Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam bladego pojęcia na co zwracać uwagę.

Na fotografa :D

 

Twój moim zdaniem jest zdecydowanie ciekawszy niż Michała.

Ps. Nie wiem dlaczego chcesz kupić 15202, bo ten werk przy tej kopercie, to dla mnie absolutna porażka. Wygląda tak jakby ktoś składaka robił i za mały werk do koperty dobrał. Do werku oczywiście nie mam zastrzeżeń, ale do tej koperty w ogóle nie pasuje i wygląda tragicznie.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również bez większych zmian :)

Nie mogę się nim nacieszyć...

post-57835-0-66419600-1356442373.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na fotografa :D

 

:) No to kiepsko, bo przeważnie nie jestem zadowolony z jakości zdjęć, które robię.

 

Twój moim zdaniem jest zdecydowanie ciekawszy niż Michała.

Ps. Nie wiem dlaczego chcesz kupić 15202, bo ten werk przy tej kopercie, to dla mnie absolutna porażka. Wygląda tak jakby ktoś składaka robił i za mały werk do koperty dobrał. Do werku oczywiście nie mam zastrzeżeń, ale do tej koperty w ogóle nie pasuje i wygląda tragicznie.

 

Dzięki serdeczne. A dlaczego 15202 ?. Bo to jeden z moich ulubionych zegarków. Zawsze mi się podobał, a w nowej wersji jest rewelacyjny (moim zdaniem). Poza tym, fajnie byłoby już stworzyć jakąś kolekcję i tak chodzi mi po głowie pomysł stworzenia czegoś monotematycznego. W tym kontekście zakup 15202 jak najbardziej ma sens :). Co do werku, to jednak nie podzielam Twojego zdania. Zauważ proszę, że 15202 ma taką samą średnicę koperty jak 15300, a średnica werku 2121 jest większa od 3120 o prawie 2 mm, a to już widać. Poza tym, koperta w 15202 jest mniejsza w sensie grubości o 1,3 mm. To też swoje robi w odbiorze wizualnym.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj...

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

post-19408-13564438112025_thumb.jpg


nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk365_AP.jpg

 

Mariusz ,wiesz może co oznacza "H" w przypadku zegarka Michała?

U mnie jest " F" czy to rok produkcji, tak jak w Panerai?

 

p.s. fajny aparat się pokazał z jasnym szkiełkiem LX7

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, zdjęcia robię Canonem 5D MK II, czasami też Canonem 40D.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz ,wiesz może co oznacza "H" w przypadku zegarka Michała?

U mnie jest " F" czy to rok produkcji, tak jak w Panerai?

 

Jest to oznaczenie serii powiązane z latami produkcji zegarków. Mój RO ma oznaczenie G i pochodzi z ostatniej części rzeczonej serii (koniec roku 2010). Od stycznia 2011 pojawiały się już 15300 z oznaczeniem H i oczywiście seria ta jest kontynuowana dla 15400 (i nie tylko rzecz jasna).

 

aproiphone5_3.jpg

 

Mariusz, zdjęcia robię Canonem 5D MK II, czasami też Canonem 40D.

 

Dzięki za info.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy RO od zaplecza faktycznie też mi się bardziej podoba, dopiero na powyższych fotkach to wyłapałem.

I co ciekawe coraz bardziej mi się podoba biały pomimo, że zawsze wolałem inne kolory :)

 

Gratuluję szczęśliwym posiadaczom - moim zdaniem ideał zegarka na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony pod choinką - Żona całkowicie mnie zaskoczyła :):):) Brakowało mi w kolekcji sportowego Chrono na co dzień.

 

Święta są ekstra heh

post-12004-0-79612300-1356450910_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek , tak jak Mariusz juz napisal z tym tylko ze AP nie zmienia kodu literowego co roku tylko z tego co pamietam co 3 lub 4 lata . Wiec dokladny rok produkcji bazujac na samej literze jest niemozliwy do ustalenia . Moj AP byl G serial z tego co pamietam


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osdsc05744.jpg

osdsc05745.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu przed Wieczerzą :)

 

8304320185_10eb365ebc_b.jpg

Najpiękniejszy Zenith.

 

Znaleziony pod choinką - Żona całkowicie mnie zaskoczyła :) :) :) Brakowało mi w kolekcji sportowego Chrono na co dzień.

 

Święta są ekstra heh

Chyba Żoncia jest ekstra ;-)

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze jest szklo jak robisz zdjecia. Ja przez ostatnie 5 lat mialem zestaw 24L 85L i 70-200 i bylo pieknie. Taki zestaw polecam z czystym sumieniem, sprawdza sie w 95% sytuacji. Jak ma byc jeden uniwersalny to 24-105 choc ten obiektyw troche ciemny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Darek , tak jak Mariusz juz napisal z tym tylko ze AP nie zmienia kodu literowego co roku tylko z tego co pamietam co 3 lub 4 lata . Wiec dokladny rok produkcji bazujac na samej literze jest niemozliwy do ustalenia . Moj AP byl G serial z tego co pamietam

 

Oczywiście, że nie zmienia co roku. Mam nadzieję, że to nie zostało tak zrozumiane. Na przykład seria F o której Darek wspominał, wystartowała (o ile mnie pamięć nie zawodzi) gdzieś około 2004 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_7868-2_zps4dee49f0.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa w rodzinie, od wczoraj w uzyciu - sprawia mi ogromna radosc, Swietny zegarek.Podziekowania dla staniswiss za udana transkacje.- dzieki jego pomocy zdazylem znalezc ja pod chonka :D

 

c3c62c46d5d50b2d.jpg


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świątecznie, cytrynowo :)

 

edit: nie dam rady załączyć fotki z telefonu. miała być DS-1.

 

Wesołych Świąt :)

Edytowane przez Chorwat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie tak

 

 

IMGP7845_zpsadb0fa9c.jpg

 

 

IMGP7839_zpsc6a33b7a.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.