Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kcp85 napisał(-a):

IMG_3796.jpeg

Odważne zestawienie smartwacha z marką wozidełka.👍 Mnie się bardzo podoba. Dzisiejsze czasy wymagają takich zmian stereotypów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

I kolejny uratowany zegarek, tzn. wycofany z bazarku. Nikt go nie chciał, a biorąc pod uwagę relację jakości i radochy jaką daje w stosunku do ceny, nie ma sensu sprzedawać go za niewielkie pieniądze. Coraz trudniej jest cokolwiek sprzedać, nawet lajka coraz trudniej jest dostać emoji38.png

501c018fc8c2db6af66150cccafaca37.jpg

To ja daję lajka :)

A jeszcze może ktoś napisać na olx, że sprzedajesz nic nie warty zegarek i może się zamienić z Twoją dopłatą na Diesla o tak właśnie bywa 😁


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos

Share this post


Link to post
Share on other sites
264137835_P5161774(1).thumb.jpg.c8207ed58a139bf57313a4ddd7f7698c.jpg

To już chyba wiem, kto tak szybko zgarnął z bazarku. Graty, najfajowszy Ludwig. Dla Młodego? (Chyba dobrze pamiętam? )

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Krzysztof Skórka napisał(-a):

Oczywiście, trzeba tylko dobrze patrzeć. Zegarek to M.A.D.1 wyprodukowany przez właściciela marki MB&F Maxa Bussera.

 

IMG_0393.jpeg

Kosmiczne projekty. Na pierwszym zdjęciu najbardziej zbliżone do normalnych, bo reszta...

Screenshot_20250516_211525_Instagram.jpg

Screenshot_20250516_212002_Instagram.jpg


=> Joie de Vivre <=

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Socool napisał(-a):

Odważne zestawienie smartwacha z marką wozidełka.👍 Mnie się bardzo podoba. Dzisiejsze czasy wymagają takich zmian stereotypów.


od miesiąca nie schodzi z ręki poza sytuacjami gdzie trzeba ubrać garnitur ;)

a poza tym mniej kłuje w oczy klientów niż gdyby to była Rolex / Breitling / Omega 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kcp85 napisał(-a):


od miesiąca nie schodzi z ręki poza sytuacjami gdzie trzeba ubrać garnitur ;)

a poza tym mniej kłuje w oczy klientów niż gdyby to była Rolex / Breitling / Omega 

W garniturach już też takie noszą. 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Krzysztof Skórka napisał(-a):

Oczywiście, trzeba tylko dobrze patrzeć. Zegarek to M.A.D.1 wyprodukowany przez właściciela marki MB&F Maxa Bussera.

 

IMG_0393.jpeg

Grubasek z niego 🤗🤗🤗

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Socool napisał(-a):

W garniturach już też takie noszą. 😉

To może za jakiś czas ;) może lepszy pasek albo bransoletę trzeba będzie dokupić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.