Socool 3568 #315901 Posted May 16, 2025 1 godzinę temu, Kcp85 napisał(-a): Odważne zestawienie smartwacha z marką wozidełka.👍 Mnie się bardzo podoba. Dzisiejsze czasy wymagają takich zmian stereotypów. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Krzysztof Skórka 7064 #315903 Posted May 16, 2025 8 minut temu, Jacek K. napisał(-a): Z ciekawości czy przy takim noszeniu wiadomo która godzina i co to za zegarek? Oczywiście, trzeba tylko dobrze patrzeć. Zegarek to M.A.D.1 wyprodukowany przez właściciela marki MB&F Maxa Bussera. 27 Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93169 #315905 Posted May 16, 2025 12 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a): I kolejny uratowany zegarek, tzn. wycofany z bazarku. Nikt go nie chciał, a biorąc pod uwagę relację jakości i radochy jaką daje w stosunku do ceny, nie ma sensu sprzedawać go za niewielkie pieniądze. Coraz trudniej jest cokolwiek sprzedać, nawet lajka coraz trudniej jest dostać To ja daję lajka A jeszcze może ktoś napisać na olx, że sprzedajesz nic nie warty zegarek i może się zamienić z Twoją dopłatą na Diesla o tak właśnie bywa 😁 1 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16512 #315906 Posted May 16, 2025 To już chyba wiem, kto tak szybko zgarnął z bazarku. Graty, najfajowszy Ludwig. Dla Młodego? (Chyba dobrze pamiętam? ) 4 Share this post Link to post Share on other sites
GostRado 12734 #315907 Posted May 16, 2025 22 minuty temu, Krzysztof Skórka napisał(-a): Oczywiście, trzeba tylko dobrze patrzeć. Zegarek to M.A.D.1 wyprodukowany przez właściciela marki MB&F Maxa Bussera. Kosmiczne projekty. Na pierwszym zdjęciu najbardziej zbliżone do normalnych, bo reszta... 2 => Joie de Vivre <= Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31187 #315908 Posted May 16, 2025 modówka 28 Share this post Link to post Share on other sites
Teufel26 25217 #315909 Posted May 17, 2025 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 31 "Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein Share this post Link to post Share on other sites
petruss 72210 #315911 Posted May 17, 2025 (edited) Miłego Edited May 17, 2025 by petruss 30 Share this post Link to post Share on other sites
Kcp85 153 #315912 Posted May 17, 2025 10 godzin temu, Socool napisał(-a): Odważne zestawienie smartwacha z marką wozidełka.👍 Mnie się bardzo podoba. Dzisiejsze czasy wymagają takich zmian stereotypów. od miesiąca nie schodzi z ręki poza sytuacjami gdzie trzeba ubrać garnitur a poza tym mniej kłuje w oczy klientów niż gdyby to była Rolex / Breitling / Omega 1 Share this post Link to post Share on other sites
qbapiasek 31111 #315914 Posted May 17, 2025 Udanego weekendu 32 Share this post Link to post Share on other sites
Socool 3568 #315916 Posted May 17, 2025 2 godziny temu, Kcp85 napisał(-a): od miesiąca nie schodzi z ręki poza sytuacjami gdzie trzeba ubrać garnitur a poza tym mniej kłuje w oczy klientów niż gdyby to była Rolex / Breitling / Omega W garniturach już też takie noszą. 😉 0 Share this post Link to post Share on other sites
przemekspce 8961 #315919 Posted May 17, 2025 37mm 37 Instagram: przemekspce Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76447 #315920 Posted May 17, 2025 13 godzin temu, Krzysztof Skórka napisał(-a): Oczywiście, trzeba tylko dobrze patrzeć. Zegarek to M.A.D.1 wyprodukowany przez właściciela marki MB&F Maxa Bussera. Grubasek z niego 🤗🤗🤗 1 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73692 #315921 Posted May 17, 2025 29 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
GostRado 12734 #315922 Posted May 17, 2025 30 => Joie de Vivre <= Share this post Link to post Share on other sites
pbozek75 12001 #315923 Posted May 17, 2025 Wysłane z mojego SM-A546B przy użyciu Tapatalka 21 Share this post Link to post Share on other sites
Kcp85 153 #315924 Posted May 17, 2025 Godzinę temu, Socool napisał(-a): W garniturach już też takie noszą. 😉 To może za jakiś czas może lepszy pasek albo bransoletę trzeba będzie dokupić 0 Share this post Link to post Share on other sites