Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Barop napisał(-a):

Dziś na ręku miałem całkiem sporo zegarków. Oczywiście to przymiarki. Jestem na 95procent zdecydowany na atelier. Co sądzicie?imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

IMG_20231018_100907.jpg

IMG_20231018_100856.jpg

IMG_20231018_100555.jpg

IMG_20231018_100450.jpg

IMG_20231018_100755.jpg

IMO na Twoim nadgarstku Pointer Volante bardzo dobrze wygląda. 

 

Atelier chyba za nudny popatrz na Longinesa kilka postów wyżej kolegi @Perpetuum Mobile

 

Edycja:

Tutaj masz odpowiedni temat:

 

 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

IMO na Twoim nadgarstku Pointer Volante bardzo dobrze wygląda. 

 

Atelier chyba za nudny popatrz na Longinesa kilka postów wyżej kolegi @Perpetuum Mobile

 

Edycja:

Tutaj masz odpowiedni temat:

 

 

Chodzi Ci o te 38mm? Wiesz zegarki które fotografuje na żywo wydają się mniejsze niż na zdjęciach, Atelier leży wg mnie lepiej. Longin kolegi Perpetuum Mobile świetny, ale jakoś zawsze bliżej mi było do Orisa. Co dj atelier to nigdy nie sądziłem, że tam mi się spodoba. Nie jest zbyt elegancki. Ciężko mi to określić poprostu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Barop napisał(-a):

Chodzi Ci o te 38mm? Wiesz zegarki które fotografuje na żywo wydają się mniejsze niż na zdjęciach, Atelier leży wg mnie lepiej. Longin kolegi Perpetuum Mobile świetny, ale jakoś zawsze bliżej mi było do Orisa. Co dj atelier to nigdy nie sądziłem, że tam mi się spodoba. Nie jest zbyt elegancki. Ciężko mi to określić poprostu. 

Akurat bardziej o wzornictwo. Po prostu ten Oris wydaje się mało ciekawy ale może na żywo zyskuje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bumcykcyku napisał(-a):

IMG_0190.jpeg

Od jak dawna go masz? Spotkałem się w necie z niepochlebnymi ocenami, co do trwałości.

48 minut temu, krondar napisał(-a):

Dziś taki śmieszek na ręku 🙂 Dla osoby kochającej 'analogowe' aparaty i fotografię jest to zegarek koło którego ciężko przejść obojętnie :) Bardzo dużo fajnych dopicowanych detali, które nawiązują do klasycznych aparatów przeziernikowych - a im dłużej się im przyglądam, tym więcej zauważam. Nawet sam pasek (nomen omen - bardzo wygodne skórzane nato, które od początku miękko się układa na ręku, nie uwiera i nie wkurza) nawiązuje do klasycznych pasków aparatowych :) Bomba! 

IMG_1438_DxO.thumb.jpg.7f79b10bfe9b4a0dd41d0bccd1976ba0.jpg

Już kilka razy podziwiałem online, aż wreszcie udało mi się wychaczyć go w naprawdę dobrej cenie na żywo 🙂 Już dobry tydzień z łapy nie schodzi i jeszcze trochę na niej posiedzi mam wrażenie 🙂 

Fajny model. To fotograficzne nawiązanie daje ciekawy efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Barop napisał(-a):

Dziś na ręku miałem całkiem sporo zegarków. Oczywiście to przymiarki. Jestem na 95procent zdecydowany na atelier. Co sądzicie?imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

IMG_20231018_100907.jpg

IMG_20231018_100856.jpg

IMG_20231018_100555.jpg

IMG_20231018_100450.jpg

IMG_20231018_100755.jpg

Ja wybrałbym tego ostatniego (czerwony), ale Atelier też ładny. Nie wiem za ile go widziałeś, ale chyba pod tym linkiem cena jest niezła.

https://kraff.pl/zegarki-oris/8781-oris-artelier-date-01-733-7721-4053-07-5-21-32fc.html 

Sklepu nie znam, ale możesz wcześniej popytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.