmy jeszcze fajną okazję jako widzowie połączyć się na żywo po seansie z reżyserem i móc posłuchać (a także  porozmawiać z nim) jak powstawał film i dowiedzieć się ciekawych rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, zadra napisał(-a):

Fredek Kiepski ? 

Browara brak 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podobno był dla swojego krewnego, Iana Fleminga, inspiracją do stworzenia postaci... Bonda. I jako jedyny aktor w obsadzie "Władcy Pierścieni", poznał osobiście... Tolkiena...  ;)

 

https://gizmodo.com/22-incredible-facts-about-the-life-and-career-of-sir-ch-1710917366 

 

 

438945201_801004078718129_6105512148142754522_n.jpg.491f39195e53793fac23bab61396c5f3.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z młodym na tym , dobrze się bawiliśmy 😁😁😁

5Uq8P6MPj9Ppsns5t82AiCiUaWE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

brakuję jednej osoby

 

 

Fakt

Tallulah Willis w ciuchach ojca

 

TW.thumb.jpg.e7d2c4051daad6bb15d39101759bbdf2.jpg

 

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czujnik napisał(-a):

 

 

Fakt

Tallulah Willis w ciuchach ojca

 

TW.thumb.jpg.e7d2c4051daad6bb15d39101759bbdf2.jpg

 

 

tapatalked

 

e8f0093df176871e3be311ed85ea84d5.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zobaczyłem sobie Droga do gwiazd z Martinem Sheen i Sharon Stone. Fajny  familijny film na niedzielne popołudnie. I wątek o kosmosie. To co lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Beekepera na Amazonie. Już po 20 minutach wiedziałem że to chała, ale żeby aż taka? Niestety, tak już mam, że jak zacznę oglądać, to z reguły oglądam do końca. Kiedyś filmy ze Stathamem miały przynajmniej jakiś szczątkowy scenariusz, natomiast tutaj nie ma go w ogóle. Straszny gniot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.