Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaliusz, jak się sprawdza głębokościomierz w tym Deep Blue? I gdzie go można kupić bo mi wszedł w głowę :)

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, jak się sprawdza głębokościomierz w tym Deep Blue? I gdzie go można kupić bo mi wszedł w głowę :)

Na razie to testowałem tylko na basenie ale działa poprawnie.

Po zanurzeniu w wodzie uruchamia się automatycznie.

Zapis automatyczny czasu nurkowania i głębokości. Do tego temp. wody i alarm głębokości.

Każdy egzemplarz testowany przez producenta i widać to też było po zapisu pamięci, jak pamiętam do 30 kilku metrów był testowany a mierzy do 80 metrów.

Ja kupowałem tu: http://www.deepbluewatches.com/deanco.html

Kupić już ciężko bo na stronie DB już dawno ich nie ma. Pozostaje rynek wtórny. Pojawia się czasem na bazarku, tu jak i u sąsiadów  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie potrzebny mi jakiś taki, myślałem nawet o Timex Iq Depth ale on ma interwał pomiaru co 5 sekund. To się nada do nurkowania, na basen już kiepsko. A przydałby się i tu i tu..... Ale cena niezła, bo można go na alle kupić za mniej niż 500.

Tylko trzeba go uruchomić, a deep blue jak piszesz sam startuje.

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB mierzy naprawdę nieźle. Dno, głębokość wskazywał zgodnie z niezłym sonarem. Co 0.1 m. To werk Citizena więc możesz szukać Aqualanda z takim samym. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie potrzebny mi jakiś taki, myślałem nawet o Timex Iq Depth ale on ma interwał pomiaru co 5 sekund. To się nada do nurkowania, na basen już kiepsko. A przydałby się i tu i tu..... Ale cena niezła, bo można go na alle kupić za mniej niż 500.

Tylko trzeba go uruchomić, a deep blue jak piszesz sam startuje.

 

Może coś w stylu Suunto Core Glacier Gray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o coś ze wskazówkami. Tak żeby normalnie też nosić.

No i Suunto ma taki opis:

Z zegarkiem Core można zanurzyć się do głębokości 10 m oraz można naciskać w nim przyciski podczas pływania lub nurkowania. Zegarka nie wolno jednak używać do nurkowania z aparatem tlenowym.

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka relaksu w czasie przedświatecznej gonitwy

 

Fajne zdjęcie, ładnie złapałeś światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_6387_zpscajrjbax.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka relaksu w czasie przedświatecznej gonitwy

 

 

model Panerai, który mógłbym nosić. do tego ładne zdjęcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na nadgarstku na razie jedyny zegarek jaki mam i noszę go codziennie od ok. 3 lat- lorus chrono

 

IMG201512_sxqhqxp.jpg

 

Wciąż zastanawiam się nad kolejnym zegarkiem i jednak zdecyduje się na automatyczny (pierwszy mój) zegarek seiko 5 military z beżową tarczą, mam chudy nadgarstek, więc myślę, że będzie ok

 

http://www.minimalised.com/content/archives/05-seikowatch/bg.jpg

 

Tu na skórzanym pasku ładnie się prezentuje, do tego luma+ automat, więc jako pierwszy automat mysle, ze bedzie idealny (tym bardziej, że dekiel przeszklony i można podpatrzeć jego pracę)

 

 

 

Wizualnie podoba mi się modowy Komono Winston cognac blue, o taki:

 

 

 

http://shop.komono.com/products/winston-blue-cognac

 

ale jednak rozsądnie podchodząc do tematu, raczej nie będę się w to pchał. Być może zna ktoś z was zegarek o podobnym designie ale z jakiejś "zegarkowej" firmy? Proszę tylko nie doradzać orientów- wiem, są mega, ale nie chcę bambino jednak. Jak będę dysponował większymi środkami, to bedę wolał jednak dozbierać do klasycznego białego Orient Star na pasku ;)

 

Wygląd jest mega dla mnie, podoba mi się niebieska tarcza i srebrne (szare) indeksy + brązowy pasek.

 

No nic, bede jeszcze muial sie zastanowic grubo.

Edytowane przez apsel__92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ten sam

 

unnamed-23_zpsrp8a8rza.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.