Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Doxa kopiuje Parnisa? :o

Koniec świata. Majowie mieli rację ;)

 

U mnie:

yvypysy6.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxa kopiuje Parnisa? :o

Koniec świata. Majowie mieli rację ;)

To jest ostateczny dowód na to ze koniec swiata nastąpi :)

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się Irku o jakąś galerie tego cudeńka. Gratuluję, świetny jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gw-2000-001_zpsedbd40b5.jpg

pierwszy gshock ktory mi sie podoba. Jak sie nosi? Paruje? napisz cos, moze byc priv, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strix, co to za zegarek? Mógłbyś o nim pare słów?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na paskudną podróbe tissota tyle że ze zmienioną nazwą. Taki wybieg legalizujący podrobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Strix, co to za zegarek? Mógłbyś o nim pare słów?

Taki chyba tańszy odpowiednik Tissota Visodate ;) ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na paskudną podróbe tissota tyle że ze zmienioną nazwą. Taki wybieg legalizujący podrobę.

 

Ot tworcza inspiracja dosc popularnej chinskiej marki podobnie jak u Steinharta kopiowanie wszystkich chyba modeli Rolexa czy podobne praktyki u producentow z grupy Swatch :)

 

s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciąg dalszy odkurzania nienoszonych zegarków. Tym razem po tytanowym Samuraiu przyszedł czas na jego stalowego kolegę

 

20121219213353.jpg

 

20121220112952.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze to samo. Lepszego EDC nie znajdę i jest co kiedyś przekazać. Jeszcze z czasem dołoże Pama na unitasie i nic więcej nie potrzebuję :wub:

imag0207go.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2012_12_20_11_42_00_4_1_Custom.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy go założę, tyle razy mam banana na gębie

img2012122000497.jpg

 

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedmastery mają coś w sobie, ja tylko nie trawię tej wersji z perłowoą tarczą i czerwonymi cyframi

Edytowane przez LOINIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na paskudną podróbe tissota tyle że ze zmienioną nazwą. Taki wybieg legalizujący podrobę.

 

Ahh, czyli jak ktoś wrzuci nadgarstkowe np. z Davosą Ternos, będzie to wyglądało na paskudną podróbę Rolexa i użycie wybiegu legalizującego podróbę :D


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz Lorus jak Lorus ale mam wrazenie ze zdjecie robiles na moim tarasie... :ph34r:

 

Rozkochalem sie na nowo w tym zegarku :wub:

 

post-44118-0-86680200-1356005367_thumb.jpg


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze to samo. Lepszego EDC nie znajdę i jest co kiedyś przekazać. Jeszcze z czasem dołoże Pama na unitasie i nic więcej nie potrzebuję :wub:

imag0207go.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Aaaamen Bracie, Aaaaaamen! :):wub:

 

320134.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ahh, czyli jak ktoś wrzuci nadgarstkowe np. z Davosą Ternos, będzie to wyglądało na paskudną podróbę Rolexa i użycie wybiegu legalizującego podróbę :D

 

 

Ha Ha ;) Słusznie :P Takich przykładów można przytoczyć na dziesiątki dziesiątki (nawet w ogóle nie biorąc pod uwagę zegarków chińskich).

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na takim jak ten jest ok ? :D

 

Jak juz pisalem, jesli rzymskie, to tylko ewentualnie na cyferblatach takich czasomierzy jak te pod ponizszymi linkami :D

http://www.antiqueclockprices.com/wp-content/uploads/auto/2012/01/0125048uk.jpg

http://www.republicjewelry.com/seththomas/20s.jpg

W zegarkach narecznych, rzymskie (lub kombinacja rzymskich z innymi markerami) mi nie podchodzi, sorry. Ale jest to moja subiektywna opinia powodowana personalnymi preferencjami, wiec sie nie przejmuj i enjoy your piece :D

 

a pozniej

 

IMGP7648_zps1689a8cd.jpg

 

W tym przypadku nie mam nic przeciwko takiemu settling for less, warto bowiem miec taki obiekt jak ten powyzej w kolekcji, szczegolnie gdy np. nie przeszkadza posiadajacemu go ksztalt tej wskazujacej w nim godziny wskazowki i gdy bardzo chce sie w posiadaniu takiego obiektu byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.