Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Wahnik napisał(-a):

Od dawna marzyłem o tym pasku...to tradycja i historia.9323191a7b9046cecd6595fc85e4d35c.jpg

Wahnik, "od dawna marzyłeś o tym pasku" i to jak marzyłeś!!! 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Wieczorny kompan od butelki🍻😎

Dobry kompan , zaraz po Perle Export Namysłów to jedyne marketowe piwo zdatne do spożycia.

 

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GTB napisał(-a):

Dobry kompan , zaraz po Perle Export Namysłów to jedyne marketowe piwo zdatne do spożycia.

 

Tu się z Tobą zgodzę. Niestety, dzisiaj nie jest łatwo znaleźć dobre piwo, szczególnie w marketach, a nie zawsze jest czas na organizowanie jakiegoś wyszukanego🤷🏻‍♂️

 

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna marzyłem o tym pasku...to tradycja i historia.9323191a7b9046cecd6595fc85e4d35c.jpg

54 minuty temu, rknas napisał(-a):

Wahnik, "od dawna marzyłeś o tym pasku" i to jak marzyłeś!!! 😄

 

No, nieźle mi się pokićkało- najpierw nie chciało się wysłać , a potem poszło wszystko :D


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 28.03.2021 o 19:00, GTB napisał(-a):

Dobry kompan , zaraz po Perle Export Namysłów to jedyne marketowe piwo zdatne do spożycia.

 

 

W dniu 28.03.2021 o 19:05, rafalmosty napisał(-a):

Tu się z Tobą zgodzę. Niestety, dzisiaj nie jest łatwo znaleźć dobre piwo, szczególnie w marketach, a nie zawsze jest czas na organizowanie jakiegoś wyszukanego🤷🏻‍♂️

 

W pełni się zgadzam. Miałem zajawkę  na kraftowe piwo. Ipy, apy, barley winey, wymrażane portery mniam ale potem wypiłem o jedno za dużo. I tak mi zostało - paździeżowego piwa nie tknę, kraftów mi się nie chce a taki namysłów jako lager, przyjemnie słodowy jest ok. Żeby nie było, że nie ta temat. Zegarek zmieniony na ten do picia ;) Tanie piwo, tani zegarek najwyraźniej dzisiaj #reprezentujebiede 

20210328_212903_HDR.thumb.jpg.d424156190d66e807631153cfcdf2595.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Noodles napisał(-a):

 

W pełni się zgadzam. Miałem zajawkę  na kraftowe piwo. Ipy, apy barley winey, wymrażane portery mniam ale potem wypiłem o jedno za dużo. I tak mi zostało - paździeżowego piwa nie tknę, kraftów mi się nie chce a taki namysłów jako lager, przyjemnie słodowy jest ok. Żeby nie było, że nie ta temat. Zegarek zmieniony na ten do picia ;)

 

Zegarkiem i piwkiem trafiasz w mój gust😉👍

 

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz waćpan @Noodles , masz u mnie taki Namysłów ino w butelce bo ze szkła lepiej smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.