Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

jakub mam tylko takie foto niektorych zegarków :DSC_1093_zps8c464be6.jpg

Fajna kolekcja ale...naliczyłem dwie królowe, trochę dworzan tylko króla brak...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że zrezygnowali z ramki wokół daty. :(

Ciekawe dlaczego ?

 

 

Też tego nie rozumiem.

 

Podobnież z powodu zaburzonej czytelności daty w obramowanym okienku, która to ramka rzuca cień gdyż jest dość wysoka. Faktycznie tak jest i nie w każdych warunkach data jest w pełni czytelna.   


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

390 piękny :wub:

Gratuluję!

Dzięki bardzo :)

 

 

Pawel2499 nie normalnie zwykły pam 44. Nadgarstek ok 18

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnież z powodu zaburzonej czytelności daty w obramowanym okienku, która to ramka rzuca cień gdyż jest dość wysoka. Faktycznie tak jest i nie w każdych warunkach data jest w pełni czytelna.   

 

Jakoś mnie to nie przekonuje, nie zauważyłem dotychczas jakiegokolwiek cienia utrudniającego odczyt daty. A nawet gdyby zdarzyło się to w jednym przypadku na tysiąc, to wolę minimalnie zmienić kąt ustawienia zegarka względem linii wzroku niż tracić harmonię na tarczy. Bo moim zdaniem brak ramki daty mocno ją zaburza. Patrząc w ten sposób, to np gilosz tarczy czy skomplikowany kształt indeksów też zaburza w pewnym stopniu czytelność...

Reasumując - chcieli zaoszczędzić, a potem dorobili teorię  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 tylko króla brak... 

 

 

Jak to brak :D

Przecież Seiko MM jest! ;) ;)

Choć to bardziej cesarz, "tylko lepszy... bo z importu!!!".

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7964324D-517F-446A-A7C0-7DCC6C5CC602_zps


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie przekonuje, nie zauważyłem dotychczas jakiegokolwiek cienia utrudniającego odczyt daty. A nawet gdyby zdarzyło się to w jednym przypadku na tysiąc, to wolę minimalnie zmienić kąt ustawienia zegarka względem linii wzroku niż tracić harmonię na tarczy. Bo moim zdaniem brak ramki daty mocno ją zaburza. Patrząc w ten sposób, to np gilosz tarczy czy skomplikowany kształt indeksów też zaburza w pewnym stopniu czytelność...

Reasumując - chcieli zaoszczędzić, a potem dorobili teorię  ;)

 

możliwe, ja tam zdecydowanie jestem za ramką. Nawet myślałem czy nie wymienić swojej na master co-axial, bo ciekaw go jestem w praktyce ale nie mogę przeboleć braku ramki. Trzy razy mierzyłem i nie mogę się przekonać.

 

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden powód; chęć wizualnego odróżnienia zwykłej wersji od antymagnetycznej. W sumie to tylko napis je różni. Brak ramki od razu rzuca się w oczy i nie można pomylić obecnej wersji AT z poprzednią.       


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja ale...naliczyłem dwie królowe, trochę dworzan tylko króla brak...

Do okulisty czas się wybrać.

Przecież jest. I nawet królewicz jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nop - gratulacje, ta wersja Milgaussa przemawia do mnie najbardziej. Mi jeszcze bardziej by się podobał jakby miał mniej polerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do okulisty czas się wybrać.

Przecież jest. I nawet królewicz jest.

Król angielski i król POPu się nie liczą...a bycie z królewskiej rodziny nie oznacza że ma się prawo do korony. Elvis jest tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
663a35c7c20268444e560749d36277c1.jpg

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, ja tam zdecydowanie jestem za ramką. Nawet myślałem czy nie wymienić swojej na master co-axial, bo ciekaw go jestem w praktyce ale nie mogę przeboleć braku ramki. Trzy razy mierzyłem i nie mogę się przekonać.

 

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden powód; chęć wizualnego odróżnienia zwykłej wersji od antymagnetycznej. W sumie to tylko napis je różni. Brak ramki od razu rzuca się w oczy i nie można pomylić obecnej wersji AT z poprzednią.

AT z master co-axial ma jeszcze częściowo polerowaną bransolete i chyba to na pierwszy rzut oka jest jeszcze bardziej zauważalne niż brak ramki daty.

Tak mi się wydaje, bo na żywo obu tych wersji jednocześnie nie widziałem.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QxiFScL.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.