Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Londek napisał(-a):

 

The vibrations of the fingers would spin the wheel to 300 beats per second! this in turn would give the appearance of a very smooth second hand. Think about the average automatic watch that you would regard as having a smooth tick, these would beat at around 7 beats per second… so 300 per second is just incredible.

 

Zęby… a raczej zębuszki koła indeksowego są mikroskopijne i nie do zobaczenia gołym okiem, i pomyśleć że to wszystko działo się w latach sześćdziesiątych 🔥

a to? https://allegro.pl/oferta/bulova-accutron-chrono-vx-200-tachymeter-ref-a3644-14661952589

automat i accutron ? to już chyba tak nie bije na sekundę 300 ..... hmmmm,  szukam bo chcę kupić, ale bulovy miałem dwie i jedna została i sie nie znam, wiem, że nie ten dział, ale już późno, może nikt się nie zorientuje :) żaden Moderator :) choć wiem, że jeden czuwa nad Nami .... :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a to? https://allegro.pl/oferta/bulova-accutron-chrono-vx-200-tachymeter-ref-a3644-14661952589

automat i accutron ? to już chyba tak nie bije na sekundę 300 ..... hmmmm,  szukam bo chcę kupić, ale bulovy miałem dwie i jedna została i sie nie znam, wiem, że nie ten dział, ale już późno, może nikt się nie zorientuje :) żaden Moderator :) choć wiem, że jeden czuwa nad Nami .... :)  

bulova nazywała potem różne zegarki accutronami. były accuquartze itd. są też i wspólczesne wypusty. a handlarze, jak to handlarze, podłapują temat. koszerny accutron jest na kamertonie, tyle trzeba wiedzieć


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ralf58 napisał(-a):

Jaki masz nadgarstek?

17,2-17,5 cm - na zdjęciach wygląda na ciut większy, ale leży bardzo dobrze. Mierzyłem we wtorek większą wersję i tamta na prawdę za duża, ale ta jest idealnie - nosi się jak Duro (rozmiarowo)

 

4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Moja wersja (stara) jest błyszcząca (też bez daty). 

Czy Twój ma ghost position?

 

tak, ma

 

2 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

Dużo jest mniejszy o tej wersji z datą???imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

 

 

porównując na gorąco, bo miałem taką szansę - to wizualnie na moim nadgarstku widać różnicę. ,mnAktualnie jest u mnie na silikonowym tropiku i nosi się bardzo przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ladek22 napisał(-a):

A miałem już nie powiększać kolekcji :) Miało być "stop"! :) Jak zrozumieć takie postępowanie? :) 

 

IMG_0845.thumb.JPG.d21ed94dcd80fc270e2fd4b93dbb2cbc.JPG

Myślę że w tej grupie ludzi trudno szukać racjonalniej odpowiedzi 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.