Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Chyba rzadko tu zaglądasz :P Czy widziałeś w wątku ale dopiero obejrzałeś ?

Przyznaje Brachu, ze rzadko zagladam i w ogole malo co ogladam ;)

Film zrobil na mnie wrazenie (ja nie kieruje sie gwiazdkami na filmwebie i domoroslymi kinomaniakami ;) )

Od razu tez pomyslalem o Tobie, w sensie ze na pewno juz widziales i ciekawe co sadzisz...

Nie jestem w stanie przewinac calego watku (od momentu gdy bylem tu ostatnio).

Pozdro :)

A ja dzisiaj wybrałem się na film "Czas mroku".  Moim zdaniem dobry, świetna gra Garego Oldmana, w niektórych scenach może zbyt dużo patosu, ale ogólnie  ok.

No ja wyszedłem z kina trochę zawiedziony. Oldmana uwielbiam i zagrał zgodnie z oczekiwaniami, natomiast sam film jakoś mnie nie porwał. Nie było to coś złego, ale oglądało się bardziej jak film historyczny, który zrobiło by Discovery.

Dlatego napisałem, że dobry, bez żadnych ochów i achów. ;)  :D Oldman trzyma ten film.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Od razu tez pomyslalem o Tobie, w sensie ze na pewno juz widziales i ciekawe co sadzisz...

Nie jestem w stanie przewinac calego watku (od momentu gdy bylem tu ostatnio).

Pozdro :)

A ja go podlinkowałem tutaj jakiś czas temu i bylem przekonany, ze Ci podejdzie :)

Wspominalem o nim w odniesieniu do tego tutulu. Rzuc okiem jak bedziesz mial wolny wieczor.

https://youtu.be/QQxjyRr9k2E

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea

A ja go podlinkowałem tutaj jakiś czas temu i bylem przekonany, ze Ci podejdzie :)

Wspominalem o nim w odniesieniu do tego tutulu. Rzuc okiem jak bedziesz mial wolny wieczor.

https://youtu.be/QQxjyRr9k2E

G6

Tego ogladalem praktycznie kilka dni po premierze w oryginalnej wersji tzn bez napisow,a trailera linkowalem tutaj grubo przed premiera, ze nie moge sie go doczekac.

Widze, ze sie znamy jak lyse konie ;)

Teraz leci Wielki Gatsby na TVN7. Polecam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Guest fidelio

Teraz leci Wielki Gatsby na TVN7. Polecam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ciężka sprawa, bo na TVP1 mecz PSG/REAL ;-)

W nawiązaniu do tego co piszesz @Edmundzie, aktor narodowości żydowskiej Harvey Keitel ma polskie korzenie :) , jego rodzice jeszcze w latach 30' ubiegłego wieku prowadzili tartak w Biłgoraju na Lubelszczyżnie, wyjechali do kuzyna mieszkającego w Nowym Yorku....dobrze że już nie wrócili, sam aktor urodził się już w USA

"Harvey Keitel (ur. 13 maja 1939 r., Brooklyn, Nowy Jork). Służył w U.S. Marines. Aktorstwa uczył się w Actors Studio. O jego poważnym debiucie filmowym przesądził przypadek. Początkujący reżyser Martin Scorsese szukał aktorów, którzy zechcieliby zagrać w jego filmie „Who's That Knocking at My Door ?". Keitel zgłosił się na casting. Później były jeszcze „Mean Streets" („Ulice nędzy", reżyserem był również Scorsese). Inne filmy, w których wystąpił Keitel to m.in.: „Taksówkarz", „Ostatnie kuszenie Chrystusa", „Niebieskie kołnierzyki", „Thelma i Louise", „Wściekłe psy", „Pulp Fiction", „Bugsy" (nominacja do Oscara), „Fortepian".

Same arcydzieła .....

Żydów z Polski, którzy budowali potęgę i magię Hollywood, było oczywiście wielu, z Warnerami na czele.

Keitela bardzo lubię, choć ma też na swym koncie dość sporo kiepskich filmów. "Niebieskich kołnierzyków" nie widziałem, muszę kiedyś to nadrobić. Wiele lat temu podobał mi się też w mniej znanym filmie "Finding Graceland". Za to najbardziej lubię jego rolę w "Nędznych ulicach", gdy jest rozdarty między mafię a pragnienie odkupienia win i ocalenia przyjaciela. Czołówka tego filmu należy do moich ulubionych w całym amerykańskim kinie:

A to idealne wykorzystanie Stonesów - kwintesencja stylu Scorsese:

w sumie arcydzieło

malo co ogladam ;)

No cóż... ;)

Edited by Edmund Exley

Ktoś wyżej wspomniał o Brawl in Cell block 99. Powiem, że takiego czegoś dawno nie oglądałem :) W sumie pierwsza połowa filmu to taki dramat, kryminał. Potem co dzieje się w tytułowym Cell block, to już jest w ogóle co innego - masakra rodem z filmów klasy B. Ogólnie seans zaliczam do udanych.

Skończyłam drugą serię Top of the lake. Kręcona aż 4 lata po pierwszej serii, ale linię czasową udało im się zachować. Tym razem fabuła skupia się na morderstwie "China girl", a w sumie Tajki. Nasza ulubiona pani detektyw grana przez Elisabeth Moss (której osobiście nie lubię) musi rozwikłać tę sprawę, ogarnąć życie prywatne, odegrać matkę i obrończynię innych matek i do tego poradzić sobie z oskarżeniami za to co zrobiła na koniec 1 serii. Najlepiej jak dla mnie w tej serii wypadła Nicole Kidman i jej akcent <3 Ogólnie serial to takie 6/10.

My z Panną skończyliśmy w tym tyg oglądać Legion. Zakręcony jak słoik na zimę, ale fajny, polecam :) przez pierwsze 3 odcinki nie do końca nawet wiadomo o co chodzi.

Jakiś czas temu obejrzałem też "the end of the fuc**** world". Dla mnie mocno średni, niby można zobaczyć, ale nic specjalnego.

My z Panną skończyliśmy w tym tyg oglądać Legion. Zakręcony jak słoik na zimę, ale fajny, polecam :) przez pierwsze 3 odcinki nie do końca nawet wiadomo o co chodzi.

Jakiś czas temu obejrzałem też "the end of the fuc**** world". Dla mnie mocno średni, niby można zobaczyć, ale nic specjalnego.

Legion rzuciłam chyba właśnie po 3 odcinkach, bo nie ogarniałam,

A TEOTFW mnie zraził zachowaniem tych nastolatków już w 1 odcinku.

Ja jakoś krótko po premierze usiadłem do Legionu i nie skończyłem pierwszego odcinka. Zrobiłem drugie podejście z Panną i chwyciło. Po 3 odcinku zaczyna się trochę przejaśniać, chociaż podejrzewam, że ktoś kto pisał scenariusz przyjmował jakieś ciężkie dragi :P

Też miałam takie wrażenie :) Ale nie ruszę już go.

Obejrzałam wczoraj/dzisiaj Re:mind od Netflixa. Zarys fabuł: grupa dziewczyn z tej samej klasy budzi się w dziwnym pokoju.

Wczoraj wciągnęłam 10 odcinków, dzisiaj 3 pozostałe. Chciałam ten serial skwitować po pierwszym odcinku, że jest on dla fetyszystów japonek i ich pisków. Ale w miarę rozwoju fabuły wychodzi z tego dobry dramat pokazujący, że wystarczy jedna osoba, aby cała grupa ludzi przejawiała określone zachowanie. Niczym prawdziwy eksperyment psychologiczny. Z odcinka na odcinek wyjawiane są inne tajemnice i składana jest cała historia. Dlatego też wciąga. Nie podobała mi się jednak ostatnia scena odcinka finałowego. A potem jest odcinek specjalny, który jest istnym rewind od tego remind. Jeśli ktoś chce się za to zabrać to sugeruję zatyczki do uszu na pierwsze dwa odcinki, bo te piski są irytujące. Trzeba też obejrzeć czołówkę, choć trwa ona 1,5 minuty przy 20 minutowym odcinku. Wtedy można wpaść na pare pomysłów co się będzie działo. Jestem zaskoczona, że to obejrzałam do końca i że nawet nie było takie głupie jak mi się na początku wydawało.

Delicatessen (1991r.), czarna komedia z klimatem :) .

Pasażerowie (2016r.), nie mogę zrozumieć dlaczego otworzył tylko jedną ;) ?!

Nie noszę zegarków do zegarmistrza, to takie staroświeckie. Psuję je sam...

Delicatessen (1991r.), czarna komedia z klimatem :) .

Pasażerowie (2016r.), nie mogę zrozumieć dlaczego otworzył tylko jedną ;) ?!

Mądry facet... wie doskonale że kobiety też nie lubią konkurencji :)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Mądry facet... wie doskonale że kobiety też nie lubią konkurencji :)

Zgadza się ;) Mi się ten film podobał w sumie.

Kolejna Netflixowa nowość W czasach wojny - fabuła skupia się na działaniu szpitala polowego, pielęgniarki która szuka brata i narzeczonego zaginionych podczas wojny i jak na hiszpańską produkcję nie brak tu wątków rodem z telenoweli: ta kocha tego, ale jest z tym - on kocha tę, ożenił się z tamą. Gdyby nie to, że główna bohaterka Julia mnie.... denerwuje niesamowicie, bo jest po prostu egoistką i do tego idiotką najczęściej, to ten serial byłby super. A tak jestem na 6 odcinku i co scenę z Julią zastanawiam się po co ja to oglądam.

Ta aktorka chyba ma ogólnie pecha do ról, bo w Grand Hotel też grała typową idiotkę sprawiającą problemy. W tamtym serialu też jej nie znosiłam. Ale oba polecam.

Dziaj na tvp2 o 22.45. Ronin. Film z tych, które  mimo wcześniejszego oglądania, nie nudzą się.

Mute na netflixie. Wytrzymałem 30min. jak ten człowiek nakręcił Moon to dla mnie dalej zagadka. Myślałem, że w Altered Carbon netflix osiągnął dno - tu jest dużo gorzej.

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

A kickboxer z Tysonem widzieli? Tyson jak Tyson może i zagrał fajnie ale dawno tak głupiego filmu nie widziałem ,jakby ktoś chciał obejrzeć to lepiej iść spać :)

Wczoraj miałem oglądać Ebbing, Mo ale wciągnął mnie inny film.

Zgadniecie jaki po jednym, niewiele mówiącym screenie?

7412ed71d091d961bfe2b2973255dedf.jpg

Taplaltakl.

Wczoraj miałem oglądać Ebbing, Mo ale wciągnął mnie inny film.

Zgadniecie jaki po jednym, niewiele mówiącym screenie?

Taplaltakl.

"180 mówiłem, że nie pójdzie 200"?

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"180 mówiłem, że nie pójdzie 200"?

„Wurst…kiełbasa znaczy. Uwierzyłbyś że faceci wożą wurst szejsetą?”

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Wczoraj obejrzałem Paradoks Cloverfield z netfixa. Dla miłośników sf pozycja ciekawa, ale bez wodotrysków. Na początku się trochę ciągnie, potem lekko przyśpiesza. Gdy nie ma innej ciekawej pozycji można obejrzeć

Wysłane z komóry przy użyciu Tapatalka