Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

.f9b3816e7bde9179b37e9a283c275799.jpg


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ręku dzisiaj taki wynalazek. Pewnie ostatni raz w takiej formie. Teraz czas na tuning... tarcza, pasek, próba pozbycia się lupki itd. 😄

3AA69A8D-861E-4207-AF68-CC62905E67B3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
16 minut temu, lysolek007 napisał:

Smerfastycznie ;] 

 

:D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

063CEE10-BF27-4D2E-9411-E3F0EA51233C.jpeg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
2 godziny temu, watchtaker napisał:

Tak entelygentnie i zegarkowo 🤔

 


Nagły wzrost intelektu za sprawą cieczy psychoaktywnej 🤪

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.

 

A teraz żółw i pieseł jadą nad jezioro

 

 

BFB6EF58-CD21-4D45-90ED-61EC38B77149.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Miszkolc, bardzo mi się podoba ten Twój land. U mnie było dzisiaj skromnie, ale żonie mocno się podoba. Po ciężkim tygodniu czas na relaks w grze.

 

 

P7253534.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki to nie pieniądze, aby oceniać je po wartości. Mają przede wszystkim sprawiać radość właścicielowi i jego otoczeniu. Mój najcenniejszy zegarek to poniższy Casio i kosztował mnie 2 miliony czyli 200zł ale wspomnienia z nim związane są bezcenne f3463dd0c15277d9b5d68b117a67c13a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie się z Tobą zgadzam - źle się wyraziłem, chciałem powiedzieć, że skromnie na tarczy - bez komplikacji. To miałem na myśli. Ostatnio tak balansuję pomiędzy multikomplikacjami, a zegarkami prostymi, które coraz mocniej mnie pociągają. Podasz ref tamtego fielda? Póki co ma tylko jeden zegarek tego typu, wcześniej do mnie nie gadały, dopiero ostatnio moje gusta zaczęły grawitować w tym kierunku. Ja mam tak samo, jedne z moich ulubionych zegarków to poczciwe edki efv100, które cieszą mocno, jak nie wiadomo co.

P.S. Widzę, że nawet pieseła dobrałeś odpowiedniego do zegarka na zdjęciu. Ok, nie spamuję już. Pozdrawiam i jakbyś mógł ten ref podać, byłbym wdzięczny.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
5 godzin temu, Noodles napisał:

Teraz się raczej nie będzie odpinał 💪

20200725_083932.jpg

 

20200725_083849.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.