Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Jogi napisał(-a):

Photo_1680680671451_z2QROqNk3L.thumb.jpeg.1e845d3c12b09d110e0318a80e3333e1.jpeg

Choć model nie z mojej bajki, to kolorystycznie fotka świetnie skomponowana. Nie ma jak odpowiednio dobrać zegarek do sweterka. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, oprzemyslaw napisał(-a):

Właśnie zamówiłem sobie. Jak wrażenie?

 

U mnie Orient, ten sam co wczoraj.

IMG_3614.jpeg

Bardzo fajny model. Pewnie vintage? Możesz podać ref.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Bardzo fajny model. Pewnie vintage? Możesz podać ref.?

CEV0K001NT

Kupiony jakiś czas temu, ale chyba jeszcze nie vintage. O ile się nie mylę nie było go na rynku europejskim. 🙂

Edycja:

Była jeszcze wersja czarna.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, oprzemyslaw napisał(-a):

Właśnie zamówiłem sobie. Jak wrażenie?

 

Miałem już niebieski chwilkę w zeszłym roku. Ten jest lepszy z racji koloru (idealna wg mnie, szmaragdowa zieleń, bardzo ładnie wygląda na żywo) i ma już stopsekundę (pierwszy wypust nie miał). Jeżeli pytasz ogólnie o model to są plusy i minusy jak zazwyczaj. Jest wygodny, ale dość ciężki. Bransoleta president wygodna i ładna, ale zapięcie tanioszka... Kształt koperty trafia w moje gusta mocno, ale dekielek jest przeszklony i pokazuje dość wątpliwej urody mechanizm. Mógłby być też nieco chudszy, ale jest szafir z lupką co generalnie lubię. Biorąc pod uwagę, że kupiłem go na Amazonie za 1060 to nie mogę nie być zadowolony, natomiast jakby poprawili te kilka rzeczy o których wspomniałem byłby jeszcze większy hit sprzedażowy. A, bardzo możliwe, że tak niewygodnego operowania koronką nie doświadczyłeś. Ja nie :)

Się rozpisałem jakbym recenzję robił...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Choć model nie z mojej bajki, to kolorystycznie fotka świetnie skomponowana. Nie ma jak odpowiednio dobrać zegarek do sweterka. :) 

..albo sweterek do zegarka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.